House of the Dragon
0/100 - 0×

House of the Dragon

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jejich působení v Západozemí.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický


Začátek seriálu zřejmě odstartuje pohřbem

Začátek seriálu zřejmě odstartuje pohřbem

Díky probíhajícímu natáčení tu máme další fotky přímo z placu. Ty nejnovější naznačují, že nás čeká pohřeb, jenž proběhne na Náplavomarce.

11 0
4.5.2021

V posledních několika dnech jsme vám nabídli fotografie přímo z placu. Nyní se můžeme podívat na další, které tentokrát neodhalují nové pohledy na postavy, ale prostředí a děj. Když se ještě natáčecí místo připravovalo, nebyli jsme si stoprocentně jistí tím, kde by se první scény mohly odehrávat. Nyní je však jisté, že to bude na Náplavomarce, tedy v pevnosti rodu Velaryonů. Dokazuje to přítomný mořský koník na natáčení, který je znakem tohoto rodu.

Kromě toho se na place objevila kamenná rakev, která naznačuje, že se dočkáme místa, na kterém rod Velaryonů pohřbívá své mrtvé. A právě zesnutím jednoho Velaryona by seriál měl i začít. Konkrétně by měla zemřít Leana Velaryon, Corlysova dcera a manželka Daemona Targaryena. Na natáčení sice byla spatřena herečka, která by si tuto postavu mohla zahrát, ale buď si ji zahraje jen krátce, nebo ztvární někoho zcela jiného.

Tím pádem víme i to, proč se na Náplavomarce objeví Targaryeni. Daemon sem připluje kvůli své zesnulé manželce, zatímco Rhaenyra sem přijde oplakat smrt své dobré kamarádky.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /6

Ann Taylor

No to je docela dost dlouho na začátek, to odsekává veškeré budování konfliktu od volby Viseryse, zajímavé. Uvidíme, jak to všechno vysvětlí.

redaktor
4.5.2021 | 14:22:02
prekofro

Ten překlad Driftmarku bolí :D

#3 Xavik
4.5.2021 | 16:00:36
Xavik

#2 prekofro: Podotýkám, že není můj. :D

admin
4.5.2021 | 16:27:38
czechkatka

Teda tolik špiónských fotek z natáčení jsem nečekala:) Takhle si poskládáme půlku první řady.. ale holt je to cena za natáčení venku. Spíš bych se nedivila, kdyby tohle bylo finále (10. díl) To, že začali filmování touhle scénou neznamená, že to bude hned v prvním díle…

5.5.2021 | 9:04:51
FallenMaia

Na oficiálny twitter House of the Dragon práve uverejnili fotky jednotlivých postáv https://twitter.com/HouseofDragon

#6 Svjatogor
5.5.2021 | 17:18:05
Svjatogor

#5 FallenMaia: Čtu reakce, reakce na reakce a reakce na reakce reakce a… The Sea Snake flame war! xD

5.5.2021 | 18:23:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama