How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) Co bychom měli vědět o deváté řadě?

Co bychom měli vědět o deváté řadě?

Co bychom měli vědět o deváté řadě?

Devátá řada je za dveřmi a konec seriálu se blíží. Co prozradili tvůrci seriálu?


4 0
22.8.2013

Teda dělí již jen několik epizod od poznání paní Mosbyové. Položme si před začátkem deváté řady, která nás provede svatebním víkendem Barnyho a Robin, několik otázek.

Jak se matka jmenuje?

Během deváté řady o Cristin Milioti (hraje matku) budeme dlouho mluvit jen jako o matce anebo o paní Mosbyové. Producenti již však její jméno znají, ale před sezónou se ho nedozvíme. Jak se podle vás bude matka jmenovat?


Kdy Ted pozná matku?

My již vlastně víme, kdy se Ted a matka poznají. Bude tomu tak na vlakovém nádraží Farhampton po Barnyho a Robinině svatbě. Otázkou však je, kdy se poznají během sezóny? Bude to poslední moment seriálu? Carter Bays však řekl, že z jejích společné budoucnosti uvidíme více než poznání.

Kdy ostatní poznají matku?

Carter Bays prozradil, že celá parta se s matkou seznámí před Tedem a každý z nich si na ní udělá vlastní názor. Nakonec s ní však všichni budou spokojení. Bays ještě dodává, že se s ní potkají v zajímavém pořadí a všichni si ji zamilují. Zajímavý je vždy kontext, kdy se jednotlivé postavy seznámí s matkou.

Jak jsem potkala vašeho otce?

Robin již svůj příběh svým fiktivním dětem odvyprávěla. Nabízí se tedy otázka, dostane matka šanci, aby mohla odvyprávět i svou část příběhu? Bays prozrazuje, že uvidíme něco z matčiny minulosti a také uvidíme okamžiky, kdy se Ted a matka míjeli.

Kdy se Ted konečně dostane přes Robin?

Tak tuhle otázku si pokládáme již několik let. Kdy si konečně Ted uvědomí, že Robin není ta pravá? I v deváté řadě nás čeká milostný trojúhelník. Podle Bayse tohle přenesení začne ve třetí epizodě, kdy si Ted a Robin promluví o jejich posledním shledání v parku, kde Ted pomáhal Robin hledat něco starého. Doufejme, že tohle přenesení bude rychlé!

Čeká nás plno známých tváří

Během deváté řady uvidíme plno známých tváří. Bays řekl, že pořádají svatbu, na kterou jsou všichni pozváni, pokud jste si tedy někoho za těch osm let oblíbili, je dost možné, že se v deváté řadě objeví.

Poslední přídavek od Robin Sparkles

Sama Cobie Smulders (představitelka Robin) řekla, že by byla ráda, kdyby tu bylo další vystoupení Robin Sparkles. Víme, že její macecha by na svatbě ráda zazpívala, že bychom se tedy dočkali společného představení a znovu uslyšíme Let's Go to the Mall?

Nezapomínejte na facky

Marshall stále dluží Barnymu dvě facky a producenti slibují, že se obou dočkáme! Jedna epizoda uprostřed řady bude věnována právě facce. Také se můžeme těšit na novou verzi písničky You Just Got Slapped. Tuto novou verzi nám předvede někdo opravdu slavný, zatím však nebylo prozrazeno kdo.

Další taneční číslo

Barnyho a Robin jako novomanžele čeká první tanec a říká se, že to bude epické. Prostě to bude legendární!

Zajímavost na konec

Tvůrci seriálu prozradili, že část konce s dětmi natočili již během druhé řady, aby děti nebyly moc staré. Konec seriálu se během celého natáčení vůbec nezměnil. Tvůrci jen každý rok dostali nový prostor, aby nám toho ukázali více, než přijde úplný konec.

Zdá se, že devátá řada bude opravdu legendární. Vypadá to, že se dočkáme opravdu všeho. Jak se podle vás bude matka jmenovat?

Diskuze /8

BonnieRose

No není to jisté, ale jak jednou Ted poznal jednu striptérku a ona řekla, že se menuje Tracy a Ted na to a děti je přiběh jak jsem poznal vaši matku a oni cože?! takže se asi jmenuje Tracy. Pochybuju že by tak reagovali kdyby se tak nejmenovala.

#2 Mishka
22.8.2013 | 20:59:39
Mishka

#1 BonnieRose: striptérky mívají více jmen :D

#4 BonnieRose
22.8.2013 | 21:22:48
Oveckoun

Těším se. Zvlášť na ty sny kdy se „Ted a Matka míjeli“. To je srdce seriálu a spousta lidí na to zapomíná. OD začátku víme že to dobře dopadne ale ta cesta k happy endu byla dlouhá. Pořád věřím že celá ta cesta je jen obří kus puzzle a i když je to občas opravdu zamotané, tentokrát do dají dohromady :)

22.8.2013 | 22:31:55
BonnieRose

#2 Mishka: jo to sice jo, ale jak ty děti reagovali když řekla že je Tracy.. pochybuju že by tak reagovali kdyby se matka jmenovala jinak

#5 Ivčí
23.8.2013 | 8:30:09
Ivčí

#4 BonnieRose: To je dost chytrý, ale je možný, že sami tvůrci na to pozapomněli..

2.9.2013 | 17:48:39
Arcane

BonnieRose: To že to kdysi řekl byl pouze vtip, nereagovali na to že by se jmenovala Tracy, ale na to že řekl že jejich matka je striptérka. Kdyby ti tohle táta řekl tak asi neřekneš „Oh, ale mám matka se jmenuje jinak“ taky bys jen blbě čuměl a řekl „CO?“. Nemám rád lidi co se snažej hledat takhle něco v něčem co nikde neni.

#7 PecaCZE #8 Teroslav
5.9.2013 | 21:47:53
PecaCZE

#6 Arcane: Souhlas… a více lidí píše tuto teorii.

6.9.2013 | 15:00:39
Teroslav

#6 Arcane: Přesně tak, to byl jen vtip a děti tak reagovali proto, že to byla striptérka. Konec příběhu.. :-)

26.9.2013 | 12:12:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternativní konec

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Reklama

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás