Dancing with the Stars: Tanec na znělku Game of Thrones

Dancing with the Stars: Tanec na znělku Game of Thrones Zdroj: HBO

Minulé pondělí se v americkém pořadu Dancing with the Stars tancovalo na ústřední melodie známých seriálů. Mezi zvolenými skladbami nemohla chybět znělka seriálu Game of Thrones.

22 0 26.9.2016 Xavik

Thumbnail Play icon

Zdroj: HBO

Diskuze /11

Je to takové obyčejné, nezaujalo mě to.

#1 anushka: To už vypadá spíš jako krasobruslení a ne tanec :-)

#6 Rafan

#4 meda009: No to mi připomnělo slavnou jízdu Torvillová Dean na Ravelovo Bolero. Sice polovina expertů tvrdila že to bylo na hraně regulí a někteří že už za čárou a že měli být diskvalifikování. Všichni včetně všech kritiků se ale shodlo, že to byla pastva pro oči a uši. Já osobně Ravelovo Bolero miluji. Je to naprosto fascinující a husí kůži vytvářející hudba, plná erotického náboje. Přitom velmi jednoduchá a opakujícího se motivu s nádherným představením snad všech nástrojů orchestru. Faktem ale je že i když něco není tak úplně podle pravidel, tak to neznamená že to není úžasné, příkladem mohou být Harlem Globetrotters.

#7 lenacia

#6 Rafan: ono to podle pravidel bylo. V pravidlech znělo, že samotné představení začíná ve chvíli, kdy začnou bruslit. Takže neporušili vůbec nic

#8 Rafan

#7 lenacia: Je to už mnoho let a já mám dojem, že výhrady byly i k samotné jízdě z technického hlediska a už si opravdu nepamatuji, o co tam přesně šlo.

#9 lenacia

#8 Rafan: to je úplně všude, když začne něco netradičního. Vezmu si třeba Bena Jensena. Ten udělal úžasnou drezúrní perfomanci. A i tam měli dost kritické názory na celé to představení. https://www.youtube.com/watch?…

#10 Rafan

#9 lenacia: Ano souhlasím že pokud se má něco vyvíjet, nesmí to ustrnout příliš striktním svázáním. Proto se také na tu jízdu dívám kladně. Nicméně je to vždy pro toho, kdo překročí tu pomyslnou čáru, aby to co dělá (a sám sebe) někam posunul. Riskuje, že to nebude přijato s pochopením a často se uznání nedočká za svého života. Dělá to na mne dojem, jako kdyby těm co mají tu pravomoc něco změnit, se nechtějí postavit před toho, koho před tím neuznali a předat mu nějakou omluvu a satisfakci.

Jak se tam nikdo nezabíjí tak je to pro všechny nuda :D :D

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Hra o trůny
(Game of Thrones)

95/100 2 326×

DobrodružnýFantasyHistorický

USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón | HBO | 60 minut
Max | Amazon Video | Lepsi TV

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

Obsazení:

Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

(více)