Shrnutí novinek ze včerejšího panelu na festivalu South by Southwest

Shrnutí novinek ze včerejšího panelu na festivalu South by Southwest Zdroj: HBO

Na včerejším panelu na festivalu South by Southwest bylo odhaleno několik novinek jak o sedmé sérii, tak i o osmé. Například už konečně víme, kolik epizod bude mít osmá řada nebo jak to bude s účastí zpěváka Eda Sheerana na seriálu Game of Thrones.

27 1 13.3.2017 Xavik

Minulý týden jsme vás informovali o panelu seriálu Game of Thrones na festivalu South by Southwest. Objevili se tu tvůrci David Benioff a D. B. Weiss a herečky Sophie Turner a Maisie Williams, kteří odpovídali na dotazy. Žádných nových záběrů ze sedmé řady jsme se bohužel nedočkali, ale i tak tvůrci a herečky prozradili spoustu informací, které si shrneme v následujících bodech.

  • tvůrci potvrdili, že osmá řada bude mít pouze šest epizod (ještě nedávno nebylo o počtu epizod rozhodnuto)
  • na osmé řadě se budou podílet čtyři scenáristé – jednu epizodu napíše Dave Hill, Bryan Cogman se bude taktéž podílet na jedné a David Benioff a D. B. Weiss napíšou zbylé čtyři
  • na digitálních efektech pro sedmou sérii pracují tři týmy současně
  • Tyrion Lannister bude mít nejlepší dialog sedmé série
  • na dotaz, zda bude bílý chodec létat na drakovi, tvůrce David Benioff odpověděl: „Možná.“
  • zpěvák Ed Sheeran se objeví v sedmé sérii, kde ztvární malou roli (konečně se podařilo dostat do seriálu, protože po tom velmi dlouho toužil)

Zdroj: HBO

Diskuze /19

Nejlepší dialog sedmé série? Co to znamená?

#3 ori #4 Jarin115 #5 Xavik

#1 Grayyitheyerouh: Najlepší dialóg v 7. sérii bude mať on?

#1 Grayyitheyerouh: To znamená, že zase zandá něco epickýho, jako trial v 4. sérii :) (ano, to byl monolog)

#1 Grayyitheyerouh: Může to být cokoliv – nejvtipnější scéna, nejsmutnější scéna, nejdojemnější scéna, nejepičtější scéna atp.

jen 6? :( najlepsie dialogy ma vzdy cize nic nove :D

Ten dialog podle mě bude se Cersei a bude to velkolepé!

#9 Kvitovka

Bud dokonceni pribehu o otcovi nebo proc ten kripl mackal brouky nebo bude mit zas nejake solo jako u soudu ale tesim se urcite to bude stat za to

#7 Efixan: Tak to by byl epic. Tyrion kdyby se setkal se Cercei. Každopádně Cercei už snad ani nemá city, vypadá jak socha bez emocí

#14 Rumek #15 mia28

jako pardon :-D ale mě na tomhle článku nejvíc zaujala Sophiina otřesná barva vlasů :-O taková kočka to je jako zrzka… blond je tuctová a tady ještě ty šílené odrosty :'-(

no a abych se taky vyjádřila k tématu… pouze 6 epizod za mě teda nic moc :-/

#11 Kvitovka

#10 Orea: Ale až 8., 7. jich bude mít sedm. A lepší 6 epických epizod než 10 a 9 z toho naprosto nudných

Ale někde jsem četl, že každá epizoda bude mít hodinu a půl v té osmé sérii. Dejme tomu je to jako 12 normálních epizod. Tak snad

#13 Illiand #17 Eddard1

#12 Grayyitheyerouh: No nevím, taky jsem něco takového četl, ale potom nechápu, proč by dělali takhle dlouhých 6 dílů, namísto více dílů, které by měly obvyklou délku.

#18 Eddard1

#9 Kvitovka: Nesouhlasím. Cersei je plná emocí – zloba, hněv, touha (po pomstě a po moci). To jsou její emoce, které ztvárňuje dokonale.

#15 mia28

#9 Kvitovka: #14 Rumek: Souhlasím, Cersei není bez emocí, ba naopak, ona je jich plná, až přeplněná, pohání ji nenávist, zloba a touha po moci a pomstě, až nesmyslná hrdost za svůj rod, pýcha – což bylo ostatně po celou dobu seriálu, akorát ji brzdila láska k dětem. Teď bez ní jsem opravdu zvědavá, kam se její postava ubere. Lena je naprosto úžasná herečka, ty emoce ztvárňuje velice důvěryhodně a i když cersei je bitch No.1, Lenu miluju a její uchopení té postavy je prostě dokonalé. Což ostatně platí o skoro všech hercích v GoT :-).

zpěvák Ed Sheeran se objeví v sedmé sérii – Wow, paráda. A kdo to sakra je?

#19 Eddard1

#13 Illiand: Radši 10 epizod po 1hodině ale skutečné 1 hodině.Zatím to byli epizody s cca 52–54

#16 Wencek: Ta první mrtvola......­...v epizode kde bude. Bude tam mít asi 4 sekundy...... Ne dělám si srandu

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Hra o trůny
(Game of Thrones)

95/100 2 326×

DobrodružnýFantasyHistorický

USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón | HBO | 60 minut
Max | Amazon Video | Lepsi TV

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

Obsazení:

Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

(více)