House of the Dragon (Rod draka)
91/100 - 74×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

I herec Henry Cavill vyvrátil svou účast na pokračování House of the Dragon

I herec Henry Cavill vyvrátil svou účast na pokračování House of the Dragon

Není to tak dávno, co se mluvilo o tom, že by se ve druhé řadě mohl objevit herec Henry Cavill. On sám svou účast na pokračování nedávno vyvrátil.

18 4
24.11.2022

V průběhu vysílání první řady se na internetu objevila informace o tom, že by si herci Elizabeth Olsen a Henry Cavill mohli zahrát ve druhé sérii House of the Dragon. Zatímco Olsen vyvrátila tuto zprávu už na začátku října, Cavill tak učinil až na začátku listopadu.

„Když jsem se díval na House of the Dragon, říkal jsem si, že spousta herců by mohla být skvělými zaklínači,“ zažertoval Cavill. „Myslím, že by bylo super, kdybych se objevil v Západozemí. Opravdu by to bylo skvělé, ale podle mě tam pro mě není místo,“ dodal herec.

Nyní je tedy jasné, že ona informace o účasti herců v pokračování byla nepravdivá. Oba herci mají nejenom plný rozvrh, ale zároveň jde o tak velká jména, že je nepravděpodobné, že by si zahráli nějakou vedlejší roli. Místo by se tu však pro ně rozhodně našlo, protože seriál nám musí představit ještě několik zajímavých charakterů.

Věřili jste tomu, že se Cavill objeví v pokračování, nebo jste si mysleli, že se tak nestane? Herec se sice nedávno vzdal své role v Zaklínači, ale stále má plný rozvrh, proto by na House of the Dragon možná ani neměl čas.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /3

Carlos Matos

Tak já se přidám a také vyvracím svou účast :)

24.11.2022 | 21:01:33
TrepyTN14

Zatím tam pro něho místo není. Ale Aegona si nakonec prostě zahraje, nemá na výběr :D

25.11.2022 | 17:15:11
Basim

On bude hrát v seriálu Mass Efect teda jestli ho vyberou!

26.11.2022 | 11:55:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama