How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) Jak bude vypadat DVD edice

Jak bude vypadat DVD edice

Jak bude vypadat DVD edice

Krom obrázku DVD edice, zjistíte, že opravdu existuje alternativní konec, který bude součástí právě DVD edice.

2 0
5.4.2014

Jak bude DVD edice vypadat není to nejdůležitější. Carter Bays totiž potvrdil, že bude obsahovat alternativní konec celé série. Tato edice má vyjít letos na podzim.

Carter Bays ještě dodal, že před šestnácti dny se rozhodovali, který konec zvolit. Oba konce jsou prý značně rozdílné. Zvolili ten, co zvolili a stojí si za ním.


Tak se zdá, že před sebou máme ještě jeden konec HIMYM, že by to tentokrát byl toužený happyend?

Diskuze /17

Kubyk002

Mi se tento konec líbil, byl prostě logický… Matka se nikdy neobjevila během vyprávění dětem, Ted vždycky k Robin něco cítil, díky ní mu nevyšlo hodně vztahů a prostě proto to i důvod vyprávění dětem měl potom smysl… Život bohužel není vždy šťasný a já jsem rád, že to neskončili žili šťastně až do smrti… Jediné co mě mrzí, je že věnovali celou sérii svatbě, kterou po 5 minutách posledního dílu odpískali :/ A ještě mě mrzí, že neukázali 31, ale mám takové tušení, že udělali záměrně, a že 31 bude vyprávět Ellie How I Met Your Dad…

#2 bushka #5 Zikzik #10 rendynavratilova
5.4.2014 | 9:55:30
bushka

To by nemuselo být špatné ;) bohužel, ale off-spin bude o jiné partě.#1 Kubyk002:

#3 awacs
5.4.2014 | 10:09:13
awacs

#2 bushka: Tak teoreticky jiná parta nevylučuje tenhle scénář :-)

5.4.2014 | 10:35:22
Denii

Ten alternativní konec musí být happyend..na druhou stranu..to snad už ani horší konec být nemůže :D doufám že se dostane brzy ven :D

5.4.2014 | 11:18:49
Zikzik

#1 Kubyk002: Přesně, s koncem jako takovým problém nemám a líbil se mi, přišlo mi to lepší než sladký happyend, ale je pravda, že když celou sérii celkem zbytečně protáhli do jednoho víkendu (což se mi moc nelíbilo), tak pak rozvod sfoukli během chvilky… měli to udělat trochu jinak… méně svatby… trochu více Matky… a hlavně trochu více třeba pohřbu a Tedovo reakcí, potom by se třeba lidé víc smířili s tím, že skončil s Robin :) Ale určitě nejsem odpůrce aktuálního konce.

5.4.2014 | 12:03:04
PecaCZE

Taky se mi konec líbil. Hádám, že alternativní konec bude, že skončí s matkou obyčejný Happy End. Matka jak vypráví dítěti jak ji Barney jeden den sbalil a hned ji udělal dítě mi nepříde jako dobrý vypravování :D.

5.4.2014 | 12:33:38
ters

Mně se nelíbil úplný konec, prostě, že běžel za Robin. Je to děs. Ať Matka klidně umře, ale proč nezůstane sám?

5.4.2014 | 12:35:28
Sasanka

mě by nevadilo, že ted skončil s robin, ale měli vynechat svatbu robin s barneym. celou sérii jsme se připravovali jak spolu skončí, ti kdo to třeba nejdřív ani nechtěli měli spoustu času se s tim smířit, zvyknout si, přát jim hezkej konec, a pak deset minut po svatbě rozvod, pak robin stráví roky nešťastná a osamělá aby mohla zaujmout místo po mrtvé matce. prostě mi přijde, že robin z toho vyšla jako největší chudák.

5.4.2014 | 12:46:47
Alinois

Mně se teda konec nelíbil a doufám, že alternativní konec dopadne mnohem lépe. Nelíbil se mi z několika důvodů a to hlavně smrt Tracy, vnímání celého vyprávění Tedovými dětmi, nedokážu pochopit tu jejich naprostou znuděnost vyprávěním o mrtvé mámě a jejich reakci ve stylu „no a co, máma je mrtvá, jdi si za láskou svého života Robin“ co to jako mělo být? Jako by Tracy byla pro Teda jenom holka kterou si našel protože Robin byla vdaná. :-( A další důvod je rozvod Robin a Barneyho, celou serii nám je předkládají jako dokonalý pár a potom rozvod během několika málo minut. Prostě hodně špatné zakončení a jsem hodně zklamaná.:-(((

Alinois
5.4.2014 | 16:47:22
rendynavratilova

jj, tak tak, taky si to tak myslím:)#1 Kubyk002:. Já vždycky chtěla, aby Ted skončil s Robin :)

5.4.2014 | 18:55:05
marecek8

Ja by som ten koniec v pohode bral, ak by sa nestalo nič z ôsmej a deviatej série. No fajn, ešte by som prižmúril oči, ak by sa svadba odohrala niekde v strede deviatej série a všetky ostatné časti by sa venovali tomu, čo sme videli vo finále. Tak by nás na to mohli v pohode pripraviť, skutočne by aj ukázali ako Ted s Tracy žili, ukázali by, že bola pre neho naozaj NO 1., ako reagoval na jej smrť, videli by sme, čo prežíval po jej smrti (samota, slobodný otecko), napokon opätovné zblíženie s Robin, ktorá by k nemu začala chodiť častejšie, možno sa aj začala starať o jeho deti, atď, atď. Už dávno to úplne nie je sitcom, takže menšia dráma by podľa mňa nevadila. A síce by z toho celkom nevydupali nejaké šokové momenty, no ľahšie by sa to dalo stráviť. Aspoň podľa mňa. Takto to vážne vyznelo… hm… zle. Mne tie decká na konci prišli tak zvrátene nadšené… blé.

#12 davemankl #13 ElektronickyOtisk
5.4.2014 | 22:27:40
davemankl

#11 marecek8: naprostý souhlas

5.4.2014 | 23:49:05
ElektronickyOtisk

#11 marecek8: Také naprosto souhlasim. Spousta lidí, kterým se konec líbil to obhajuje tím, že to „prostě nebyl happyend, to se holt v životě stává!“ Ale myslím, že to vlastně není opravdu ten hlavní problém. Hlavní problém je, že tvůrci x-sérií něco úplně zbytečně budovali, aby to pak zničili v závěrečných momentech. Jedním příkladem za všechny je devátá série, která se omílala svatbu (o které se ale mluví už od kdy… někdy od šestky? Semdmičky?) a svatba jako taková je smáznutá během pár minut na konci. Stejně tak Tracy – každá Tedova ženština dostala v seriálu x-krát větší prostor, než „love of my life“. Jak dlouho trvalo, než Barney dozrál? A prc, je z něj zase ten hloupý děvkař. Přeci by ho musela svatba s Robin a rozvod prostě nějak poznamenat! Navíc Robin na teda dost drsně kašlala celý seriál. A teprve když se Tedovi konečně podařilo se od ní odpoutat, tak si to najednou celé rozmyslela. Achjo. Prostě tvůrci měli dost prostoru všechna témata víc rozvést do celé série, 24 dílů je na to víc než dost, ale ne. Raději nám servírovali díl o fackování, kde japonský Ted pět minut umírá na podlaze.

6.4.2014 | 10:02:17
ElektronickyOtisk

Já prostě doufám, že alternativní konec bude pohřeb Tracy a zjistíme, že Tedovo vyprávění dětem je jakousi „poctou“ matce. To by byla pěkná tečka, nebyl by to happyend, ale to nevadí. Happyend nastal ve chvíli, kdy Ted Tracy potkal na tom nádraží. A všichni víme, že „pokud neumřeli, žijí spolu dodnes“ má prostě omezenou časovou platnost.

6.4.2014 | 10:06:28
Dajulka999

V to, že bude alternativní konec, jsem hodně doufala. Pokud by to byl happyend, tak bych byla úplně nejšťastnější. Samozřejmě neodsuzuji ani konec, pro který se scénáristé nakonec rozhodli. Chápu, co tím bylo myšleno, ale nemůžu se zbavit dojmu, že byl vybrán ten, se kterým bude spokojena menšina, aby si většina koupila DVD s alternativním koncem. :-D No, nezbývá mi ale nic jiného než věřit, že s tím takhle nekalkulovali, protože přece dopředu nemohli tušit naši reakci. Nicméně si na DVD ráda počkám a určitě si ho koupím. :-)

6.4.2014 | 21:55:34
vladino32

mne sa ten koniec pacil.. matku spoznal.. boli spolu stastni a potom umrela.. hold take veci sa stavaju.. a veru nebezal za robin hned.. trvalo mu to 6 rokov co si myslim je dost dlha doba na to aby mohol byt znova stastny.. robin a barney som dufal, ze zostanu spolu ale zas ta scena kde barney drzi svoju dceru a nakoniec ona je jedina ktora ho donutila sa zmenit bola dojemna.. a podla mna to aj potom pekne cele do seba zapadlo :)

6.4.2014 | 23:06:58
dadino8

http://www.cbs.com/…ews/1002330/ som velmi zvedavy :)

16.4.2014 | 21:46:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternativní konec

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Reklama

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás