House of the Dragon
0/100 - 0×

House of the Dragon

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jejich působení v Západozemí.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický


Herec Matt Smith se těší, až si jako Daemon zajezdí na dracích

Herec Matt Smith se těší, až si jako Daemon zajezdí na dracích

Vzhledem k tomu, že se seriál zaměří na minulost rodu Targaryenů, se očekává, že v něm uvidíme spoustu draků. A Daemon si na nich možná i zajezdí.

9 2
21.1.2021

Na začátku prosince jsme byli informováni o tom, kteří další herci si zahrají v novince House of the Dragon. Jedním z ohlášených herců se nakonec stal i Matt Smith, který tak má šanci zazářit v dalším velkém seriálu. Fanouškům se původně nezamlouvalo jeho obsazení, ale aktuálně s tím nic nenadělají.

O budoucího představitele Daemona Targaryena se díky tomu začali zajímat všichni novináři a Matt Smith jim pověděl, že se na svou novou roli velmi těší: „Toto obsazení je vážně skvělé, je to opravdu úžasná role. A aniž bych něco prozradil, tak nějak se těším, až si zajezdím na dracích, pokud to bude možné.“


Něčeho takového by se měl rozhodně dočkat, nicméně s tím očekáváním by měl brzdit. Už díky seriálu Game of Thrones víme, že jízda na dracích není žádná sranda. Své může říct herečka Emilia Clarke, která dříve prozradila, že jezdění na drakovi je velmi složité. Sama však řekla, že i ona se na to dříve těšila.

K obsazení se vyjádřila taktéž herečka Olivia Cooke, která si v seriálu zahraje Alicent Hightower. Ta toho sice moc neprozradila, ale aspoň řekla, že o získání své role věděla už od října, zatímco veřejnost se to dozvěděla až v prosinci. To je v případě takto velkých seriálů klasická strategie. Bůhví tedy, kdo další byl obsazen, ale my o tom ještě nevíme.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /6

FValek

Nebudu fušovat dámám do řemesla, ale neměl být Daemon dle knihy hezký, mužný, okouzlující, drsný? :/

#4 czechkatka
21.1.2021 | 17:51:46
Svjatogor

Dobrý výběr, tj. 8,6/10. :-)

21.1.2021 | 18:50:37
czechkatka

Že se těší na jízdu na drakovi??? Tak to asi neslyšel rozhovor s Kitem, který si na té mašině skřípl několikrát k*oule:) Auuu…

22.1.2021 | 8:43:42
czechkatka

#1 FValek: Jasně, když srovnáš fancasting, který zmiňoval Alexandra Skarsgarda nebo Travise Fimmela, a dostateš Matta… Co se týče charisma, tam nevidím problém… Když si zajde do posilky, tak mu uvěřím i tu bojovnost a mužnost… Matt má neobvyklý vzhled, žádný prvoplánový hezounek… Bude strašně záležet na paruce… Ale hele, já bych se s ním na drakovi projela:))))))

#5 Svjatogor
22.1.2021 | 8:51:14
Svjatogor

#4 czechkatka: Jinými slovy: odpovídající tvář pro rod, u něhož každou noc hází bohové s kostkami šílenství nebo příčetnosti a nikdo neví s jakou se probudí. :-D

22.1.2021 | 18:35:18
Offak

Jaký to hřích neobsadit do této role Travise Fimella.. Pevne věřím v to, že tato role by byla pro něj jako dělaná, stejně jako Ragnar…

24.1.2021 | 20:55:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama