Zdroj: HBO
Herečka Emilia Clarke, představitelka Daenerys, se pro magazín Elle rozhodla přečíst bláznivé zprávy a teorie fanoušků.
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /21
Tomi Lee Morpheus
z tej reklamy na Coca-Colu ma čoskoro …, keby aspoň tá Československa verzia (napodobenian coli) chutila ako tá AMERICKÁ!!!
táto civilná Emilia je úplne cool a zlatá, keď je v koži Dany, tak je taká menej živá ako keby mechom udretá:)
#12 lone.rangerBymyself
Miluju Emilii, roztomilejší a veselejší holku neznám :)
Sctyri
No mohli vybrat teorie z trochu realnějšího soudku a ne takový total hovnokraviny
Nikolperse
Ja dúfam, že Daenerys zomrie. Westeros trpel počas celej jeho existencie dosť a počas vlády Targaryenov dvakrát tak veľmi ako bez nich. Ďalší šialený Targaryen na železnom tróne by nebol veľmi dobrý nápad.
Wolfinator1
Jo Sam by jí jinak naložil než Khal Drogo :D doufám, že si ho najde v knihovně :D Jinak fakt veselá sympaťanda, super protiklad proti věčně nafučený Deny.
brhefst
Emilia mi přijde strašně sympatická, naopak Daenerys moc nemusím :P
shootx
Vybrali takove teorie schvalne slo jen nalakat par par pubertaku na Daenerys… Kdyby tam mela cist opravdove teorie tak se ji uskvari hlava…
FanArrow
Ty vlasy vypadají hrozně, má je mastné, nebo co to je?
#9 PecaCZEPecaCZE
#8 FanArrow: Že by mokrý ? :D
Destyl
Ona je jednoducho dokonalá :)
azazel
škoda že to nečetla v převleku Dany…vidět ji vysmátou by bylo boží :-D
lone.ranger
#1 Tomi Lee Morpheus: Daenerys je postava na ránu, za to ale herečka nemůže. Emilia se mi líbila jako nová Sarah Connor v Terminátorovi.
#16 Tomi Lee MorpheusRobinson
Jednoduše dokonalá osůbka :D A hlavně veselá…
JoshMcIntosh
Tak ta je… naprosto…luxusní… Není co dodat.
Kaktusák :D
Dlho som sa nezasmial :D Super herečka čo dodat niektori herci su taky utiahnuty a pod. ale ona ty vole :D Jedna z mojích naj herečiek super zahraná postava ale aj jej real character :) !
Tomi Lee Morpheus
#12 lone.ranger: T5 bola super a Emili je dopohody aj v tom romantickom, kde sa stara o toho ochrnutého…
MARTAS SK
Zavrieť ju do klietky a vyje**ť jak opicu… :D
#19 Trepyleague
Ta hrála dobře Sáru Conerovou v termínatorovi
Trepy
#17 MARTAS SK: To je kokot :D
tomasgeryk
Tak, to že neskutečně sympatická herečka hraje někoho namistrovaného (nebo vyznačujícího se jakoukoli jinou špatnou vlastností) není zas tak nemožné. Miloše Formana se taky všichni snažili odradit od toho, aby obsadil do role vrchní sestry L. Fletcher, protože jim na tu roli prostě přišla moc milá. A pletli se až tak moc, že za ni dostala Oscara.
A ještě k postavě Daenerys, nemyslím si, že by byla napsaná vyloženě špatně… Rozhodně není sympatická, (možná, že zatím) moc rozumu taky neukázala, ale nedá se jí upřít, že se umí obklopit schopnýma lidma (což je pro vládnutí v jakékoli společnosti dost podstatná schopnost). A neumím si představit, koho by bavilo sledovat seriál, kde je každá postava kabrňák, co dělá všechno dobře… Prostě aby vynikly opravdu schopné postavy (např. Tyrion), musí k nim přidat někoho míň schopného, který to všechno umí okecat :-D
Gaffík
Při pohledu na Emilii mi vlhnou kalhotky (=