Zdroj: HBO
A máme tu další znalostní kvíz, který ověří vaše bedlivé sledování. Se svým výsledkem se samozřejmě nezapomeňte pochlubit v komentářích.
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /121
WILLIAM_MOINSPIELD
damn 11/12
Nikolperse
11/12 Loras to pokazil
amaluna
11/12 Theon to pokazil
victy
12/12 , Theona som si ale nebol istý
garvon
12/12 Theona sem odhadl, vubec si nepamatuju, ze tam neco takovy bylo.
Psycholock420
12/12 easy :3
fufight
12/12 jako niiiiic :-D
brhefst
13 správných odpovědí z 12…jsem až moc dobrej :P
#31 Xavikbuldi
Já bohužel jsem dvě otázky odhadl špatně.
ruzmim
Zatím nejlehčí – jako z prdele jsem dal Jamieho, že tam je, aby zklamal Blackfishe :-D
ObiSnow
12/12
Arrow123
11/12 :)
Arthalion
12/12 První možnost u poslední otázky mě pobavila. Když se to tak vezme, je to to samé. : )
Zombicz
Vyhodnocení kvízu: 13 správných odpovědí z 12 Okay no :-D
#31 XavikNicole
jůůůůůůů 12 z 12, jsem dobrá :) to už je druhý kvíz, který mám celý dobře :)
Balien
12/12
Dark Angel
11/12 ten Loras mi ušiel :)
#22 FanArrowAndrej7395
11/12 meno toho druheho rodu mi vypadlo.
MilanIIzaplik
12/12 až moc lehké :D
Oťas Stark
12/12 Aby zklamal Černou Rybu :D
FanArrow
11/12 Theon to pokazil
FanArrow
#17 Dark Angel: ty hraješ cs go?:D
#23 Dark AngelDark Angel
#22 FanArrow: neviem čo je cs go takže asi nie :D
#24 FanArrowFanArrow
counte strike global offensive
#26 Dark Angel#23 Dark Angel:
komcus čestný člen redakce
11/12… spravedlost pro Theona
Dark Angel
#24 FanArrow: nie to nehrám :)
mima33
11/12 zas mi jedna ušla :/ :D
mirako
12/12 nějaký jednoduchý dnes..
Ramsay Bolton
12/12 hahahah Jon Snow se může zahrabat.
stina01
12/12 Jen sem si nebyl jistei Lady Lyanou
Xavik admin
#8 brhefst:
#33 FanArrow #40 Chipmanek #62 brhefst #112 Ragernar#14 Zombicz: Tak když se během kvízu vracíte zpátky, tak je pak jasný, že máte víc, než je možné mít. :)
Maximiliancz
12/12 easy :D
FanArrow
#31 Xavik: get rekt:D
Batiatus
10/12 :)
Pandrak
11/12 ach ten Loras :D
fikka
full house
Snoopy dog
Nemělo být těch mužů 620? :D Přece říkala že jeden Mormont je za 10.
lopu
12/12 easy i když u Theona jsem si nebyl jist
Ewael
12/12
Chipmanek
#31 Xavik: Ono to může být i v něčem jiném. Například já jsem teď měl 11/12, ale na všecky otázky jsem odpověděl správně(aspoň podle zelených poznámek). Jestli jsem nechtěně jednu otázku přeskočil, nebo někde byla jiná fela, to už neřeším. Každopádně jeden z lehčích kvízů tady, ale super
shootx
11/12 ty rody si proste nepamatuju :D ale na lynau tezko zapomenu :D
kajawah
12/12 vynimocne (?
Shimanova
12/12 :D Poslední otázka pobavila
azoxid
12/12,tentokrát to bylo lehké.
Jerry Screaming
12/12 !!! :-)
Uchvatitel
12/12 děkujeme za kvíz
Roaniczka
12/12 snad poprvé :D to jsem nečekala :D
Kothy
12/12 :)
Sctyri
Už podruhé plnej počet ha! Ale ať už se tam radši příště něco děje. To je samý oživení a návrat postav, začíná mi chybět to nečekaný umírání. (Aryu jim nežeru)
Sowir
AAAA už zase 11/12 už po páté v řadě :´(. Už chci jednou dostat 12/12. Aspoň jednou :).
Ty rody si vážně asi nikdy nezapamatuji. Dostali mě Gloverové :(
LIPLIK
11/12 Nesnáším Glovery :D
Krosid
12/12 opět izi.
Maydy
11/12
Kane
12/12 :)
Meff
12/12 poprvé :D
Liss93
11/12… Kdo si má ty rody pamatovat
Jarl Borg
12/12… Tentokrát na pohodu, moc se nezabíjelo, tak se člověk mohl věnovat dialogům :D
Amy37
12/12, konečně! :-D
Lefty
potřetí za sebou plnej počet…nějak jsem šel do sebe :)
Keyandis
11/12…kto si ma pamatat mena tych rodov -_- inak ako ste vymyslali odpovede k osmej otazke? :D
#65 Ann Taylor #66 oskarkaNedvi
12/12 na pohodu ;)
brhefst
#31 Xavik: Jo…kdyby tomu tak bylo :)
Angi
full. Ale u poslední jsem si vůbec nemohl vzpomenout, dokud jsem si nepřečetl správnou možnost a pak se jen divil, jak jsem tak dobrou hlášku mohl zapomenout.
