How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) S09E24: Last Forever

S09E24: Last Forever

S09E24: Last Forever
cz sk
1.4.2014
13 130 000
22 minut

Velké finále HIMYM nám ukáže, jak to dopadlo s Robin a Barnym. Zjistíme, jestli se Marshall a Lily odstěhovali do Itálie a také jak Ted poznal Matku.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Barrett589

How I wasted your time

13.4.2014 | 22:27:50
Kothy

Docela dojeb to takhle zabit po tak dlouhe dobe. Ale vsechno tomu nasvedcovao. Konec nic moc. Spis by se to melo jmenovat: How I Met your Stepmother :D

9.4.2014 | 23:14:07
Wentor

Ač překvapivý závěr, celkově mi přijde poslední dvojdíl jako velké zklamání. Rozhodně po tak dlouhé době mohlo být finále trochu propracovanější.

6.4.2014 | 9:28:12
nela8000

No, dalo se to zakončit i lépe…

3.4.2014 | 22:13:50
vencliik

Komu se to nelíbilo, tak tady máte Váš vysněný happyend (doufám, že se to smí) https://www.youtube.com/watch?…

3.4.2014 | 0:26:48
Maguska

NE NE NE! Já na to opravdu zapomínám!!!!! Já to tak nechci! Robin a Barney byli dokonalý pár… díl, kdy se zasnubovali znám i pozpátku, ostatně všechny díly, kdy se buď dávali dohromady nebo se děsivě rozcházeli, ale vždycky na nich bylo vidět,, že je to k sobě táhne… ROBIN a TED?????? NEEEEEEEEEEEEEE!!!! NIkdy se tohle nemělo stát! Tvůrci nám věšeli bulíky na nos!! :‚( HIMYM miluju z celého srdce.. ale tenhle konec nemůžu překousnout! NE! Nikdy!! To je jakoby tvůrci 9 let odkládali to, co měli v úmyslu od začátku, ale mezitím jsme si už prostě zvykli na dokonalost Robin a Barneyho… tohle byl prostě podvod. :‘( Jediné mé drahé spásy jsou Marshall a Lily! Aspoň tak!!! Nikdy mě nezklamali!

2.4.2014 | 21:36:26
barca13

Já jsem byla fanouškem HIMYM pořád, milovala jsem tenhle seriál a díky němu jsem se hodně zasmála. Možná se mnou někteří nebudete souhlasit, ale byla jsem opravdu smutná z posledního dílu LAST FOREVER a také, že 9. série končí. Myslela jsem, že když je to poslední díl tak ho udělají trošku štastnější. Producenti podle mého názoru po***li, co se dalo. Nevadí mi, když to neskončilo happy endem. S tím se naučím žít. Ale u postav to totálně PODĚLALI. U Marshalla s Lilly jsem věděla, že to dopadne dobře. Robin mi nevadila, až do doby, kdy opustila svého manžela a věnovala se práci. Odkopla i své přátele, přestala se s něma stýkat. Robin s Barneym se spolu dokonale hodili. Pak po rozchodu o pár let. Barney zbouchl nějakou ženskou do jiného stavu. Vůbec ji neukázali, jak vypadá ani jestli se Barney o Ellie(dceru) stará sám nebo s ní. Byla jsem snílek, že jsem si myslela, že Robin s Barneym půjdou zase k sobě, ale nestalo se:). Traicy(matka) mi nevadila, když zemřela. Bylo to pěkné emocionální zakončení série. Pak se z celé série vymrvilo, že to bylo o Robin ne o Traicy. Seriál se jmenoval JAK JSEM POTKAL VAŠI MATKU ne JAK JSEM POTKAL ROBIN!!!. Stejně Robin přece Tedovi řekla, že k němu nic necítí. Ted jí to potom řekl v 9. sérii na svatbě.Tak potom nechápu jak se nakonec dali dohromady. Celou sérii udělali do jednoho dílu. BYLA TO KRAVINA. :P Divte se nebo ne, ale u tohoto dílu jsem brečela a nikdy na něj nezapomenu. :P

2.4.2014 | 18:07:40
ZuziJ

Jak tu zaznělo, když to neskončilo happy-endem, nevadí, i život není happyend. Že matka umřela mě nijak „nerušilo“, bylo to docela logický vyústění. I rozchod Barneyho s Robin bych teda nakonec skousla, i když mi to trhá srdce. Ale že nakonec s Robin skončí Ted? To už je na mě moc…

2.4.2014 | 15:40:29
bebebrum

Vzhledem k tomu, že celá poslední série, ne-li dvě, byly seriál tipu Ordinačka, musím finále hodnotit kladně. Bohužel, finále mělo přijít před 2 sériemi, ty totiž seriálu neskutečně ubrali a jeho laťka spadla velmi nízko. I přesto na tento seriál budu rád vzpomínat.

2.4.2014 | 11:19:48
Kraskadne

Tleskám scénáristům, osudy všech vyřešili bravurně. Dalo by se polemizovat, proč natahovat celou jednu sérii jednou událostí a pak ve dvojdíle dohnat celý zbytek života, ale skončilo to fér ke všem postavám. Budou mi chybět.

2.4.2014 | 11:07:11

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternativní konec

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Reklama

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás