Zdroj: HBO
Máme tu další várku fotografií z nadcházející epizody Beyond the Wall. Televizní stanice HBO si pro nás nyní připravila rovnou dvacet fotografií.
Foto: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /23
azoxid
To bude ale zajímavej díl ! Ještě že nikdo nevíme, co všechno by se v něm mohlo stát.. :-)
#2 HeisterCzHeisterCz
#1 azoxid: HBO asi počítá s tím, že to někdo ještě neviděl :-)
#4 Grayyitheyerouh #6 Winter #11 BystraRPunisher bude trestať
HBO Spanielsko predstavilo celu epizodu. :P
Grayyitheyerouh
#2 HeisterCz: naivníci
#6 WinterPunisher bude trestať
HBO mohlo kludne zverejnit nejaky sneak peek, uz je to jedno a rozhovotov je tam pozehnane…
Winter
#2 HeisterCz:
#7 matej773#4 Grayyitheyerouh: Myslím, že se stejně na to ještě (minimálně) jednou čučnem v plné kvalitě (hlavně pořádným zvukem).
matej773
#6 Winter: Asis koukal na ten díl, co měl 1 GB, protože ten, co měl skoro 2, měl zvuk (i kvalitu) úplně perfektní…
#8 WinterWinter
#7 matej773: ne nekoukal, ale jestli myslíš, že tohle bylo perfect, tak máš asi nižší holt standart. Zvuk byl stereo a barvy taky byli takové no… vybledlé. Ale na leak vpohodě, víc o toho chtít nemůžu.
Leksa kom Trikru
No viděl jsem ten díl stejně jako větčina z vás hned v den vydání......ale zajímalo by mě spíše ,kdy bude další díl.....
#10 AlienusAlienus
#9 Leksa kom Trikru: To bude prave nejvetsi twist z cele serie,nebot zadny dalsi dil uz nebude.
BystraR
#2 HeisterCz: Tak třeba já jsem ho neviděl, mám možnost se na něj podívat ale nechci. Mrknu v TV ve tři ráno.
eL_pReZiDente
fúúha vyzerá to že to bude dalšia skvelá časť :D :D
Locker.
[smazáno] On zemře jeden z draků nebo co?
#17 NikolperseElen Riannon
Předtím, než vyšla 7. série, tak byl někde rozhovor s Jonem, kde říkal, že natočili pár scén, které byly třeba v traileru, ale v seriálu nakonec nebudou. Bylo by husté, kdyby to tak bylo s dílem S07E06, kde by některé scény dali schválně, ale v oficiálním zítřejším díle by to bylo jinak. Protože je téměř jisté, že HBO ten díl radši vypustila sama, hlavně by z toho měla sledovanost jako prase, protože spoustu lidí už díl vidělo a v pondělí ho sledovat už nebude. Jen mě to tak napadlo…
#15 Punisher bude trestaťPunisher bude trestať
#14 Elen Riannon:
Radsej nech ta taketo hluposti nenapadaju…
Hrdislav
Nazdar. Je mi jasný, že hodně lidí už shlédli leak, ale nespoilujte tady prosim… chodím sem rád a všem spoilum se bohužel nevyvaruju. Díky za ochotu
Nikolperse
#13 Locker.: Každému je tu jasné, že si videl všetky diely od začiatku až po koniec, nič si nepretočil. Každému je jasné, že nemyslíš vážne ani polovicu teórii čo si sem napísal a každému je úplne jasné že si len troll, ktorého život je nanajvýš úbohý. Sprav mám láskavosť a daj sa zavrieť do nejakého ústavu.
#18 Locker.Locker.
#17 Nikolperse: Jak to souvisí s mojí otázkou? Mám silné podezření, že tu někdo šíří spoilery aniž by použil spoilerové okénko.
#20 NikolpersePunisher bude trestať
Pozor spoiler: !!!!!!!!!!!!!!!!
Drak a modre oko!!!!!
Nikolperse
#18 Locker.: suvisi to s tym ze sa tu hras na blbca a pritom velmi dobre vies co sa v danej epizode stane.
Lex Luthor
Podívám se až v pondělí na nejnovější díl Game of Thrones
eL_pReZiDente
Spoiler: v tejto epízode nikto nezomrie.....Dany sa znova stretne z Jonom a daju si rozprávku na dobru noc…draci vypália cele KL a Brann sa stane králom sedmi královstiev :D :D nemate zač :D
#23 Punisher bude trestaťPunisher bude trestať
#22 eL_pReZiDente:
Kedy si zistil, ze nevies vymysliet ani jednoduchu zapletku? Pri pisani tohoto prispevku, ci uz to bolo skor? :O