Zdroj: HBO
Herci a lidé spojení s tvorbou seriálu mohli premiéru sedmé sezóny spatřit již 12. července. Při té příležitosti několik představitelů hlavních postav a samotní tvůrci řekli pár slov k sedmé řadě.
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /25
Locker.
Trapné jak se Maisie Williams snaží tvářit, že jakoby může její postava zemřít.
#10 Tomoso18shootx
Prahneme pod smrti Denerys… ale jak spravne rekli zacneme dostavam to po cem prahneme.
Denerys umre v posledni rade.
#5 Robinson #6 Alzhaimermartin1m2
Je aj dlhšie video? Lebo táto 1 minúta je vlastne oničom … A nechápem ani ten Tvoj postreh o Maisie … kedže vo videu vyššie bola 0,3 sekundy a nepovedala ani pol slova … :D :D :D Ale inak keby sme si mali naliať čistého vína … až taká skvelá herečka Maisie nie je no … A Sophie vyzerá v realite oveľa viac sexy ako v GOT …
#12 Okantehan #24 SaDiabloAlenn
Všichni jsou mrtví dave.
Robinson
#2 shootx: 50% lidí by s tebou nesouhlasilo, možná víc.
V osmé sérii zemřou všichni, dá se to očekávat.
#7 fghAlzhaimer
#2 shootx: Kéž by, kéž by.
#7 fghfgh
#5 Robinson: #6 Alzhaimer: Ma pravdu, Daenerys opravdu umre.
#9 Robinson #18 AlzhaimerNikolperse
Mohol by zomrieť šedí červ. nič proti nemu nemám, ale aspoň by to otriaslo vedením a morálkou daenerysinej armády.
Robinson
#7 fgh: Je tam 2% šance no, takže snad už zaklepe bačkorama hele…
#25 fghTomoso18
#1 Locker.: Počúvaj, kámo… Ako to bude s tým Malíčkom? Lebo neoficiálne správy hovoria, že do jeho života zasiahnu pavúky akurát, keď ich bude triafať topánkou na latríne… AVšetky tvoje doterajšie „zaručené“ správy boli hnoj…
Okantehan
jak ctu ty komentare, tak mam dojem, ze par uzivatelu uz asi videlo zaver serialu, nebo docetli knizky pred vydanim a sypou zarucene informace :D
Okantehan
#3 martin1m2: ani v Doctor Who Maisie nejak neoslnila a mela docela dostatek prostoru
shootx
Kdo chce uplny konec GOT tak jen na vlastni nebezpeci !
Zapadozemi je znicene vsechny rody se stahuji do KL i podopra z Jihu – Dhario s Jorahem, rod Tharlyu. Chodci uz znicili vse co mohli chysta se se posledni vzdor. Na zivu uz je jen par hrdinu (Denerys uz je davno mrtva) rozhodnou se velitele chodcu nalakat k zeleznemu trunu na posledni souboj v tom mistnost exploduje rozleti se z trůnu Valyrijske mece a vse v mistnosti zabijí. Zveda se mlha a zima odchází. V se otevira brana a do truni mistnosti prichazi Malicek a Sansa. Malicek zacina sbirat mece a skladat zpet do trůnu a nakonec na něj usedá. Konec.
#14 fgh #15 Okantehan #23 Trepyfgh
#13 shootx: Bohuzel, NK bude zabit mecem do hlavy, coz vsechny wights „usmrti“, jelikoz uz nebude nikdo, kdo jimi bude wargovat, a ovladat je. Pote ale z Arrowhead Mountain povstane vice nez 90ti clenna (pocet Crasterovych synu) Elite Army of The Youth, kterou je ale potreba usmrtit dosti odlisnym zpusobem, nez obycejne white walkers, jelikoz nejsou stvoreni diky Children of the Forest.
Spousta lidi si mysli, ze to smrti NK konci, coz ale neni pravda.
#15 OkantehanOkantehan
#13 shootx: #14 fgh: super, aspon uz se nemusim divat :D docela me bavi tyhle vymysleny stoprocentni informace :D
Punisher bude trestať
NK zomrie tak ako bol.stvoreny. :/
Okantehan
nevim nevim, na uplny konec spis ocekavam sice rozuzleni, ale zaroven cliffhanger
Alzhaimer
#7 fgh: Kéž by, zbytečnější a naivnější postavu jsem ještě neviděl, nechápu že jí ještě někdo nepodříznul hrdlo.
#19 fghfgh
#18 Alzhaimer: Na to, ze ji je 14, ji to nemam za zle.
Naranyan
Hmmm. Vlastně až teď při čtení článku o 8 sérii mě napadla taková věc :). Vzhledem k tomu, jak celý seriál pracuje s dějem a postavami… Kéž, kéž by tvůrci měli koule na to, aby to dopadlo tak, že White Walkers nakonec vyhrají a celé západozemí padne :).
#21 DejvidHound #22 fghDejvidHound
#20 Naranyan: To asi nie ale urcite to neskonci happyendom ala Daenerys.
fgh
#20 Naranyan: Take jsem si pral, aby ww's vyhrali, ale bohuzel nevyhraji…
Trepy
#13 shootx: Dobrá fanfiction, ale je to rod Tarly, ne Tharly a železný trůn není z valirijských mečů už podle názvu…
SaDiablo
#3 martin1m2: Na ytb si můžeš najít ty rozhovory s každým zvlášť, ty jsou delší.
fgh
#9 Robinson: V plot leaku umre, takze k tomu pricti dalsich 98%. Navic D&D sami rikali, ze nemohou oba nechat zit, a ze jeden z nich umre. A zabijet jednu a tu samou postavu 2× je stupidita…