How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) Do svatby zbývá 48 hodin

Do svatby zbývá 48 hodin

Do svatby zbývá 48 hodin

Přesně touto hláškou začínala pátá epizoda, jenomže oněch 48 hodin zabere ještě několik epizod a Ted pozná matku až po svatbě. Pojďme se podívat, co zajímavého se zatím během svatebního víkendu událo.


5 1
17.10.2013

Viděli jste snad někdy zajímavější svatební víkend? Já tedy ne. Neustále se nám na svatbě něco děje, jen aby to pak dávalo smysl, pánové!
Pojďme si připomenout, co zajímavého jsme v deváté řadě zatím viděli.

Prokletí Stinsonů

Scéna, která byla do seriálu násilně vražena, nám objasňuje, proč Stinsonovi nevydrží se svým přítelem či přítelkyní. Kdysi v Rusku totiž předci Barneyho a Jamese srazili cikánku, která je proklela. Díky tomu jsou oba nadržení a neustále musí svůj protějšek podvádět. Podaří se Barneymu prolomit prokletí?


Marshall na cestách

Jelikož Marshallova matka nepatří mezi technicky zdatné, málem se díky ní Lily dozvěděla, že Marshall vzal práci soudce ještě předtím, než jí to Marshall stihl nějak vysvětlit osobně. Díky tomu byl Marshall vyveden z letadla a do New Yorku musí cestovat autem. A my se setkáme s Marshpolštářkem, kterého Lily vylepšila a na hlavu mu umístila zamrzající tablet, takže Marhsall může být s naší partou, i když je kdesi v autě.

Díky, Linusi

Lily je na svatbě sama bez Matshalla a proto podplatila Linuse, aby měla neustále co pít. Od svého podplacení až do konce čtvrté epizody jsme Lily málokdy viděli bez drinku. Během Páté epizody jakoby tvůrci zapomněli na to, že má Lily nasávat. Také jsme poprvé neslyšeli: „Díky, Linusi“, což zatím v seriálu zaznělo celkem třináctkrát.

Jak Lily poznala matku

Jako první z naší party se s matkou poznala Lily. Lily ji poznala ve vlaku, do kterého přistoupila. Kupodivu si Lily s matkou hned padly do oka a my jsme se dozvěděli, jak moc je matka Tedovi podobná, protože její cestovní návyky jsou velmi podobné těm Tedovým.

Trojúhelník uzavřen?

Barney viděl Teda s Robin u kolotoče, když hledali starý medailonek a samozřejmě mu hned došlo, že Ted k Robin stále něco cítí. Zdá se však, že nakonec se Ted musí posunout dál a doufejme, že epizoda The Broken Code byla poslední, která se věnovala trojúhelníku Barney – Robin – Ted.

Ted vs. Zabka

Barney si místo Teda za svého svědka zvolil Zabku, který byl i na jeho rozlučce se svobodou. Následně se však Barney a Ted usmířili a Ted opět dostal čapku svědka. Zabka však k Tedovi vyslal jasnou zprávu: Půjdu po tobě, Mosby! Bude šarvátka mezi Tedem a Zabkou?

Uvidíme medvěda?

Kdo přinese prstýnky Robin a Barneymu? Barney totiž nosiče prstenů (ring-bearer) nazývá ring-bear tedy medvěd nosící prsteny. Když ho Robin vyzve, ať odpřisáhne, že na svatbě nebude žádné divoké zvíře, Barney to zamluví… Co má Barney v plánu?

Uvidíme i Tedovu svatbu?

Uvidíme v deváté řadě i svatbu Teda a matky? Bude to zlatá tečka za tímto seriálem? Možné to je, Ted totiž prozradil, že poděkování od Marshalla dostane již za čtyři měsíce. Naráží snad na svou svatbu s matkou?

Barneyho matka vs. Robin

Robin si s Barneyho matkou nezačala nejlíp. Vypadá to, že ta rozhodně svatbě přát nebude a čeká nás tak válka mezi Robin a Barneyho matkou. Vydrží Barney podporovat Robin?

Kde je matka či flashbecky s matkou?

Máme před sebou stále 19 epizod poslední řady a tak není kam spěchat, jen je škoda, že tvůrci nevyužívají potenciálu a nenabízí nám více scén, jako tomu bylo ve druhé epizodě, kdy jsme viděli matku a Teda již spolu. Rozhodně by to přidalo na zajímavosti.

Tak to bychom měli ty nejzajímavější momenty aktuální řady. Co myslíte, kdo pozná matku jako druhý? Přestaneme konečně řešit Teda a Robin? Uvidíme na svatbě medvěda? Kolikrát ještě zazní v seriálu věta – Díky, Linusi?

Diskuze /6

Danielk_A

Mne sa vobec nepaci tonto do detailov rozoberany svadobny vikend… je to uplne zbytocne. Nemali uz o com tocit, tak tocia o hlupostiach. Napriklad o dochodchoch, alebo na co tam vtrepali este rozvod Barnyho brata? Okrem toho som kdesi citala o tom, ze matka sa bude objavovat pravidelne v 9. serii… no chvililinku v dvoch castiach z piatich… asi mi unika pravy zmysel slova pravidelnost. Je to skoda. Co seria, to horsie.

18.10.2013 | 21:27:38
Nemesis23

to o čtyřech měsících bylo řečeno tak, že je Ted naštvanej že mu pitomý poděkování trvalo 4 měsíce…nic o svatbě bych z toho nečuchala.

18.10.2013 | 22:03:31
Dannie007

Nevím…příjde mi, že tuhle sérii drží už jen Marshall…a vůbec se mi nelíbí to, že se pořád donekonečna řeší Barney, Robin a Ted…řešilo se to v podstatě ve všech řadách a už by si mohli dát pohov…a taky mě dostává, že Marshall v posledních dílech vůbec neřeší to, jak řekne Lily, že se jejich výlet do Říma nekoná…

#4 1Bobesh1
20.10.2013 | 12:39:12
1Bobesh1

#3 Dannie007: Proč by měl Marshall řešit, jak to řekne Lily, když ještě ani neví, jestli se na svatbu dostane včas… Myslím, že na to teprve dojde :)

#5 Dannie007
admin
20.10.2013 | 12:51:15
Dannie007

#4 1Bobesh1: no, mě příjde, že je Marshall dost hysterka a řešil to celou cestu v letadle…vlastně ho kvůli tomu vyhodili…a teď najednou pohoda, hraje si poker, radí Tedovi a Barneyimu atd :D

#6 1Bobesh1
20.10.2013 | 17:07:55
1Bobesh1

#5 Dannie007: Tak šestá epizoda vše vyřešila, ne? :)

admin
23.10.2013 | 15:20:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternativní konec

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Reklama

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás