Zdroj: HBO
Třetí epizoda je oficiálně za námi a hned po příštím týdnu, kdy se odvysílá čtvrtá epizoda The Sons Of The Harpy, se všichni můžeme těšit na nové epizody, které nebyly leaknuty na internet. Nyní vám přinášíme pravidelnou upoutávku na zmiňovanou epizodu The Sons Of The Harpy.
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /19
Tarfalas
Škoda, že jim neuniklo více dílů.Tenhle díl jsem viděl před dvěmi týdny a na další si ještě počkáme.
Lukas63
proto je lepší vydržet a dívat se na ně tak jak měli vycházet, poté vám nevznikne dlouhá pauza mezi 4. a 5. dílem :)
#18 Boylenjosee
Já to plánoval vydržet, ale nakonec jsem ty uniklé taky postupně zkouknul – ale stejně se na ně dívám znovu, ono to co uniklo, a oficiální full hd je dost rozdíl ;)
#5 P1skotDDD
Samozřejmě by bylo lepší vydržet než zkouknout hned, ale já jsem nechtěl riskovat že si něco vyspoiluju z netu. Hned po zkouknutí 4. dílu jsem najel na fb a jeden z prvních komentu tam byl o tom co se stalo na konci 4. dílu o.O
P1skot
#3 josee: znám lidi co vydržej celou sezonu a pak to sjedou :) nechápu je jak to můžou vydržet
Foxley
Já jsem teda prozatím vydržel, ale ze začátku jsem se taky dost bál abych nenarazil na spoilery. Naštěstí si teď dávám od fb pauzu a skoro všude, ednu nevyjímaje jsou teda lidi dost tolerantní, takže v poho :)
Tereeeza
Já jsem si hned na začátku řekla, že vydržím, abych tam neměla tu dlouhou pauzu a dodržuju to, naštěstí jsem nikde na žádný spoiler nenarazila, takže jsem spokojená :)
armunder
Oficiálně potvrzena šestá série!
#10 Poutyarmunder
Příště by jim mohlo uniknout osm to by bylo dobré!
Pouty
#8 armunder: Ta byla potvrzena už na začátku 4.série :D to byla jen taková formalita :D
#11 armunderarmunder
#10 Pouty: Hele viděl jsem na fb jednu fotku Tyrion bez nosu. Oni mu ho jako usekli nebo fotku Tywina Lenistra to bude asi jeho dvojíče Karel. Seriál se zaměřuje už na knížky takhle to vidím já.
#12 Ann TaylorAnn Taylor webmaster
#11 armunder: Já vím, že reagovat smysl nemá, ale nemůžu si to odpustit: :D:D:D:D:D A že zdravim Karla Lenistra :D
tomasmachalekkkk
Nechápu jak někdo může stahovat ty uniklé mazanice.Tento seriál si zaslouží ho sledovat v té nejlepší kvalitě.Přeci jsem nečekal rok zbytečně.....ale každého věc.
#19 Lukas63kupky
kruci, kde jste vsichni byli, kdyz se na fb hra o truny na me vsichni sesypali? :) samozrejme je lepsi si pockat
LadyJ
Já měla původně v plánu taky si počkat, ale vydržela jsem to jen 3 dny a pak jsem zkoukla i zbytek. Teď nesnáším své minulé Já, to čekání je nekonečné.
Packa
Vydržela jsem tři díly. Teď sleduju čtvrtý. Příští týden budu potřebovat čas na učení. :D
marecek5
Ja som vydržal každý a jeden. :-)
Boylen
#2 Lukas63: This guy knows what he's talking about.
Lukas63
#13 tomasmachalekkkk: Přesně tak, taky to nechápu.