How I Met Your Father (Jak jsem poznala vašeho otce)
56/100 - 38×

How I Met Your Father(Jak jsem poznala vašeho otce)

Sophie v nedaleké budoucnosti vypráví svému synovi příběh o tom, jak poznala jeho otce. Tento příběh nás vrátí zpět do roku 2022, kde Sophie společně se svými přáteli zjišťují, kdo jsou zač a co od života skutečně chtějí. Kromě toho se v době seznamovacích aplikací snaží najít tu pravou lásku.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 25 minut
žánr
Komedie
hrají
Hilary Duff (Sophie), Francia Raisa (Valentina), Christopher Lowell (Jesse), Suraj Sharma (Sid), Tom Ainsley (Charlie), Tien Tran (Ellen), Kim Cattrall (Starší Sophie), Ashley Reyes (Hannah), Josh Peck (Drew)

Postavy

 • Sophie

  Sophie

  Sophie je optimistická a temperamentní mileniálka, která hledá v New Yorku lásku. Pracuje jako fotografka na akcích ale ráda by se věnovala umělecké street fotografii. Absolvovala 87 rande přes Tinder, které nikam nevedly. Je upřímná a když se cítí na dně ráda poslouchá Drops of Jupiter.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Valentina

  Valentina

  Valentina je podporující a zábavná. Nejlepší přítelkyně a zároveň spolubydlící Sophie. Je Sophiinou největší fanynkou a povzbuzovatelkou. Ráda cvičí podle videí s Jane Fondou a vždy je připravená na cokoliv, co Sophie naplánuje.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Jesse

  Jesse

  Jesse je učitel hudby na částečný úvazek a řidič Uberu v NY. Poté, co ho bývalá přítelkyně při žádosti o ruku odmítla si už nechce hledat novou lásku. Jeho odmítnutí se stalo virálním po internetu. Jesse je skeptický k Sophiiným názorům na lásku. Stejně jako Sophie je také fanouškem Drops of Jupiter, ale používá ji jako svou uklidňující píseň.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Sid

  Sid

  Sid je Jesseho pravá ruka a spolubydlící. Žijí v Tedově starém bytě z How I Met Your Mother. Té noci, kdy potká Sophie, se zasnoubí se svou přítelkyní Hannah, se kterou je od střední školy. Sid je novým majitelem baru a snaží se podporovat Jesseho, aby se vrátil na seznamovací scénu.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Charlie

  Charlie

  Charlie je Valentinin britský přítel, který se za ní přestěhoval do New Yorku. Je zvyklý žít zhýčkaný život, a proto může někdy působit jako snob. Není zvyklý na městský život v NY, ale snaží se ho přijmout jako svůj nový domov.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Ellen

  Ellen

  Jesseho adoptovaná sestra, která se nedávno rozvedla a je připravená začít od znova. V NY se sestěhuje společně s Charliem do podnájmu a začíná se seznamovat se ženami, které se jí líbí. Používá k tomu různé triky, dokonce i lži.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Starší Sophie

  Starší Sophie

  Budoucí Sophie, která v roce 2050 vypráví svému synovi příběh o tom, jak potkala jeho otce.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Hannah

  Hannah

  Sidova dlouholetá přítelkyně, se kterou se zasnoubí. Pracuje jako chirurg v Los Angeles a mají spolu vztah na dálku, který jim funguje.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Drew

  Drew

  Zástupce ředitele školy, kde Jesse vyučuje hudební výchovu. Při focení Jesseho fotek na seznamku se Drew seznámí se Sophie a padnou si do oka. Drew je velmi vyspělý, slušný a vyzná se ve víně. Zároveň má ale rád retro hudbu a herní večery.

  Sezóny 2
  2022 -

Nepřehlédněte

Kdo je otcem se už nedozvíme, How I Met Your Father končí s druhou řadou

Kdo je otcem se už nedozvíme, How I Met Your Father končí s druhou řadou

Seriál How I Met Your Father , vysílaný společností Hulu, v němž Hilary Duff hraje Sophii, třicátnici žijící v New Yorku, která vypráví svému budoucímu synovi příběh o tom, jak se seznámila s jeho otcem, končí.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama