How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) S09E17: Sunrise

S09E17: Sunrise

S09E17: Sunrise
cz sk
4.2.2014
9 980 000
22 minut

Při hledání opilého Barneyho v den svatby, Ted a Robin vzpomínají na své minulé vztahy, Mezitím Lily a Marshal vyřeší své spory a Barney se spřátelí se dvěma mladíky, kteří se snaží balit holky.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Maguska

Jelikož už jsem seriál viděla v angličtině až dokonce, nastalo pro mě období, kdy se koukám na poslední řadu už v dabované formě. Je to prostě moje tradice, či rituál, či jak jinak to mám nazvat. Proto tohle nebude komentář k ději dílu, ale tak trochu se zaměřím na to zmrvené šílenstvo, které nastalo v dabingových kruzích. Já jsem milovnicí jak riginální verze, tak i dabingu. Proto mě ŠTRAŠNĚ vytočilo, že Otakar Brousek ml. nedokončil dabing (dabuje Teda z budoucnosti). Ačkoli naprosto chápu dabéry za jejich počiny, tohle je přestřel a asi to nepřejdu. Protože zbývá pouze 7 epizod a myslím, že je nehoráznost nechat to jen tak být. Je mi z toho šoufl. V dabingových kruzích se hrají šarády a odnáší to nejvíce divák. Vždycky jsem byla pyšná na to, jak dobře si s dabingem konkrétně HIMYM český dabing poradil. Ale tohle fakt nemůžu překousnout. Nic proti Juřičkovi (nahraditel Brouska), ale po první větě je to šílenost. Je to jakoby mi z mozku vytahovali velkou trubici přes uši. Byla jsem prostě zvyklá a nesnáším tyhle ty změny, které se pak dotknou mého sluchu (a to neříkám, že ho mám kdoví jaký úžasný). Je to jako když v dabingu Přátel na jednu řadu (nebo prostě pár dílů) vyměnili Rosťu Čtvrtlíka za Aleše Procházku (myslím, nejsem si jistá), bojovala jsem s tím neskutečně a musím přiznat, že do teď se mi to prostě strašně příčí, i když zrovna ty epizody jsou snad jedny z nejlepších v seriálu (Monika + Chandler = však to znáte, pro mě rozhodně nejlepší část seriálu). Ano, jsem opravdu vytočená!

24.6.2014 | 22:32:45
Jazz06

Nuda, proč by nás mělo ještě bavit se po padesáté dívat, jak se Ted přenáší přes Robin. Navíc mi přijde, že to tvůrci už fakt hodně flákaj. Třeba když Barney fackoval ty dva, měl ruku asi půl metru od jednoho obličeje…

24.2.2014 | 2:36:41
surikata

nebylo to tak špatné, jak jsem čekala – oddychla jsem si, protože jsem očekávala doslovný návrat Tedových ex, ale mile mě překvapili. Plný počet hvězdiček nedávám jenom kvůli létající Robin na konci, to se podle mě dalo natočit trochu jiným způsobem.

6.2.2014 | 16:28:34
dominich

Prosím ať už ten seriál skončí:)

5.2.2014 | 19:56:38
Lens

Celkem dobrý díl :)

5.2.2014 | 18:37:38
dextermorgan08

Ten koniec bol dokonalý. Celý diel za úplne super emotívny.

5.2.2014 | 14:01:20
zwolf

Ačkoli hodně lidí tento díl bude zatracovat, je nutné si uvědomit, že některé důležité části se nedají přeskočit a nedá se vše vyřešit humorem, když jde o vážnější téma. Mně se díl líbil, ke spokojenosti furt ještě něco chybí, ale na to mají tvůrci ještě 6 dílů (resp. 7 dílů).

5.2.2014 | 13:15:37
IZFNP

Podla mna jeden z naj dielov serie. Vztah Teda s matkou sa sice neriesil, opat raz sa len uzatvarala Robin, ale teraz si aspon mozeme byt isti, ze nadobro. Diel bol hravy a trochu sentimentalny, ale aj vtipny.

5.2.2014 | 0:18:42
Trsa88

Ach jo … zase žádné Ted-Matka posunutí!!! Zase jen tlachání s Robin o tom, jak ji furt miluje. Nemam dobrý pocit, a hlavně se to sakra už blíží ke konci!!! :/

4.2.2014 | 21:23:18
jajush

Nejvíc se mi líbil děj mezi Marshallem a Lilly. Nejlepší koment uživatel sedlo03.

webmaster
4.2.2014 | 21:00:34

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternativní konec

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Reklama

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás