Zdroj: HBO
České titulky k sedmé epizodě sedmé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody The Dragon and the Wolf. Titulky pro vás přeložili @hlawoun, @kaailik, @Katherine16, @OlafDark a @Xavik. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /29
Rumek
Díky, dnes to tedy byla rychlovka, jste dobří.
Lex Luthor
Díky za titulky a je tu finále 7 série Game of Thrones
atack
náhodou nesedí asi na tu 1080p od Web ?
dargen
Pockam na precas
#7 simonko1Sonka234
Vy ste skrátka neskutoční! Ďakujeme krásne za vašu prácu a také rýchle titulky! :)
Carnage
nějaká dobrá duše, o kolik posunout na kvalitní 1080p nechci koukat v tý bramborový kvalitě (a to lidi peskovali na leak ale pak koukají v takovym shitu)
#8 Carnagesimonko1
#4 dargen: 720p sedi
#9 XendrasCarnage
#6 Carnage: tak kolem +9000ms na 1080p
Xendras
#7 simonko1: Game.of.Thrones.S07E07.The.Dragon.and.the.Wolf.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264.mkv sedí na toto ?
#11 simonko1Regeu
na tuhle verzi Game.of.Thrones.S07E07.The.Dragon.and.the.Wolf.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-GoT musite mit zpoždění titulku o 10000 ms +
simonko1
#9 Xendras: Game.of.Thrones.S07E07.720p.WEB.H264-STRiFE[rarbg] … na tuto sedia 100%
simonko1
a ako vyssie spomenuli tak an 1080p verziu treba posunut titule o +10 000ms
Lennys
- 10350ms na AMZN.WEB-DL
#14 XendrasXendras
#13 Lennys: super dík :)
Martyre
já se v tom nevyznám pomozte mi prosím :(
#16 pierrespierres
#15 Martyre: v čem jako?
#17 MartyreMartyre
#16 pierres: nevím jak udělat to abych měla titulky ve správném čase a v těch ‚odkazech‘ se neorientuji..
#18 GrayyitheyerouhGrayyitheyerouh
#17 Martyre: Jdi do nastavení přehrávače videa nebo si na google najdi: Jak přečasovat titulky a stáhni nějaký program. Já mám zase problém s klikiháky… na PC to jede v pohodě, jakmile to pustím v TV, tak se mi místo háčků objevují jiné znaky.
#19 Martyre #22 RegeuMartyre
#18 Grayyitheyerouh: dobře díky moc! :)
theCrey
Zvláštní, na verzi Game.of.Thrones.S07E07.720p.WEB.H264-STRiFE – titulky nesedí – staženo přímo z edny. (přitom uváděno, že titulky na tuto verzi sedí?)
#26 Xavikgejmík2000
Za mě pecka. A plusový body za Jonův zadek :D
Regeu
#18 Grayyitheyerouh: musiš spustit titulky dat uložit jako ,a potom to dan na UNICODE na PC to nejspiš ve VLC maš už nastavene že ti ti automaticky dava do UNICODE
league
špatné časování
SikyCZ
prosím byl by možný přečas ? na verzi Game.of.Thrones.S07E07.The.Dragon.and.the.Wolf.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264
#26 Xavikmiravlak
díky, sedí i na Game.of.Thrones.S07E07.720p.HEVC.x265-MeGusta
Xavik admin
#20 theCrey: Nemusí sedět, protože tu verzi, kterou uvádíš, u nás nemáme. Nepíšeme, že sedí na 720p verzi. :)
#24 SikyCZ: Bude během dneška.
badboymajkl překladatel
Všechny přečasy nahrány.
#28 dfxdfx
#27 badboymajkl: Dakujem :-)
LordStark
Děkuji za titulky,jste museli vstávat hodně brzo :)