Zdroj: HBO
Po pár dnech jsme opět zpět s Game of Thrones Quick Draw, které má momentálně venku hned dvě nová videa zachycující vtipnou animaci postav v seriálu Game of Thrones.
Posledně jsme mohli vidět krásnou zrzku Ygritte. Nyní se k ní přidává Catelyn Stark, milující matka svých dětí, která nás opustila ve třetí sérii spolu se svým synem Robbem. Nejčerstvější video zachycuje život Ohaře.
Zdroj: HBO

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
8 sezón
| HBO
| 60 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.
Obsazení:Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)
(více)
Diskuze /18
Morrison321
Dúfam že Ohař prežije, mám rád tu postavu a knihy som nečítal tak neviem :D
#4 Lumicko #5 apllemanErzebeth
U některých videí mám zvuk u některých ne, jak je to možný? :(
Kothy
Ja mam u vsech…
Lumicko
#1 Morrison321: Ako by prezil po tych zraneniach a z toho padu??? Tiez by som si to prial… Moja najoblubenejsia postava…
#5 apllemanaplleman
#4 Lumicko:
#6 Asha124#1 Morrison321: ! V knížce bylo že zemřel. Jeden chlápek ho našel a pohřbil, na hrobě mu nechal přilbu, ale nějaký drancíř mu jí vzal a drancoval…takže ze zabíjení a znásilňování obviňují jeho :D
Asha124
#5 aplleman:
The Hound is dead, Sandor is at rest. Gravedigger theory ti nic neříká? :-) http://asoiaf.westeros.org/…te-analysis/
#10 Copysan #12 apllemanarmunder
Zemřel vůbec ohař ? Protože to končilo že ho Aria nezabila.
armunder
Zemřel vůbec ohař ? Protože to končilo že ho Aria nezabila.
Morrison321
Aha tak to je škoda, ale aj tak budem stále dúfať že prežije :D
Copysan
#6 Asha124: Teda byl bych rád, po Arye moje nej postava a možná to v serialu nějak rozdýchá, ale myslím že v knížkách už se nesetkáme
dfx
Nemala nahodou Catelin pokracovat ako LS?
aplleman
#6 Asha124: Hele já jsem to psala hned po tom co jsem přečetla kapitolu kde řekli že ho pohřbil…Gravedigger theory ← To mi vůbec nic neříká :D
#13 Asha124Asha124
#12 aplleman:
V knize jsme ho nikdy umřít neviděli, tak netvrď, že je 100% po smrti. Některé postavy, o kterých bylo řečeno, že zemřely, vesele žijou dál (mimo jiné Bran, Rickon, Davos). Když některá z POV postav není přímým svědkem něčí smrti, nevěřím, že je údajně mrtvá postava skutečně mrtvá dokud není popsané její hnijící tělo :-D I když i ty hnijící mrtvoly se někdy vrací k životu…
#16 apllemanarmunder
A jak je to z býlimi chodci aby ohař mezi ně náhodou nepatřil.
armunder
Ještě by se hodila animace život Hory ? Toho jeho bratra.
aplleman
#13 Asha124: Jasně, chápu…Já prostě byla konečně ráda že umřel tak jsem tomu chtěla věřit a btw. dík za spoiler s Davosem :D
#17 Asha124Asha124
#16 aplleman: Jé, promiň, já si neuvědomila, že tam ještě nejsi (ale když se podíváš na seznam kapitol, tak je jasné, že neumře, protože tam pořád jsou jeho kapitoly, takže to není zas takový spoiler :-D )
#18 apllemanaplleman
#17 Asha124: V pohodě :D Já si neprohlížím kapitoly napřed…Vždycky si jen založím konec té které čtu :)