Komik Stephen Colbert se Obamovi vysmívá, že nic neví

Komik Stephen Colbert se Obamovi vysmívá, že nic neví Zdroj: HBO

Pravděpodobně jste četli náš nedávný článek, v němž jsme vypsali útržky z jednoho rozhovoru Baracka Obamy, v němž jsme se dozvěděli, že nezná jména postav ze svého oblíbeného seriálu Game of Thrones. Na to ve svém pořadu musel reagovat americký komik Stephen Colbert.

41 0 23.11.2015 kaailik

Thumbnail Play icon

Zdroj: HBO

Diskuze /22

No furt se líp říká a hlavně píše Barack Obama než Hizdahr zo Loraq. A to ani nemluvím o ghiskarských jménech, co jsou jenom v knížce, to je bez šance :D

Dobré video :D Zasmál jsem se :-)

Sam si tohle nastudoval pred natacenim a chce se jen svest :)

#8 Kafka Tamura

Tak ten mu to dal :-D

Colbert ani neví, že Hodor se jmenuje Walder? http://i.imgur.com/5qMCbEO.gif

#6 AviaRa

#5 Arutha: To neví snad žádný divák seriálu, pokud si to nenašel či nečetl knihy :D

#7 Arutha

#3 Azog2182: Komici/moderátoři si před vystoupením připraví scénář… jaké překvapení :)

#11 Azog2182

Haha jen do něj ! :-D

#8 Kafka Tamura: Jo jenze on tady dela jako kdyby to on vedet pritom tohle ani nevedel a precetl jsi to pred natacenim :)

#12 Kafka Tamura

#11 Azog2182: Na mě to teda nepůsobilo tak, že by si lidi měli myslet, jak je znalý. Cítím tam dost satiry.

On spoléhá, že Obama přinese do Západozemí mír? :D Nejsem si úplně jistá, zda to hodlá George R. R. Martin tak napsat… :D Super, nasmála jsem se.

Loool paráda, celkem jsem se nasmál… :D

no jako je to hrůza ,že si to nepamatuje já jako hodně často nevím jak se píšou ta jména takže když o nich chci psát tak se but musím podívat do popisů postav jak se píšou nebo to prostě nějak napíšu aby každej pochopil o koho jde …:D

Co že tady ještě nemáte tuto novinku, i IDNES je rychlejší než vy.

http://www.hbo.com/…-poster.html

#17 Batiatus

#17 Batiatus: Jakej spoiler? Je to oficiální prezentace od HBO. V tomto případě se o žádný spoiler nemůže jednat.

#19 Batiatus

Však dělat si srandu z Obamy je tak lehký vždyť je to Bush 2 jinak odkdy je edna tak politická???? Sem to vůbec nepatří.....

Obama Sand, není to nějaká nemanželská dcera Oberyna? :D

Něják mi to nepříde vůbec vtipný. Kdyby to , alespoň znal sám od sebe ale když si to všechno našprtal před vystoupením tak mi to příde spíš trapný.

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Hra o trůny
(Game of Thrones)

95/100 2 326×

DobrodružnýFantasyHistorický

USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón | HBO | 60 minut
Max | Amazon Video | Lepsi TV

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

Obsazení:

Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

(více)