Mohl by si George R. R. Martin zahrát nějakou roli v seriálu Game of Thrones?

Mohl by si George R. R. Martin zahrát nějakou roli v seriálu Game of Thrones? Zdroj: HBO

V seriálu Game of Thrones se objevilo již spoustu hvězd, ale ta největší, tedy co se týče světa Game of Thrones, se v něm dosud neobjevila. Je nějaká šance, že by si George R. R. Martin střihl nějakou menší roli ve svém vlastním seriálu?

24 0 12.3.2017 Xavik

George R. R. Martin se aktuálně věnuje knize Vichry zimy, a proto nemá čas na nic jiného. Nicméně konec seriálu Game of Thrones se blíží, a proto se nabízí otázka, zda by se v něm nemohl objevit i jeho stvořitel. Různé menší role si tu zahráli známí lidé, například členové hudebních kapel, a proto by nebylo divné, kdybychom se dočkali i samotného Martina.

Jaký názor na to má samotný spisovatel? Nedávno se ho jeden fanoušek zeptal, zda je nějaká šance, že by se mihl v osmé řadě. Martin na to odpověděl: „Všechno je možné,“ čímž dal najevo, že by do něčeho takového klidně šel. Je však otázkou, zda by s tím souhlasili i tvůrci seriálu.

Pokud by k něčemu takovému došlo, tak by to nebyl Martinův herecký debut. Zatím si zahrál v celkem šesti projektech, kde však ztvárnil pouhé štěky. Tím nejvýznamnějším byla jeho postapokalyptická verze v seriálu Z Nation, kde se objevil roku 2015.

Chtěli byste, aby se Martin objevil v seriálu Game of Thrones? Pokud ano, koho by měl ztvárnit? Divokého, bohatého obchodníka z východu či nějakého západozemského šlechtice? Možností je pochopitelně hod­ně.

Zdroj: HBO

Diskuze /25

vypadá jak otec Hodora :D

#15 LIPLIK

Martin už pro GoT nějaké ty scény natočil, ale vždycky ho vystřihli.

sekáč :) Já budu jenom rád, když se mihne v nějaké fajn role, kterou sám v knize vymyslel. Pro spisovatele jeho kalibr to musí být vrchol kariéry.

Mohl by se potkat se Samem v Citadele.

Já si nějak takhle představuju lorda Manderlyho. Ale to bude asi trochu moc velká role než by přicházela v úvahu.

#6 WILLIAM_MOINSPIELD

#5 Stráťa: A hlavně Manderly už v GoT ztvárněn je. Bohužel se své knižní předloze nepodobá ani z půlky :) Ale musí to být on a né jeho syn, když prohlásil, že jeho syn zemřel na Rudé Svatbě a že to prej White Wolf pomstil.

#7 ori

#6 WILLIAM_MOINSPIELD: ten fúzač čo ako prvý prehlásil Jona kráľom Severu

Vidím to na Jona Sněha po 50 letech vlády.

hlavně nejdřív dopiš vichry zimy

tiez si ho viem predstavit u citadely

#23 Rottero

Prosím jen to ne. Ještě dostane infarkt při natáčení a můžeme se rozloučit s knížkama.

Bejval by to byl dokonalej Lord Mihule ! :D

#23 Rottero

Mohol by hrat nejakeho zlocinca, ktoreho idu popravit. A napichli by ho na kol :-)

kuchara kedykolvek v knihach kuchti az az :D

#18 Grayyitheyerouh

#17 hardhome: Mohl by udělat koláč z Nočního krále xD

S08E06: The Ice Plot: Jon vs. Night King, Jon padá na zem, ale v tu chvíli se objeví zcela nová postava, samotný G.R.R.M., který popadá svůj mixér z valyrijské oceli, který mu zhotovil Gendry Baratheon a už mixuje Night Kinga do svého koláče dle nového receptu!

#20 Kvitovka

#19 Grayyitheyerouh: Podle jakého receptu? Hodně tučně podle Haliny nebo rychle a „chutně“ podle Ládi?

#22 Víťa Šťoura

Měl být na R. svatbě, ale zrovna v době natáčení byl něčím zaneprázdněný.

…do svého koláče dle nového receptu! – #19 Grayyitheyerouh

#20 Kvitovka: Recept podle Aryi, ta už má s přípravou koláčů s lidskou náplní zkušenosti.

Teď vážně – bylo by fajn, kdyby si tam skutečně taky zahrál.

#12 Lukass.M: souhlas, ten ale neni v seriálu důležitá postava

#10 Sammet: jasně – jako ňákej velmistr co se tam mihne

pokud na – co takle R´hllor anebo Velký Jiný (v nějaký vizi), anebo teď mě napadlo Bran Stavitel (to bude určitě osud malého Brana aby se přenesl do minulosti a postavil zeď), toho by mohl zahrát GRRM

Martin už hrál v původním nevysílaném pilotu jakéhosi obchodníka na svatbě Dany. Bohužel se ale i tahle scéna pak přetáčela a on už se zřejmě nemohl zúčastnit. Já bych ho chtěla vidět jako The Great Other nebo Lord of Light… Nebo Him of the many faces :) ale těch se asi nedočkáme :-D

Zajímavá by byla možná pro G.R.R.M. menší role nějakého mistra v Citadele, který se snaží dopsat historii Sedmi království a kterému děj v Sedmi královstvích začíná ubíhat velmi rychle – přímo před očima… :D

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Hra o trůny
(Game of Thrones)

95/100 2 326×

DobrodružnýFantasyHistorický

USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón | HBO | 60 minut
Max | Amazon Video | Lepsi TV

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

Obsazení:

Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

(více)