Zdroj: HBO
Plakát, který minulý týden vydala stanice HBO, nás sice potěšil, ale v podstatě neodhalil nic zásadního, protože na něm téměř nic nebylo. Porovnejte tento oficiální plakát s fanouškovskými, které vyšly během pauzy mezi řadami.
Season 7 is coming! pic.twitter.com/zy7yK5g523
— Game of Thrones Meme (@Thrones_Memes) 28. února 2017
Amazing fan made poster for Game of Thrones Season 7 pic.twitter.com/PcoHUXUYzZ
— Game of Thrones Meme (@Thrones_Memes) 17. listopadu 2016
Battle of the Queens pic.twitter.com/TTPNkolium
— Game of Thrones Meme (@Thrones_Memes) 30. listopadu 2016
Season 7 is coming! #FanMade pic.twitter.com/oaDUPneCxP
— Jon Snow (@LordSnow) 12. ledna 2017
Season 7 fan made poster by fernandagarcia pic.twitter.com/aBYHdZkkzi
— Game of Thrones Meme (@Thrones_Memes) 26. října 2016
Winter Is Here pic.twitter.com/o0p4dU8XY6
— Jon Snow (@LordSnow) 22. října 2016
I can't get enough of these fan made posters for Season 7! pic.twitter.com/COh8hSCNHA
— Game of Thrones Meme (@Thrones_Memes) 31. října 2016
Amazing fan made poster of the Night King riding an Undead Drogon! #GameOfThrones pic.twitter.com/z1z48amYQB
— Jon Snow (@LordSnow) 25. října 2016
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /18
Holldir
Na toho mrtvýho draka sem kurevsky zvědavej. Jak na něj budou nahlížet jeho sourozenci :)
Blahar
To už se ten drak nebere jako spoiler? Už jsem se to nechtěně dočetl dřív, ale stejně. :D
#6 DotsDotsGrayyitheyerouh
Žádnej drak neumře, to fakt věříte leakům, ohmy.
dfx
Ben ako Biely Chodec :-)
<3 <3 <3
mirako
ale byla by to nádherná podívaná.. na nemrtvýho ledovýho draka… :)
DotsDots
#2 Blahar: Jsou dvě teorie o mrtvým drakovi. Buď že padne jeden z draků Daenerys a nebo že Noční král už jednoho dávno má
#8 FValek #18 Leksa kom TrikruJiri96
Moc pěkná práce :)
FValek
#6 DotsDots: Kéž by jednoho měl, Viserion měl být můj :( :D
Michargo
Nádhera. Všechny plakáty jsou cool. Sedmička bude určitě taková paráda, až mě to odpálkuje za orbitu Marsu. Už jsem nažhavenej!!! :D
niTRONik
mrtvy drak v poho ale chrli lad? az prilis rozpravkove na GoT
#11 mirakomirako
#10 niTRONik: když ve fantasy umí bytost chrlit oheň, což ve skutečnosti nejde, tak proč by nemohla chrlit led, nebo cokoliv jinýho.. tak jako tak je to fantasy a jsou tam nereálný věci… to ti jako přijde chrlit oheň reálný ale led už ne? :D :D
Jarin115
To má být modrý plamen ne? Ne led.
#17 clemoJarin115
Navíc led by byl taky dobrej a není na tom nic pohádkovský.
sFík
Co se draka týče tak mě baví myšlenka že Dany má toho největšího, pojmenovaného po manželovi, Jon dostane Rhaegala pojmenovaného po jeho tátovi a Viseryon.. po Viserysovi … ten umře protože Viserys byl lempl a idiot :D
#15 strilac1strilac1
#14 sFík: skutečně zajímavý názor :D :D :D
snafu93
Doufám, že se tam obě ty blonďaty krávy konečně navzájem pozabíjijou :D
clemo
#12 Jarin115: Jasne, ze plamen, ved to sa uci na strednych skolach, ze belasy plamen ma daleko vyssiu teplotu ako cerveny, to ste nikdy nevideli plynovy sporak?
Leksa kom Trikru
#6 DotsDots: Já si myslím že noční král jednoho dávno má.