How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) Hledání otce je opět v kurzu

Hledání otce je opět v kurzu

Hledání otce je opět v kurzu

Po ukončení veleúspěšné komedie HIMYM se očekávalo, že stanice CBS přijde se spin-offem. To se nestalo a nakonec se tedy seriálu ujme zcela někdo jiný.

1 17
18.12.2016

Podobným zprávám se u nás na Edně většinou snažíme vyvarovat, ale na několika webových stránkách se množí spekulace o tom, že příští rok bychom mohli hledat Otce s velkým O. V příštím roce to budou již tři roky, co jsme se rozloučili se seriálem How I Met Your Mother a teď se nejspíš schyluje k podobnému projektu.

Hned po ukončení Matky vznikly velké diskuze o tom, jaký spin-off seriálu vlastně vznikne. Seriál mohla získat jakákoliv z hlavních postav. Později se nejvíce hovořilo o seriálu, kdy matka bude svým dětem popisovat, jak poznala jejich otce v pořadu How I Met Your Dad. Seriál získal od CBS objednávku na pilotní epizodu, ale nakonec se zůstalo jen u pilotu.


CBS se rozhodlo neobjednat tento seriál s tím, že tvůrci seriálu, Carter Bays a Craig Thomas, by mohli pro příští rok přijít s něčím zajímavějším. To se však nestalo a Bays s Thomasem se začali věnovat zcela jinému projektu, který ale na CBS opět neuspěl. Pro příští rok se opět očekvá, že v nové pilotní sezóně tvůrci HIMYM přijdou s pilotní epizodou seriálu My Time/Your Time, který má být o vztazích na dálku.

(How I Met Your Father zřejmě napíší tvůrci seriálu This Is Us)

Možná právě díky tomu se tedy této nevyužité šance chytnou zcela jiní tvůrci. Hovoří se, že za How I Met You Father by měli stát Isaac Aptaker a Elizabeth Berger. Tedy producenti letošní novinky This Is Us. Nepříjemným faktem pro CBS je i to, že nový seriál bude vytvářen pro studio 20th Television a seriál by se tedy mohl vysílat na jiné stanici.

Tento krok by však znamenal, že by se nejednalo o klasický spin-off s odkazy na původní seriál, protože ten vlastní CBS. Jednalo by se jen o seriál s podobnou tematikou, který by s HIMYM neměl nic společného.

Má takový seriál podle vás šanci na úspěch? Jsou tři roky dostatečná pauza, aby mohly televizní stanice oprášit nekonečné hledání partnera?

Foto: NBC

Diskuze /7

Revoemag

Já se na to koukat nebudu, ale mají už dávno nový diváky, kteří klidně nemuseli ani vidět himym, protože jim je kolem 15 :-D Tak uvidí, jestli je zaujmou.

18.12.2016 | 16:06:46
Lex Luthor

HIMYM jsem viděl moji nejoblíbenější postavou byl Barney Stinson. naštval mě konec, pokud nějaký spin off bude uvidíme jestli mu dám šanci.

18.12.2016 | 17:41:44
Mammon52852

Ne díky po tom průseru jménem HIMYM nemám zájem …

#7 Revoemag
18.12.2016 | 20:01:50
georgezz

škoda že se nebudou moci odkazovat na HIMYM, tím by si pojistili staré fanoušky HIMYMU. Na první díl kouknu.

19.12.2016 | 7:45:31
dadino8

Isto minimalne vyskusam…fakt skoda ze by to nebolo s nejakymi odkazmi na HIMYM…ale sancu si to zasluzi

19.12.2016 | 9:50:37
Es

Úplně ideální by mohlo být, kdyby navázali na HIMYM a udělali by příběh např. se sestrou Robin, Barneyho sestrou nebo jiným sourozencem, ale co se dá dělat :-)!

20.12.2016 | 7:41:41
Revoemag

#3 Mammon52852: HIMYM byl dobrej. Ale jenom tak do 5 série :-D A poslední 2 už se na to nedalo koukat, jakej to byl odpad.

20.12.2016 | 9:20:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternativní konec

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Reklama

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás