House of the Dragon (Rod draka)
91/100 - 73×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Herci Elizabeth Olsen a Henry Cavill jsou prý hlavními kandidáty na nové role druhé série

Herci Elizabeth Olsen a Henry Cavill jsou prý hlavními kandidáty na nové role druhé série

Seriál sice teprve začal, ale my už víme, že nás čeká pokračování. Tvůrci logicky řeší právě druhou sérii, do které možná obsadí i několik hvězd.

25 4
7.9.2022

Brzy po premiéře prvního dílu stanice HBO oznámila, že se seriál dočká druhé série. Toto oznámení nás pochopitelně potěšilo, protože seriál je doposud velmi kvalitní, a tak jsme zvědaví, co bude následovat. Scénář nových desíti epizod je prý už hotový, a tak by se snad ještě letos měly rozjet kamery.

S novou řadou nám však pochopitelně budou představeny i nové postavy. Ty musí hrát noví herci, a tak se v poslední době začaly na internetu objevovat informace o obsazení. Řeč však nepadla o žádných neznámých hercích, ale o velkých hvězdách současnosti. Zatímco nás tyto zvěsti těší, doposud není jisté, jestli jsou založeny na pravdě.

(Mohli by se tito herci objevit ve druhé sérii? Foto: Disney, Netflix)

Poměrně pochybné zahraniční zdroje přišly s informací, že tvůrci aktuálně jednají s herci Elizabeth Olsen a Henrym Cavillem o tom, aby ztvárnili nové postavy druhé série. My sice netušíme, koho by si mohli zahrát, ale rozhodně v seriálu uvítáme Scarlet Witch z MCU a Geralta ze Zaklínače.

Věrohodnost těchto zdrojů je však velmi pochybná, a proto tuto informaci prozatím neberte nijak vážně. K obsazení těchto herců se nevyjádřil jak žádný oficiální zdroj, tak ani herci samotní. Musíme tedy počkat, jak se situace vyvine.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /7

Stardos

Pochybuji. V případě Cavilla bych o tom už určitě slyšel, protože se neustále řeší, zda se vrátí do role Supermana a které role místo ni by mohl mít, a od věrohodných zdrojů zatím nic o této nepadlo.

7.9.2022 | 15:26:45
ori

Elizabeth by bola dobrá červená kňažka.

#3 Kubey #7 FallenMaia
webmaster
7.9.2022 | 15:50:43
Kubey

#2 ori: Máš pravdu, presne tam by sa hodila.

7.9.2022 | 16:12:06
fanta2pomeranc

A Cavilla už tedy naklonovali? Aspoň třikrát? Protože jinak si nedovedu představit, že by všechny ty role, se kterými je v poslední době spojovaný stihl…

#5 DejvidHound #6 Stardos
7.9.2022 | 16:16:10
DejvidHound

#4 fanta2pomeranc: Povedal by som ze ten trpko lutuje v akej sracke hra momentalne.

7.9.2022 | 20:20:02
Stardos

#4 fanta2pomeranc: Hodilo by se, vzhledem k tomu že jeden klon bude muset trávit celý rok v posilce

7.9.2022 | 20:54:43
FallenMaia

#2 ori: Ouuu, tak to máš pravdu, to by bolo hodne cool :D

8.9.2022 | 13:38:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama