How to Get Away with Murder (Vražedná práva) Promo video k desáté epizodě

Promo video k desáté epizodě

Promo video k desáté epizodě

Už zítra se dozvíme odpovědi na otázky, které toužíme znát od deváté epizody, kterou jsme zhlédli před zimní pauzou.


4 0
26.1.2017

V závěrečné epizodě před zimní přestávkou jsme se konečně dozvěděli, kdo byl pod prostěradlem, ale otázkou zůstává, kdo zabil Wese? TV Guide dal dohromady seznam podezřelých podle nejméně pravděpodobných.

9. Michaela, Asher a Oliver


Všichni tři byli evidentně v šoku a zdrceni, když jim Bonnie oznámila tu novinu, a všichni mají zjevně alibi (během doby, kdy Wes opustil policejní stanici a jeho smrtí, se mohlo stát cokoliv). Michaela byla se svou matkou Trishelle, Asher byl v bezvědomí uprostřed párty a Oliver, jehož alibi je nejchatrnější, byl na stopě a googlil Murder Night 2014.

8. Laurel

Laurel je jediná osoba, o níž víme jistě, že byla s Wesem v domě, když vybouchl. Mohli se dostat do milostné hádky, ale i tak je nepravděpodobné, že by to byla ona.

7. Annalise

Její reakce, když spatřila Wesovo tělo, byla tak ryzí, že nejspíš je nevinná, jak tvrdí, ale mohla ho nechtěně zabít při nějaké hádce. Možná se Wes konečně rozhodl Annalise prásknout a přišla o rozum? Nevíme, proč Annalise svolávala všechny k sobě domů, ale očividně kula nějaké pikle, aby si uchránila zadek před Atwoodinými drápy.

6. Connor

Connor neměl Wese nikdy v lásce a dokonce mu řekl, že pokud někdy dá Connorovo jméno policii, zabije ho. Bylo by to příliš snadné, aby byl pachatelem, ale kromě Wese se jeho harmonogram neshodoval s harmonogramy ostatních. Sešel se s Thomasem, ale kam šel potom? Nicméně, fakt, že u sebe neměl telefon – a telefony hrály ve finále důležitou roli – je kámen úrazu. Narazil na Wese někde náhodou, zabil ho a pohodil tělo v Annalisině domě? Nejspíš ne. Asi k ní mohli jít oba, ale proč by tam Connor šel sám od sebe, aniž by věděl, že ho o to Annalise požádala?

5. Atwood

Atwood vydírá Annalise. To, že ji Nate dal kopačky, když zjistil, že si ho najala proto, aby sledoval Annalise, nepomáhá. Atwood se nemohla dočkat, až policie pozve Wese k výslechu. Jestli zjistila, že Wes nakonec Annalise neprásknul, mohla ho jít hledat, a ve vzteku ho zabít.

4. Bonnie

Bonnie požádala Franka, aby vzal Annalisinu vinu na sebe poté, co policie našla Rebečino tělo, což razantně odmítal. Třeba se Bonnie rozhodla vzít záležitost do vlastních rukou a zabila Wese sama.

3. Frank

Po napjatém sebevražedném úvodu byl Frank většinu epizody nezvěstný, a jak víme, je schopen všeho. Už takhle Wese nesnáší za to, že mu přebral holku a nahradil ho v roli Annalisina náhradního syna, tak proč se ho nezbavit? Navíc je podezřelé, že se našlo Rebečino tělo. Frank se ho měl zbavit a, podle toho, co se říká, má vynikající pověst, takž byla to odbytá práce nebo policie dostala tip?

2. Nate

Nate je jediná osoba, kterou jsme kromě Wese viděli vejít do Annalisina domu, což z něj dělá hlavního podezřelého, ale také prostředek k odvedení pozornosti – tento seriál nás přece jen stále zaměřuje špatným směrem schválně. Není jasné, jestli byl uvnitř s Wesem a Laurel, když dům bouchl, ale pravděpodobně nebyl, vzhledem k tomu, že nemá žádné zranění. To ale neznamená, že předtím nemohl Wese zabít. Nate ho špehoval a mohl ho zabít, aby chránil Annalise, pokud se bál, že ji Wes práskne.

1. Mahoneyovi

Obzvlášt paní Mahoneyová. Chtěla by odplatu poté, co Frank hodil Wallacovu vraždu na Charlese. Navíc jsou za vodou, takže by určitě měla prostředky na to, aby najmula někoho, kdo by se Wese profesionálně zbavil. „Wes zrovna svědčil proti jejímu synovi, „říká tvůrce pořadu, Peter Nowalk. „Jsou to mocní lidé. A hodit to na Charlese byl hodně blbý nápad. Byl by to i smutně uzavřený kruh, kdyby Wese zabili stejní lidé, kteří hráli roli ve smrti jeho matky.“

Zdroj článku.

Kdo je podle vás zodpovědný za smrt Wese?

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Liss93

Wes- chtěl potopit Annalise, umístil do domu výbušniny na časový spínač, zabil se a požár měl dokonat zbytek. Jen nepočítal s Laurel. Já vím, divoká teorie, ale v tomto seriálu je možné vše :D

26.1.2017 | 23:52:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Titulky

Epizoda S04E08: Live. Live. Live.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

O titulky se starají: Gabik a @Matuush

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás