Zdroj: HBO
Stanice HBO to myslela dobře, chtěla odhalit datum premiéry sedmé série Game of Thrones zcela netradičně, ale moc jí to nevyšlo. Fanoušci ani tvůrci samotného seriálu z toho nebyli nijak zvlášť nadšeni.
Přesně před třemi týdny stanice HBO odhalila datum premiéry sedmé série Game of Thrones. Stanice se však rozhodla pro netradiční krok – datum odhalila v přímém přenosu na svém Facebooku a to tak, že premiéra byla ukryta ve velkém kusu ledu. Toto odhalení však nevyšlo přesně podle plánu.
Možná se mělo jednat o parádní podívanou, která na papíru vypadala dobře, ale ve finálním provedení se jednalo o fiasko. Led tál zhruba 70 minut a přímý přenos několikrát spadl. Ani fanoušci nebyli nadšeni z toho, jak museli čekat, než led roztaje. Však se podívejte na pár názorů:
Takto jsem vypadal, když jsem koukal na odhalování premiéry na Facebooku.
Me watching a block of ice melt on @GameOfThrones</a> Facebook page! #GOTs7 #Winteriscoming pic.twitter.com/Ve2XvNCu90
— Sir_Tone (@sir_tone00) 9. března 2017
Ať tohle odhalení premiéry sedmé série vymyslel kdokoliv, tak toho by měla navštívit septa Unella.
Whoever is in charge of the @GameofThrones</a> S7 premier date reveal is getting a visit from Septa Unella. @HBO</a> @WiCnet</a> @CulturessFS</a> #GoTS7 pic.twitter.com/K3nZPwUmQu
— I. A. Melton (@ijamelton) 9. března 2017
Už jsem viděl hodně zpackaných věcí, co se týče Game of Thrones, ale tohle je to nejhorší od dějové linie v Dorne.
I haven't seen Game of Thrones botch something this bad since the Dorne storyline.
— Sopan Deb (@SopanDeb) 9. března 2017
Kromě fanoušků se toto speciální odhalení nesetkalo s úspěchem ani u tvůrců seriálu. O tom, co na tuto událost říkali, nám pověděl herec Nikolaj Coster-Waldau: „Mluvil jsem o tom s Danem a Davidem a oni mi řekli: ‚Panebože, to byl trapas.‘“
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /9
NewPerson
Ale na edně si to každej pochvaloval:D
#3 Xegiierockysiburger
První Promo venku !! now !! Long Walk. A je tam pár zajímavostí :-)
Xegiie
#1 NewPerson: tak někdo si k tomu dal třeba popkorn a napjatě sledoval,proti gustu …:D
Nicole
Jako je pravda, že to trvalo déle než by člověk čekal, ale mě se to líbilo, přišlo mi to jako dobrý nápad :) Jako to čekali, že to roztaje během pěti minut? :)
Hzjena
Nijak jsem při tom neroztál :D Jen se bavím nad tak otřesně přeloženými tweety…přidat slovo ok, ale změnit smysl celé věty? Z ,,nikdy jsem neviděl,, na už jsem viděl hodně,, je hodně i na mě :D
#7 Blaharshootx
Kez by takovou odezvu meli ostatni serialy ktere jdou ke dnu :(
Blahar
#5 Hzjena: Smysl celé věty to nijak nemění. :D
Wettguy
„Ale na Edně si to každej pochvaloval“, já už dlouhou dobu tvrdím že 90% existencí co se tu vyskytuje by nemělo mít vůbec možnost cokoliv hodnotit. :D
#9 PoutyPouty
#8 Wettguy: Ale ten nápad byl podle mě skvělý, pouze to provedení nevyšlo. Téměř hodinu a půl tání a navíc ty výpadky, to je asi z čeho lidi nebyli nadšeni.