Aristid
11/12 pitomej Loras =D
Ann Taylor webmaster
#60 Keyandis: No… normálně? Prostě tam nasolit nějaký roky kromě těch správných dvou? Nemyslíš jinou otázku? :D
oskarka
#60 Keyandis: Kdo si má pamatovat jména severských rodů? No ten, kdo chce rozumět ději Písně ledu a ohně – bez znalostí reálii se neobejdeš. Trénuj! :-)
#81 Angikarel304
12/12 to jsem ještě neměl :-)
rhobos
12/12 pohoda :D
Tatko-Šmolko
11/12
dominikvtipil
12/12
A_V
12/12
SineadSkirata
12/12. Nejtěžší otázka? Lady Lyanna. Nad tou jsem docela dlouho přemýšlela…
Solitudo
10/12 Lady Lyanna a Gloverovci
Korlakon
11/12 no theon a už som sa tešil ako dobre mi to ide.
BigBady
11/12 zatracená noha :D
Drogon ka
12/12 jupi a diky za testy :-)
Flyman91
12/12
Kalam
11/12 damn
DHARMA4,8
11 z 12 dobře a zase problém se jmény.
tomasgeryk
10/12… snad každý, co odpověděl špatně, píše, že to byl Theon, Lyanna nebo rod Gloverů… u mě ani jedno z toho, tohle všechno bylo bez zaváhání, ale ten Loras a nejlepší instinkty v Lannisterské armádě..
Angi
#66 oskarka: Neobejde v knize. V seriálu ano.
Bukelos
11/12 Lorase sem nevěděl páč tu pasáž sem přeskákal, nudaaa :D
FValek
12/12 – Asi jsem nejchytřejší v sále, kde je už jen Cersei :D :D :D
deadkrist
12/12 :)
eRiCZech
12/12 jako vždecke, kdež se kůkám ož s tetolkama a ne bez nějch, to mně vždecke něco oteče.
crossek
12/12 tak poprvé jsem zvítězil :-) Tentokrát jsem ani moc neváhal
JuRas
12/12…
jirun
to je zajimavi ja mam 13 spravnych odpovedi z 12 otazek :D :D trochu chybicka
Bymyself
11/12 pitomý rody… :D
D.T
Hele já žil celou dobu v tom, že ta růže co dala Margaery Olenně nebyl jenom obrázek. Myslel jsem si, že tam bylo něco napsané na krajích těch lístků … je ot tak, nebo ne ?
#96 KambiumFloyd
12/12 hell yeah
woskos
First time in the history 12/12 :D
LadyJ
12/12 dnes se mi to zdálo nějaké lehké, asi že tam nebyl žádný zeměpis. Jinak odpověď: Být nejchytřejší v sále, kde už je jen Cersei – je naprosto boží. Málem mi spadl noťas z klína, jak jsem se tomu smála.
Justice_FM
Vyhodnocení kvízu: 12 správných odpovědí z 12
Kambium
12/12 :-D To už se mi dlouho nestalo :-)
Kambium
#90 D.T: Obrázek stačí, dala tím najevo, komu je i přes to divadlo s nejvyšším vrabčákem věrná.
Emily84
10/12
Кренл
12/12 tento diel bol taky nudny, ze som stihol sledovat aj rody.
papu133
12/12 ale to s jonem sem si typl
pusika
12/12 a snadno :D
Adelka2222
11/12 Theon mi to pokazil :/
Lumicko
12/12 easy :D Ale posledne som musel ist vyradovacou metodou :D
Petty24
11/12 ty rody
mařenka19
12/12 lehké :)
POLW
12/12 poprvé :-) předtím mi vždycky jedna utekla
Majko132002
12/12 easy (prvých 100%) :D
Destyl
Posledná otázka :D Čo možnosť, to perla :D
_Dianka_
12/12 lehké jako facka :D :D
Rakvička_Se_Šlehačkou
12/12 s prstem v nose! :D
Rakvička_Se_Šlehačkou
12/12 s prstem v nose! :D
Andy Pippkin
Tyjo :D ja snad těch 12 nikdy nedám.. Pitomej Theon :D
Ragernar
#31 Xavik: Super, díky za radu, mám 16 z 12! :D
Grumpy
11/12 :/
1chowchow1
Zase o jednu!! :D 11/12
Jacinto91
11/12 .. Loras.:D
PaigeM
12/12… yees! Konečně :D
Simo25ify
10/12 – Som spokojný :)
Goldensmile
11/12
stage
tak 12 z 12 :D ale o týden později..
Smooky
12/12 ez :D
sisapu
12/12 Yeah :D