Zdroj: HBO
Natáčení ve Španělsku je v plném proudu a dokazují to právě nové informace z natáčení, které vám představíme v následujícím článku.
Od 14. listopadu do 15. prosince se bude natáčet ve španělském Malpartida de Cáceres. Konkrétně se tu bude natáčet v méně známé turistické lokaci Barrueco de Arriba. Natáčet se tu budou scény z nějaké bitvy. Scény tu budou potřebovat hodně herců, konkrétně 450, kteří budou hrát vojáky.
Dále jsme se dozvěděli, že na hradě Almodóvar del Río se bude natáčet od 4. do 16. listopadu. Podle všeho se tu má natáčet scéna s velkou armádou, ale k bitvě by tu nemělo dojít.
Just flew my drone above San Juan de Gaztelugatxe during #GameofThrones filming! #basque #badquecountry #GOT #travelblogger #travel pic.twitter.com/F6S1XHA3rO
— Katerina Vasou (@DiaryWings) October 20, 2016
Od 20. října se konečně začalo natáčet v San Juan de Gaztelugatxe v Bermeu. Na natáčení se tu objevili herci Kit Harington a Liam Cunningham. O Haringtonově možné přítomnosti jsme vás již informovali. Zároveň jsme však psali, co ve Španělsku možná bude dělat (pozor však na spoiler).
Jon Nieve y Davos Seaworth en San Juan de Gaztelugatxe, en Bizkaia. pic.twitter.com/Co6GmlqgkA
— Fatty Martin (@GRRMartinez) October 21, 2016
Z natáčení v San Juan de Gaztelugatxe tu máme ještě několik fotografií, proto se na ně dívejte s větším odstupem, protože prozrazují možný spoiler. Na natáčení se kromě dvou výše zmíněných herců objevila i herečka Nathalie Emmanuel, která na sobě měla zcela nové šaty. Zároveň se tu objevilo i několik Dothraků. To jasně evokuje to, že se Jon setká s Daenerys.
More close up pictures of Liam and Kit. Man bun is back #SPOILERS pic.twitter.com/kEYTKAPOy2
— Emilia Clarke HBD (@Emilia_Updates) October 21, 2016
Look at our girl Missandei, looking sexy in all black outfit. #Targaryen colours pic.twitter.com/w0vFrZ0f1L
— Danscary Targaryen (@DanyUnburnt) October 21, 2016
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /7
Mrkrikajs
A ted už jenom rozkrýt záhadu oné ženy v červeném, která se objevuje na několika obrázcích. Protože Kinvara to prý být nemá. Teda.. aspoň se tam nemá nikde objevit ona herečka. Že by stará, dobrá Mel?
#4 MrkrikajsDeathstroke_9779
Ahojte tu je odkaz pre redaktorov https://www.instagram.com/p/BL_tgUrAywH/ na tom ucte pridavaju najnovsie fotografie z natacania GoT
#3 XavikXavik admin
#2 Deathstroke_9779: Vím o tom, už dávno mám sepsaný článek. Vyjde zejtra. ;)
Mrkrikajs
#1 Mrkrikajs:
UPDATE: Jedná se skutečně o Mel.
mr_bungle
Jon si podává Theona. :) https://www.instagram.com/p/BL_FeQDgXNB/?…
jajkob
spoily! http://watchersonthewall.com/…-battlement/
BixB
Tolik spoilerů.. je jich čím dál víc… inu takový je dnešní svět… ale asi si na pár dní od této stránky odpočinu, nechci vidět vše. :)