House of the Dragon
0/100 - 0×

House of the Dragon

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jejich působení v Západozemí.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický


Štáb již připravuje kulisy pro natáčení prequelu House of the Dragon

Štáb již připravuje kulisy pro natáčení prequelu House of the Dragon

Stanice HBO slibovala, že natáčení nového seriálu ze světa Písně ledu a ohně započne někdy v dubnu. Oficiálně to sice ještě nebylo potvrzeno, ale my už tušíme, že se štáb pustil do příprav prostředí.

12 1
24.4.2021

Zhruba před dvěma dny byla spatřena velká aktivita v Holywellu v anglické pobřežní oblasti Cornwall, kde se objevila auta společnosti Warner Bros., pod kterou patří stanice HBO. Brzy poté se štáb začal věnovat budování staveb na nedalekém ostrově St Michael’s Mount, které až moc připomínaly ty, jež štáb stavěl pro seriál Game of Thrones. V tu chvíli všem došlo, co se tu děje.

Vzhledem k tomu, že natáčení seriálu House of the Dragon mělo odstartovat někdy v průběhu dubna, je jasné, který štáb se tu nachází a kdo tu bude natáčet. Stavba kulis tu následně pokročila a na jedné její části šel spatřit znak mořského koníka. Díky tomu je velmi pravděpodobné, že se tu budou natáčet scény z pevnosti Náplavomarky, tedy sídla rodu Velaryonů.


Výše uvedené informace rozhodně neberte jako jednoznačná fakta, prozatím jde totiž jen o odhady fanoušků, nicméně je pravděpodobné, že jejich slova nakonec budou skutečností. Ať už je však pravda jakákoliv, jedno je jisté – štáb již připravuje prostředí pro natáčení seriálu, které by logicky mělo vypuknout každou chvíli. Na místě se však doposud neobjevili žádní herci, takže nemůžeme vyloženě říci, že natáčení již odstartovalo.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /1

NewPerson

však použijí ty kulisy z minula ne? :D

24.4.2021 | 14:19:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama