Zdroj: HBO
Tento listopad probíhalo na internetu hlasování o „Aktuálně nejhorší seriálové postavě“. Nemohl vyhrát nikdo jiný než Ramsay Sníh/Bolton, který je podle všech tou aktuálně nejvíce zlou postavou.
(Obrázek najdete v plném rozlišení na tomto odkazu.)
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /45
Oveckoun
Elsa (AHS) proč?
Carrie (H) jo, to beru – dva výrazy tváře 1) třepající brada 2) odhodlaná a seběvědomá (pořád dokola)
Fitz (SHIELD) to je trošku nefér =)
Ramsay v Moriarty bych asi volil právě Jamese…
#25 nerrtiKafka Tamura
V tom odkazu je opravdu obrázek v plném rozlišení? Jako větší je, ale stejně tam prd vidím :)
#5 XavikGreenArrowCZ
Nejhorší a nejvíce zlou je úplně něco jiného. A Ramsay není ani jedno.
#13 Gilly #34 Ser David PayneLocker
Vitězství rozumu by znamenalo, že by se touto postavou stala Daenerys…
#6 StardosXavik admin
#2 Kafka Tamura: Bohužel větší není.
#18 Kafka TamuraStardos
#4 Locker: Nevím proč mí příjde,ale ty tu Daenerys strčíš všude
#8 LockerStardos
Super :D Můj oblíbenec byl zvolen :D
Locker
#6 Stardos: Chci, aby se lidé probudili…
#9 AthaeneusAthaeneus
#8 Locker: Mluvíš mi z duše! Až na jedno… Trochu se bojím, že Daenerys je pouze scénáristický přešlap a postava tak, jak je napsaná by v GoT (dle logiky a pravidel světa) nemohla přežít.
#15 Lockerked
Fitz je zlá postava? wtf
#11 Chipmanek #14 modra_vafleChipmanek
#10 ked: No ze začátku jsem myslel, že v pravo budou kladné postavy, ale to by tam nemohl bejt Hannibal. Takže toho Fitze taky nechápu. Ale podle všeho to volili amíci, a tam je možné všecko :-)
#12 Gilly #14 modra_vafleGilly
#11 Chipmanek: just excruciating sú " jednoducho neznesiteľní" – tiež nechápem, Fitza mám tiež rada, keď už, tak by som tam z Agentov Shieldu strčila Phila, toho moc nemusím, ale Ramsey z GoT mi tam sedí
Gilly
#3 GreenArrowCZ: ja som pochopila, čisté zlo – preklad priamy by bol prosté zlo – a to na Ramseyho sedí
modra_vafle
#10 ked:
#11 Chipmanek: Vy si myslíte, že Agenti mají ochranou známku na jméno Fitz? Postava se kterou pracovali tvůrci hlasování může být z jiného seriálu.
Locker
#9 Athaeneus: No samozřejmě! A to je právě ta nelogičnost…i Viserys by dle logiky přežil déle, než ona…
#19 Athaeneus #31 StráťaAviaRa
Přátelé, čím déle Daenerys bude žít, tím více si pak vychutnáme její smrt. :)
#19 AthaeneusKafka Tamura
Mohli byste mi pls vypsat, z kterých seriálů pochází všichni ti zlosyni kromě Ramsayho a Joffreyho? (Mason, Vee, Jack Black, Fish, Rowan, Todd) Jinak i když ty další neznám, tak pochybuju, že bude někdo z nich větší devil než Ramsay. Škoda, že anketu nestihl Kilgrave, i když ten by asi neměl taky šanci, přecejen on je jen…
… takový zamilovaný blázen :)
#38 mesendyKafka Tamura
#5 Xavik: Tady je: http://www.theatlantic.com/…ctual-worst/
Athaeneus
#16 AviaRa: #15 Locker: Dobrá, omlouvám se. Špatně jsem pochopil. A teď nezbývá, než souhlasit maximálně.
Jinak, nepřeji si Daenerysinu smrt, spíš bych chtěl, aby něco neuvěřitelně (a to myslím víc než doposud) posrala a tím právě ukázala všem sluníčkům, že takhle to nefunguje. To by dle mě byl nakonec i velmi poučný konec, který by mě potěšil více, než její hlava nabodnutá na kopí.
A navíc, Martin ji má víceméně rád, jak se už jednou zmínil. A jedná se o postavu, která měla přežít celou ságu.
#20 AviaRa #21 LockerAviaRa
#19 Athaeneus: Můj osobní názor je, že zešílí jako její otec a buď bude Martin krutý, a nechá ji vládnout, nebo ji někdo stihne sesadit (v případě že se dostane na Železný trůn samozřejmě).
#24 AthaeneusLocker
#19 Athaeneus: No mě nevyhovuje v podstatě už nic…i kdyby chcípla hned v prvním díle další série, tak už to nevyrovná tu diskreditaci, kterou seriálu (i knize) způsobila…prostě nejlepší alternativa (nyní již nemožná) by byla taková, když by Daenerys vůbec neexistovala…
#22 AviaRa #24 AthaeneusAviaRa
#21 Locker: Když vynalezneš stroj času, tak tomu třeba zabráníš… Pokud by jsi uspěl, tak bych ti postavil nějakou tu sochu za hrdinství :D
#23 LockerLocker
#22 AviaRa: Nevím ani vlastně, co je horší…jestli ta postava, nebo herecký výkon…
Athaeneus
#21 Locker: Je v knize také tak hloupá? A i tam má více štěstí, než rozumu?
#20 AviaRa: Osobně bych se z takového špatného konce rozložil blahem. Kdyby vládla a lidé ji začali nenávidět víc, než Joffreyho. WOW!
nerrti
#1 Oveckoun: Jo to je legrační no, Elsa je hodně v pohodě oproti Constance a hlavně Fioně.
StrejdaCZ
Co proti Ramsayovi pořád všichni mají?! :D
#27 LockerLocker
#26 StrejdaCZ: Taky nechápu…postava to je perfektně napsaná i zahraná…to, že ho mám oblíbeného neznamená, že bych byl nějaký sadista, či úchyl…
#28 Batiatus #29 Batiatus #33 StardosBatiatus
#27 Locker: a fakt je to tak myslené ? Ja to chápem ako súťaž o toho najhoršieho človeka v seriáloch a Ramsey vedie.
Batiatus
#27 Locker: meh… Sorry blbo som ťa pochopil.
#30 LockerLocker
#29 Batiatus: I kdyby ne, tak já to teď myslím zcela mimo nějakou soutěž…
Stráťa
#15 Locker: Za to co teď napíšu mě všechny feministky tady napadnou jako sexistický hovado ale Daenerys je podle knih nejkrásnější žena světa a takovou nikdo moc zabíjet nechce, Při životě ji drží to že jí většina chlapů chce roztáhnout nohy.
#32 Kafka Tamura #36 Locker #43 Eddard1Kafka Tamura
#31 Stráťa: Škoda, že v seriálu má do nejkrásnější ženy světa daleko. Tam tomu vede Melisandra.
Stardos
#27 Locker: Po dlouhé době s tebou v něčem souhlasím
Ser David Payne
#3 GreenArrowCZ: Zlý < horší < nejhorší – v čem je problém?
#35 Ann Taylor #40 GreenArrowCZAnn Taylor webmaster
#34 Ser David Payne: V tom, že nejhorší může znamenat jak postava zlá jakožto záporák, tak postava zlá jakožto blbá, blbě napsaná nebo otravná. Taková ta postava, co není záporák, ale tak nějak vadí divákům.
Locker
#31 Stráťa: Tak ji mohli zabít aspoň v seriálu, protože tam je to slabší průměr oproti ostatním…
inesines
Daenerys je předevšim strašně nudná a ještě na to má v seriálu obrovský prostor. Martin si asi v pubertě vysnil nějakou takovou infantilní, hrdinnou bloncku s drakama , co se postupně zoceluje – a tak jí tam nacpal, nosná postava, hodně jí věřil. Omyl! Už i ten Jon Snow jí totálně převálcoval!
mesendy
#17 Kafka Tamura: ja len k tym postavam, co si sa pytal – poznam z nich len Black Jack zo serialu Outlander a je to fakt odporna postava, cisty sadista, znasilnil chlapa atd., medzi nim, Ramsayom a Joffreym by som mala tazke rozhodovanie…
inak, zaujimavo sa to tu zvrtlo – od Ramsaya k Daenerys :-D
#39 Kafka TamuraKafka Tamura
#38 mesendy: Ďakujem. Jinak já vůl si teď uvědomil/vzpomněl, že Fish je Fish Mooney z Gothamu – paměť začíná selhávat, dlouho jsem to neviděl, a než bude druhá řada, tak ještě neuvidím. :(
Něco mi říká i ten Todd :/
GreenArrowCZ
#34 Ser David Payne: Nejhorší postava je postava kterou nesnášíš, nemusí být záporná nebo kladná. A nejvíce zlá postava taky není Ramsay. V GoT je dost navrcholu ale třeba Night's King je asi víc zlej. Multiseriálově ale Ramsay nemá šanci. Ramsay vyhrál jen proto že ho zná nejvíce lidí.
#41 LockerLocker
#40 GreenArrowCZ: Night's King je však již tisíce let mrtvý…měl si zvolit za příklad někoho, kdo v seriálu ještě žije…
Mighty Iwory
Hora je taky zlý,možná jen jiným způsobem než Ramsay,ale řekl bych že Ramsay svoje oběti týral všema způsobama,bavilo ho to a mnohdy to k něčemu bylo užitečné (Smraďoch u Kailinské držby). Hora je jen zmrd co zabíjí,krade a znásilňuje..tak co je větší zlo? ;)
Eddard1
#31 Stráťa: Nejkrásnější ženou je Anna Rakouska z The Musketters(Alexandra Dowling) Roslin Frey
armunder
Myslíte že v téhle sérii na ní dojde ?
#45 BatiatusBatiatus
#44 armunder: Na koho ? Ak máš na mysli Ramseyho tak ja si myslím že ano.