How to Get Away with Murder (Vražedná práva) Střípky k poslední sérii

Střípky k poslední sérii

Střípky k poslední sérii

Na konci měsíce se dočkáme úvodu finálové série a s blížící se premiérou je dostupných více informací. Na co všechno se můžeme před závěrem seriálu těšit, se dočtete uvnitř článku.

3 0
10.9.2019

Od první epizody ze závěrečných patnácti nás dělí už jen tři týdny, tvůrci se proto rozhodli postupně začít do světa vypouštět nové informace. Tou první je oznámení hostující postavy, kterou ztvární Marsha Stephanie Blake nominovaná na Emmy. Jak zasáhne do děje, stejně jako to, koho nám herečka představí, není jisté. Pete Nowalk prozradil jen to, že se jedná o velmi tajemnou roli. Tvůrci rovněž sdělili, že se v šesté sérii dočkáme většího počtu hostujících postav než doposud. O čem se mlčí, je přítomnost dvojice Karla Souza a Timothy Hutton s ohledem na závěr epizody Please Say No One Else Is Dead.

V uplynulých dnech jsme se dočkali také uveřejnění prvního videa lákajícího na vražedný závěr. Podle těchto záběrů nás toho čeká spoustu, jedním z klíčových momentů by měl být pohřeb, kterého bychom se možná mohli dočkat již v první epizodě nesoucí název Say Goodbye. Bližší obrázek si můžete udělat sami po zhlédnutí tohoto proma.


Diskuze /1

Mehal

To bude mít pohřeb ten šéf z Caplan @ Gold ne?

11.9.2019 | 22:44:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E15: Stay

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Jesmot
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte How to Get Away with Murder

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás