Zdroj: HBO
Nejvyšší vrabčák se zaměří na svůj další cíl, Jaime čelí hrdinovi, Arya vymyslí plán a Sever na sebe upozorní.
Foto: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /38
buldi
Už se těším,Bron opět v akci.
Angi
Přesně. Bron tomu dodá šmrnc. Doufejme.
vojtasaurus
Filozofická otázka: Potí se Melisandra? Teorie: Bratrstvo se dozví, že se chystá boží soud a že z Tommena se stal příznivce sedmi, do KL proto dorazí Ohař spolu s Thorosem…(chtějí společně ukázat, že pán Světla je lepší týpek). Bude combat ve kterém se navzájem Gleganovci zabijí akorát, že Ohaře oživí právě Thoros.. Buuum, pán Světla je lepší bůh a jedinný pravý bůh a HS utře nos a spousta oveček se vlivem tohoto zázraku mu rozuteče…
#6 Ann TaylorStardos
Spoilery :)
Tak podle toho co jsem četl se pokusí Vrabčák zaměřit na Kevana, protože ví, že Cersei ani Oleannu nezmanipuluje.Broken Man by měl být právě Ohař :)
Arrow123
Ja si myslím, že Broken Man je Edmure alebo Brynden. Tí už sú viacej menej v hajzlu
#14 rockysiburgerAnn Taylor webmaster
#3 vojtasaurus: Ohař… který víc než Gregora nenávidí jenom oheň?
steptich
Co se stane s Aryou:
Arya bez problémů přežije, protože jestli jste někdo sledoval záběry z natáčení je několikrát zaznamenána jak skáká po střechách jako součást výcviku, a jelikož toto ještě nenastalo tak je nám jasné že přežije co víc bude nadále součástí řádu :3 Pravděpodobně tu blbku po epickem fichtu zabije a donese její tvář do chrámu. One way or another will be face put in temple.
Wolfinator1
Ta fotka s Jonem, co to je za vojáky za ním ? Vojáci severu brnění nenosí ne ? ( teda zatím ). Měli by být u Lorda Glovera ( podle znaku pěsti co byl vidět v traileru ). Že by už vojáci z údolí, nebo jen Glover má pár vojáků co používají zbroj, nebo nějaký pozůstatek z vazalů Stannise co se s Davosem ? :D Uvidíme :D
#15 MrkrikajsElisSøvn
Napadlo mě, že broken man je Davos. Co kdyby po cestě narazili na místo, kde byla upálena Shireen? Něco takového snad dokonce i natočili (https://www.youtube.com/watch?… – čas 2:34)
#10 Arrow123 #15 MrkrikajsArrow123
#9 ElisSøvn: Davos nevie že Shireen upálili. Vie len že je mrtvá takže to asi nebude on.
#13 ElisSøvnWolfinator1
Černá Ryba a Bron na jednom místě pecka, přesně takový drsný bojovníky mám rád.
Arrow123
A ja som sa už začal báť že sa Bron stratil ako vtedy Benjen :D
ElisSøvn
#10 Arrow123: No právě že by to mohl zjistit… :)
#14 rockysiburgerrockysiburger
#5 Arrow123: No spíš ten Edmure :-) Black Fish v traileru nevypadá moc zlomeně.
#13 ElisSøvn: No tak já doufám že to zjistí :-)
Mrkrikajs
#8 Wolfinator1: Pravda. Co si posledně pamatuju, tak vojska Starků lítali po Severu nahatý. ;) Takže to musejí být určitě vojáci z Údolí. Však nechat ukovat JEN ty tři zbroje by stálo celé jmění. PS: Teď jsem si teprve uvědomil proč byla královská pokladna v tak enormních dluzích… Robert nechal udělat pár zbrojí pro královskou gardu.
#16 ElisSøvn#9 ElisSøvn: Když víš, že to natočili, tak se na to neptej. :) Nemusíš se ptát jestli vyjde Slunce, když už pomalu zapadá. ;) Davose způsob smrti mladé princezny určitě „nezlomí“. Spíš ho to pořádně naštve. :) Osobně to tipuji na Edmura. Blackfish se kvůli němu Řekotočí rozhodně nevzdá.
ElisSøvn
#15 Mrkrikajs: Taky to třeba nemusí vůbec použít, ať už je natočený co chce… je to jen teorie :D Edmure je určitě pravděpodobnější…
#17 MrkrikajsMrkrikajs
#16 ElisSøvn: To aby se člověk strachoval, že žádná bitva o Zimohrad nebude. Tu přeci taky nemusejí použít :D
#21 ElisSøvnLittleBird
Vrabčák se nezaměří na Kevana. Kevan je knize zavražděn. Vlastně „správně“ v seriálu by měl být už dávno mrtvý. Tím Lannisteři přijdou o posledního schopného Lannistera, který má ještě nějakou moc. Jamei je v knížce taky mimo KL, ale hledá Sansu (pokud si správně pamatuju, ale to je fuk protože je pyrč tak či tak). A Cersei vyvádí děsný skopičiny, je sama, neschopná, žárlí na Margaery, vymýšlí proti ní všelijaké blbosti – chce jí podstrčit do postele rytíře (o kterém si myslí, že se jí líbí), a pak ji obvinit ze cizoložství, prostě v knížce si proti sobě jen všechny poštve. Prostě konec Cersei, Lannisterů, tam to půjde celý do kopru. Pokud nemáte moc v lásce Cersei, v knížce si tyhle kapitoly zamilujete.
#20 Argetlam Královrah #24 shootxmr_bungle
Tady je těch fotek k sedmé epizodě víc. http://www.farfarawaysite.com/…/gallery.htm
#33 XavikArgetlam Královrah
#18 LittleBird: Cercei má neuvěřitelný talent přežít všechno. Už od 1. dílu jí teče do bot (Bran, Ned, Robert, Renly, Stannis, smrt Joffreyho, Tywina, High Sparrow, Margaery atd.) a stejně se vždycky ze všeho vylíže. Sice na poslední chvíli, ale vylíže :) Určitě bych nespoléhal na to, že půjde „do kopru“, jak ty říkáš. Cercei dělá chyby celou dobu, ale žije, protože je to Cercei a královna matka. High Sparrow je jen nějaký chudák v otrhaném oblečení, který se nějakým zázrakem stále drží krok napřed před všemi ostatními (snad kromě Malíčka, který s ním jako jediný manipuloval). Stačí mu udělat jedinou chybu a je po něm. A on tu chybu udělá, protože proti němu stojí Cercei, Olena, Margaery, Jamie a všichni další.
#22 Tony-Z #25 Dark AngelElisSøvn
#17 Mrkrikajs: Jak jistě víš, D&D jsou schopní všeho :D
Tony-Z
#20 Argetlam Královrah: S tou jednou chybou tě musím podpořit. On jednou šlápne vedle a je nahranej. A kolikrát mu to v takhle vysoký hře ještě může vyjít…
shootx
Stím Ohařem je to pravda, byla teorie ze ho najde malicek ale spis se priklanim k verzi bratrstva bez praporcu kteri ho obrati na viru…
shootx
#18 LittleBird: Ale logicky jeji jednani ze se si mysli ze je jedina na svete potapi ju svoje ego, postvat si proti sobe Tyrelly (jednak politicka spoluprace) a vsechny ostatni lidi , jak rikal Tywin : nejsi tak chytra jak si myslis , dopustila si aby se k tobe a ke krali chovali jako k tyranovi. Chyba za chybou jedna uz jen jako vztekla holcicka protoze ma horu…
Dark Angel
#20 Argetlam Královrah: úplne súhlasím :) Myslím že so Cercei sa rozlúčime v posledných dieloch poslednej série skôr určite nie. D&D Lenu Headey, ktorá stvárňuje Cercei zbožňujú ide o Ačkovú herečku a spoločne s Petrom Dinklagom im vychádza v priemere jedna časť na sériu v ktorej niesu. Nemyslím si žeby sme prišli o jedného z nich dvoch skôr ako v poslednej sérii tohto seriálu. High Sparrow ma už pekne vytáča a dúfam, že ho dajú dole ešte v tejto season :D
yorina
Já si myslím, že broken man by mohl být Loras Tyrell.
#27 EngeneerEngeneer
#26 yorina: Názvy epizod obvykle odkazují na několik postav.
Oveckoun
Vtipný, jakým obloukem se seriál vrací k událostem v knize. Jen čekám na Bratrstvo a pomstu Freyům. Jamie se určitě setká s Brienne a když si to budu opravdu moc přát, objeví se Nymerie i LS
Bhall
Všichni kdo tady řeší, kdo bude ten Broken man. Bude to minimálně několik lidí zárověň. Sedí to na Lorase, Edmura, Sandora.
Somebody Special
Jaime fucking Lannister <3
Co dělá ta „shame“ čubka u Margaery?
Sansa řeší ztracenou důvěru.
Tahle epizoda bude TOP. Cant wait!
Sammet
sa mi nechce verit ze sa objavi Sandor Clegane v dalsej casti, a este ako nejaky idiot co zacne verit v sedm…broken man je Edmure
buldi
Zde se opravdu sešli fandové GOT,velmi zajímavé úvahy a náměty.Jsem zvědav kdo se z Vás nejvíce přiblíží dalšímu ději.
Xavik admin
#19 mr_bungle: Už jsem je přidal. ;)
turcmen
Až teď jsem si uvědomil, že Jaimeho Tommen propustil z královské gardy takže je teď vlastně zase dědicem Casterly Rock :) Doufám, že ho tuto sezonu neodkráglují, mohl by to ještě pozvednout
xXxROSAxXx
HS je Azor Ahai :D
Кренл
Jamieho zabije Cierna ryba. videli sme ho naposledy
Hexa
ooooo! Hohoho! Bronnovi narostlo pěkný bříško :D
Wolfinator1
Ty Freiovci jsou pěkný vandráci, a ty čepičky jak ten poslední sedlák :D