Zdroj: HBO
I když se celá devátá epizoda prakticky točila kole bitvy o Sever, tak i přesto jsme vytvořili náš pravidelný kvíz, ve kterém si můžete ověřit vaše znalosti ze sledování. Se svým výsledkem se samozřejmě nezapomeňte pochlubit v komentářích.
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /77
Winter
12/12
Winter
easy
Oveckoun
Stannisův největší problém bylo špatné pochopení ze strany scénáristů takže 11/12 :P
#15 jajkob #59 KomentaroXYA_V
10/12 :(
supervolatile
7/12 easy :D
Arrow123
11/12 :)
Maximiliancz
12/12 easy :D
fish15
ZIG ZAG = všude to píšou, nevím, co to je. Prosím, napište mi hezky česky stručně a jednoduše, co je to:)
#9 DamianaFrey #16 BloodyBlondie #77 JarynekDamianaFrey
#8 fish15: Kľučkovať :)
Inak 11/12 A ja že Ramsey nestihol tretíkrát vystreliť..
Akul
12/12 Winter is Coming
pawwwoucek
11/12
Dominator
11/12
Kothy
10/12
tomasgeryk
12/12, konečně… :-) po sérii 11/12
jajkob
#3 Oveckoun: to si pekne napísal, ja 10/12.
BloodyBlondie
#8 fish15: Napíšem ti slovensky, akože chalan mal behať cik-cak, teda kľučkovať, nie bežať po priamke (nie že by to reálne bolo niečo platné, nakoniec aj tak musel dobehnúť do určitého bodu, kde by sa stretol s Jonom a kde by už nebol problém ho trafiť, ani keby prebehal predtým celé pole v serpentínkach).
#19 BloodyBlondie #57 jajkobArthalion
11/12 Místo ušetření Rickona jsem dal milost pro lordy. Nu což, stane se.
mima33
11/12 – z jeleňa som urobila srnku :D
BloodyBlondie
#16 BloodyBlondie: Respektíve, aby serpentínky mohli aspoň nejako pomôcť, tak by skôr dávalo zmysel, aby Jon vôbec nevybehol dopredu- nech malý kľučkuje krížom cez pole až do bodu, keď už nebude na dostrel, nie, že mu Jon ešte skráti dráhu a sám sa postaví do palebnej línie
Mammon52852
10\12 je to slabý nevzpomněl jsem na Rickona a Malého Umbera..
#62 POLWRavencreast
10/12 Rickon a Umber mi nějako vypadli…
LordWilliam
10/12 Rickon a Umber a nebol som si istý či našiel Davos jeleňa alebo srnku.
Luciz
12/12 :)
Jaqen66
12/12 :)
_Dianka_
opět 12/12 :)
Uchvatitel
12/12 myslím že tuhle epizodu nezapomene nikdo a to pěkně dlouho #teamSnow
komcus čestný člen redakce
11/12… nevěděl jsem toho majitele.
karel304
Tentokrát slabota 10/12 dal jsem Řezníka místo Vyklouze :-)
Movego
Konečně 12/12 super
ChloëNoir
11/12 Špatně jsem si přečetla otázku :D
apollo86
11/12
sun tzu
12/12
Houndmasta
10/12 Ale pobavilo :D
Matěj z Czechie
nic moc 9/12
ObiSnow
12/12
DHARMA4,8
9 z 12 dobře.
Dark Angel
12/12 to bolo ľahké :)
Eddard1
12/12 ale u 5 jsem musel přemýslet .
Bymyself
11/12
dominikvtipil
12/12
lone.ranger
Poprvý 12/12. Tenhle díl mě fakt bavil. (y)
RaiderCZ
12/12 ale u vlastníka neposkrvněných sem chvilku přemýšlel , sakra už jen jeden díl .. snad se tu bude něco dít i během roku :D
DejvidHound
Esteze nebola otazka kolko sipov Wun Wun schytal.
#55 komcus #63 POLWBigBady
9/12 kua tentokrát mi to nějak nevyšlo :D
Chupseas
Tentokrát se mi zadařilo a mám 12 z 12 :)
3kolik
12/12, ale toho vlastníka Neposkrvněných jsem popravdě tak trochu tipoval :D
fikka
mohl by mi nekdo prosim osvetlit, ktera Lyanna vyjednavala s Boltony?
#48 RaiderCZRaiderCZ
#47 fikka: Lyanna Mormont
#52 fikkaLucieH.
11/12 Lyanna mě zradila. Myslela jsem na Lyannu Stark, ale ta je přeci mrtvá. Při zjištění odpovědi, jsem si uvědomila, že malá lady Mormont je také Lyanna. Nu, už si to budu pamatovat.
#71 rada120Pompeja
7/12 parada :-D
Batiatus
9/12 :P
fikka
#48 RaiderCZ: ah ok :D, dik
Blázen z Jericha
11/12 v bitvě byl trochu zmatek kdo koho zabil
Kambium
12/12 trošku mi to dalo zabrat, ale vyšlo to :-D
komcus čestný člen redakce
#43 DejvidHound: Si zabil :D
John Karsral z Homodějova
11/12 Myslel jsem že wun wuna zabilo kopí v žaludu
jajkob
#16 BloodyBlondie: jasné, slovenčina je na českej stránke častejší jazyk:)
georgezz
11/12 fucking Umber!
KomentaroXY
#3 Oveckoun: Tvůj největší problém je především nafoukaná demence.
stina01
12/12 Ale u slibu koho usetri sem dost vahal
Nikolperse
12/12 asi najľahší test.
POLW
#20 Mammon52852: 10/12 ty samy chyby…no co už
POLW
#43 DejvidHound: Zajímavá otázka, napočítal jsem 32+ ten jeden finální,ale nebyly mu dobře vidět nohy,takže tak kolem 40±
Marttas
12/12
Daydreamer4ever
0/12 easy! :)
Majko132002
https://www.youtube.com/watch?… tá hudba od 6:04 a ked povie DRACARYS oooooo som v nebi
#67 MrkrikajsMrkrikajs
#66 Majko132002: Stará odrhovačka… co má být? D&D ji dali prakticky do všech jejich vynucených „epic“ scének.
#68 Majko132002Majko132002
#67 Mrkrikajs: ale tá "stara odhovacka,, sa tam aj hodí pretoze je to "epicke,,
mirako
12/12 ale ta 5tá otázka je trochu sporná s tím Rickonem..
Goldensmile
11/12
rada120
#49 LucieH.: To jsme dva :D 11/12
LaraCroftis
11/12
Serials.
9/12
Kajinka96
12/12 ^^
Ewael
11/12
LANNIKILLER
11/12 :)
Jarynek
#8 fish15: česky cik-cak :) jakože utikal rovno a ne do zatacek :)