Zdroj: NBC
Máme za sebou úvodní premiéru, ale další díly se blíží. Co všechno se přihodí v epizodách Under the Mask a The Needs of the Many?
Premiéra: 1. 10. 2015
Mnozí se dozvídají o svých osudech a noví nepřátelé jsou odhaleni. Erica odhaluje, jak daleko je schopna zajít při ochraně lidí před těmi se schopnostmi. Tommy se svěřuje Emily a ve škole se stává oblíbeným. Miko na své misi naráží na nečekané překážky. Noah pokračuje ve spolupráci s Quentinem ve hledání pravdy. Malinu žene neviditelná síla a Luke s Joanne pokračují ve své smrtící cestě.
Premiéra: 8. 10. 2015
Noah se pokouší vloupat do Renautasu, aby získal potřebné informace. Miko pokračuje ve své záchranné misi, Tommy mezitím musí použít svou schopnost, aby zachránil osobu, která je mu velice blízká. Luke čelí nečekaným překážkám ve svém vztahu s Joannou a Carlos učiňuje další krok ve své hrdinské cestě.
Zdroj: NBC
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2006 | Ukončeno
5 sezón
| NBC
| 44 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.
Obsazení:Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)
(více)
Diskuze /8
CoCozrOut
chci se zeptat kdy muzem cekat titulky k 3 epizode?diky
#2 tom99tom99 webmaster
#1 CoCozrOut: Zítra budou hotové :-)
Lusesita
Mně ta Joanne neskutečně vytáčí. Je dost dobře možný, že je to proto, že je mi ta herečka hrozně nesympatická, ale prostě mě všechny scény s ní vadí. Jinak jsem zatim s dějem a ostníma postavama spokojená a těšim se co z toho bude
Lord Hell
titulky zatím nikde :-( doufám že překladatelé jsou v pořádku. Snad titulky budou do zítra případně do 12 hodiny.
#5 tom99tom99 webmaster
#4 Lord Hell: Budou ještě dnes, ještě chvilku vydržte :-)
Exie_
Zdravím, tento seriál mě velice zaujal, aneb je nutnost shlédnout původní Heroes? Přece původní jsou v rozdílu 5 let a jsem spíš novodobý, resp nesledují seriály, které už neběží.
#7 Lusesita #8 HuholomanLusesita
Není to nutnost, ale rozhodně to stojí za to :) První série je něco neskutečnýho, nebudeš toho litovat ;) #6 Exie_:
Huholoman
#6 Exie_: Heroes Reborn se na Heroes odkazujou. A neřekl bych, že Heroes už neběží, když Heroes Reborn je de facto 5. řada Heroes, jenom s menším odstupem. A co jako? Trpaslík si dal nějakejch 11 let pauzu mezi 8. a 9. serií :P