House of the Dragon
0/100 - 0×

House of the Dragon

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jejich působení v Západozemí.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický


Začátek natáčení odhalil i první pohledy na dalšího Targaryena a Corlyse Velaryona

Začátek natáčení odhalil i první pohledy na dalšího Targaryena a Corlyse Velaryona

Tento týden odstartovalo natáčení seriálu House of the Dragon. Díky tomu, že se první záběry natáčí venku, jsme se dočkali další várky fotek, které zachycují nové postavy.

5 2
1.5.2021

Před několika dny se nám na natáčecím place představili herci Matt Smith a Emma D'Arcy jako Targaryeni. Nyní natáčení pokročilo, a proto se tu objevilo několik dalších herců, kteří v seriálu ztvární ústřední role. Řeč je konkrétně o postavách Cristonu Coleovi, Ottu Hightowerovi a Corlysi Velaryonovi.

Na všechny tři postavy, respektive jejich představitele, se můžete podívat na níže uvedené fotce. Vlevo se nachází Fabien Frankel jako rytíř Criston Cole, uprostřed je Rhys Ifans jako pobočník krále Otto Hightower a vpravo je Steve Toussaint jako zámožný šlechtic Corlys Velaryon.


Na place se však objevilo několik dalších herců, které však neznáme. Objevila se tu například jedna herečka černé pleti, která svým vzhledem odpovídá na členku seriálové verze rodu Velaryonů. Mohla by si zahrát Leanu Velaryon, Corlysovu dceru? Prozatím to nevíme jistě. Dále se na natáčení objevil i dětský herec, který si zahraje nějakého mladého Targaryena. Opět však nevíme, kterého by mohl ztvárnit. Možná Aegona nebo Aemonda, syny krále Viseryse I.?

Kromě toho došlo na place k jedné nešťastné události. Vzhledem k tomu, že se nové scény natáčely na pláži, plac ovlivnila jedna síla přírody. Štáb měl na pláži zaparkované jedno auto, které částečně pohltil příliv, a tak ho museli vyprostit.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /8

ori

Bože ten Corlys vyzerá :D

redaktor
1.5.2021 | 10:31:29
mirako

Bubáci.. :‚( :‘( A fakt retardi nechat auto u moře na pláži… :D

#3 Svjatogor
1.5.2021 | 18:13:33
Svjatogor

Není-li jasný popis, pochopím random herce X pro charakter Y z předlohy Z, ale tohle? :-O

#2 mirako: TOP GEAR (ten starej)? ;-)

1.5.2021 | 20:00:08
czechkatka

Bylo by dobré připomenout, že George R. R. Martin působí u House of the dragon jako výkonný producent, a s Ryanem Condalem (tvůrcem HotD) jsou kamarádi. Něco mi tedy říká, že kdyby se mu nelíbilo obsazení rodiny Corlyse Velaryona černochy, tak by se tak nestalo..... Sám Martin lituje, že neudělat Targaryeny tmavé pleti, takže bych se ani nedivila, kdyby nová podoba Velaryonů byla jeho myšlenka…

#6 ori
2.5.2021 | 8:45:52
Avari

czechkatka: to je samozřejmě nesmysl. Všem musí být jasný, co by bylo, kdyby Martin byl proti. Pro něj je lepší to odkývat a shrábnout peníze. Stejně jako Shapkowski.

2.5.2021 | 9:27:05
ori

#4 czechkatka: Tak on už sa dávnejšie vyjadril že mu nevadí ak postava v seriáli nevyzerá tak ako v knihe ak je dobre zahraná. Ľudia si tak napríklad sťažovali prečo nebol Syrio Forel plešatý aj v seriáli.

#7 Svjatogor
redaktor
2.5.2021 | 9:56:45
Svjatogor

#6 ori: Smutné zjištění, že oblíbený autor se (snad občas) chová jako prostitut / zbabělec. :-\

3.5.2021 | 5:05:06
Perun

Valyrijce s bledou pokožkou, stříbřitými vlasy a fialovýma očima opravdu budou hrát černoši? Už po sté opakuji, nemám absolutně nic proti jakékoliv rase a etniku, ale proč je proboha cpát do rolí, do kterých se nehodí ani jedinou molekulou?

Kdyby to alespoň nebyl Valyrijec, kteří jsou svým vzhledem profláklí a kvůli udržení čisté linie si neváhají brát vlastní sourozence… Nemám slov.

4.5.2021 | 18:07:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama