How to Get Away with Murder (Vražedná práva)
94/100 - 110×

How to Get Away with Murder(Vražedná práva)

Seriál sleduje osobní a profesní život Annalise Keeting, profesorky práva na prestižní univerzitě Middleton ve Philadephii. Obhájkyně Annalise si vybere skupinu nejlepších studentů ze třídy, ve které vyučuje, aby pracovali pro její firmu a s jejími zaměstnanci Bonnie Winterbottom a Frankem Delfinem. Práci získají Connor Walsh, Michaela Pratt, Asher Millstone, Laurel Castillo a Wes Gibbins. Annalise žije se svým mužem Samem Keatingem, ale také má tajný vztah s detektivem Natem Laheym. Annalise a její studenti vyhrávají případy a hřejí se na výsluní. Záhy se však před studenty objeví mnohem větší problém, který potřebují vyřešit – mrtvola, kvůli které musí profesorku požádat o pomoc.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Krimi
hrají
Viola Davis (Annalise Keating), Billy Brown (Nate Lahey), Jack Falahee (Connor Walsh), Aja King (Michaela Pratt), Matt McGorry (Asher Millstone), Charlie Weber (Frank Delfino), Liza Weil (Bonnie Winterbottom), Karla Souza (Laurel Castillo), Conrad Ricamora (Oliver Hampton), Amirah Vann (Tegan Price), Rome Flynn (Gabriel Maddox), Alfred Enoch (Wes Gibbins), Katie Findlay (Rebecca Sutter)

Annalise Keating

Annalise Keating

Profesorka trestního práva a obhájkyně nejobtížnějších případů.

Sezóny 6
2014 - 2020

Annalise Keating má všechno, co doufáte, že bude váš profesor trestního práva mít. Je brilantní, vášnivá, kreativní a charismatická. Má ale také vše, co od ní neočekáváte. Je sexy, okouzlující, nepředvídatelná a nebezpečná. Na univerzitě vede předmět, který je příznačně pojmenován Jak se vyvléct z vraždy. Annalise je stejně nebojácná v soudní síni i při vyučování ve třídě. Je obhájkyní, která zastupuje nejtěžší zločince. Lidi, kteří se dopustili všeho od podvodu, žhářství až po vraždu. Annalise se zdá, že má všechno. Úspěšnou kariéru a milujícího manžela Sama, ale brzy bude nucena čelit největšímu tajemství ve svém životě.

Viola Davis jako Annalise Keating. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vašti

Skvěle zahraná postava.

3.2.2017 | 12:52:02
Packa

V první sérii byla nejlepší, teď (u mě) v hodnocení klesá.

12.2.2016 | 22:45:32

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama