House of the Dragon
0/100 - 0×

House of the Dragon

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jejich působení v Západozemí.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický


Prequel seriálu Game of Thrones zná prvního herce, který si v něm zahraje

Prequel seriálu Game of Thrones zná prvního herce, který si v něm zahraje

Casting novinky House of the Dragon i nadále pokračuje, a proto se stanice HBO mohla pochlubit s první obsazenou postavou. Na koho se tedy můžeme těšit?

13 0
6.10.2020

Už to začíná. V posledních několika týdnech jsme vás informovali o tom, že štáb seriálové novinky House of the Dragon, který je zároveň prequelem seriálu Game of Thrones, hledá herce do hlavních rolí. Věděli jsme, že se hledají herci do rolí Rhaenyry Targaryen, Alicent Hightower a Daemona Targaryena, nicméně první obsazenou postavou se nakonec stal král Viserys I. Targaryen.

Postavu, která bude na začátku nového seriálu sedět na trůnu, si zahraje anglický herec Paddy Considine. Ten má na svém kontě poměrně velké množství úspěšných rolí, v poslední době se například objevil ve třetí řadě seriálu Peaky Blinders, kde si zahrál drsného kněze Johna Hughese, nebo v seriálu The Outsider, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí, a to konkrétně postavu Claudea Boltona.


Král Viserys představuje velmi důležitou postavu pro seriál, protože právě on stál na počátku občanské války mezi Targaryeny, kterou rozpoutal spor jeho dětí. Během castingu byl popisován jako laskavý, milý a slušný muž, který svou korunu převzal po svém dědečkovi Jaehaerysi Targaryenovi. Nicméně ne všichni dobráci představují skvělé krále.

Jsme zvědaví, která další postava bude obsazena, přičemž se na to velmi těšíme. Právě tento casting nás totiž ujistil v tom, že se na seriálu aktivně pracuje. Co říkáte na první obsazenou postavu a herce, který si ji zahraje?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /1

Yann

Dokážu si ho na trůnu představit a je mi sympatický, takže první potvrzený herec a spokojenost.

7.10.2020 | 14:30:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama