Proč se do seriálu nevrátí Peter, Sylar a Claire?

Proč se do seriálu nevrátí Peter, Sylar a Claire? Zdroj: NBC

Hromada původních postav potvrdila návrat do seriálu, proč se ale v nové řadě neobjeví nikdo ze silné trojice?

14 0 11.6.2015 tom99

Heroes Reborn se stále natáčejí, takže teoreticky je vždy šance, že by se nějaký původní herec mohl objevit na place a natočit alespoň krátké cameo. Právě malá camea můžeme čekat u posledních hrdinů, kteří potvrdili návrat (Matt, Mohinder, Micah a včera se náhle k obsazení připojila Angela). Zřejmě se zdá, že jakýkoliv původní herec z Hrdinů si může v nové řadě zahrát, pokud bude mít čas. Alespoň tak to nyní vypadá. Tim Kring, hlavní tvůrce seriálu, si je přesto jistý, že některé postavy stoprocentně neuvidíme. Dnes se podíváme, proč se někteří herci do seriálu nevrátí.

Milo Ventimiglia – Peter Petrelli

Milo již dříve prohlásil, že Hrdinové jsou pro něj uzavřená kapitola, a nemá chuť se do seriálu vracet. Role Petera Petrelliho ho přestala bavit hrát, sice to neřekl na přímo, ale v pár rozhovorech to naznačil. Milo navíc v poslední době účinkuje i ve filmech, letos jsme ho mohli vidět po boku Jasona Stathama ve filmu Wild Card, pamatovat si ho můžeme také ze snímku Walter. Milo navíc sám prohlásil, že dobráky ho už tolik nebaví hrát. Radši si zahraje prokresleného a drsného padoucha. O tom, jak mu to jde, jsme se letos mohli přesvědčit v seriálu Gotham, kde si zahrál děsivého „Lidožrouta“.

(Výskyt Petera a Sylara v seriálu už nečekejme. Foto: NBC)

Zachary Quinto – Gabriel Grey (Sylar)

Zatímco před Hrdiny Zachary hrál pouze v seriálech, ikonická role Sylara mu pomohla dostat se na vrchol a Zachary nyní válí ve filmech. Získat roli Spocka po Leonardu Nimoyovi je opravdu čest a Zachary se v současné době chystá už na třetí díl Star Treku. Navíc se tento rok v kinech objeví snímek Hitman: Agent 47, kde si Zachary zahraje jednu z těch důležitějších rolí.

Hayden Panettiere – Claire Bennet

Hayden po Hrdinech také přesedlala spíše k filmům a navíc založila rodinu s ukrajinským boxerem Vladimirem Kličkem. Hayden sama prohlásila, že se neplánuje vrátit do nové řady Hrdinů, navíc se zdá, že o její návrat (pravděpodobně) nestojí ani tvůrci. Pokud pozorně čtete naše články, tak jistě víte, že:

Claire má v Heroes: Reborn být už dávno mrtvá.

(Claire a Elle už nedostanou příležitost vyřídit si mezi sebou účty. Foto: NBC)

Zbytek hrdinů

Svůj návrat vyvrátila i herečka Ali Larter, která hrála Niki a Tracy. Navzdory tomu, že postava Elle Bishop je od půlky třetí série mrtvá, tvůrci o ní stáli, ale Kristen Bell rovněž nemá zájem se do seriálu vrátit. To platí i pro Adriana Pasdara alias Nathana Petrelliho, který je sice také už nějakou dobu pod drnem, ale znáte tvůrce, vždy najdou kličku, jak mrtvou postavu přivést zpět k životu.

Mrzí vás, že výše zmínění hrdinové se nejspíš v nové řadě neobjeví?

Diskuze /25

Klidně ať zabijou všechny původní postavy (kromě Sylara :D ), ale mohli je překecat aspoň na těch pár minut, aby jsme tu jejich smrt viděli. Myslim, že by to byla příjemná změna, když se tak moc v předešlých sériích báli oddělat hlavní postavu..a taky by to byl epický nástup záporáka :D

#11 Allien9 #20 Bremi

Tento seriál jsem samozřejmě kdysi sledoval, ael je to už tak dávno, že mi ty jména vůbec nic neříkají… Opravdu jsem si vybavil jen Sylera, Claire a toho Brejlouna…

#3 tomsn40

#2 jirkem: Jsme na tom stejně… Já už ani nevím o čem to vlastně bylo. Teda až nato že měli (schopnosti) :D Snad na začátku Heroes: Reborn udělají nějakou rekapitulaci :D

#4 tom99 #5 tom99 #6 barahir

#3 tomsn40: Rekapitulace budou a to pro každé řadu, možná i pro jednotlivá volume. Rekapitulace můžeš čekat tak měsíc před vysíláním. Ještě budeme vydávat speciální článek, jak by seriál pokračoval, kdyby stávka scénáristů nezasáhla do přepisování 2. řady…

#3 tomsn40: Nicméně teď mě ještě napadlo, pokud si si něco nepamatuješ, tak není nic jednoduššího, než si otevřít profil jakékoliv epizody. U každé epizody máme napsaný přesný (a celkem vyčerpávající) popis děje, co se v daném díle dělo a to z perspektivy různých postav :-)

barahir
barahir čestný člen redakce

#3 tomsn40: Případně úplně stručně tady: http://www.edna.cz/heroes/popis/ Ale myslím si, že všechny důležité věci budou několikrát zopakovány, přece jen, jsou to američani. :-)

Mohli by jste přidělat Sylera jako postavu? Abych mu mohl dát 100% :D

#10 barahir

To je škoda, tihle tři byli nejlepší a ještě Elle jsem měla hrozně ráda, fakt mě hodně naštvalo, když ji Sylar zabil. To by byl epic pár :-)

To NIE! Moje najobľúbenejšie postavy nebudú v Heroes:Reborn !!! Peter Petrelli a Sylar ved tie postavy boli najsilnejšie a zároveň aj najlepšie.Som zvedavý ako to tí tvorcia idú bez nich urobiť každopádne je veľká škoda že tam nebudú (tých hercov myslím).

barahir
barahir čestný člen redakce

#7 komja: Sylara tu máme, akorát je v současné době skrytý, protože se připravuje rozdělení postav na „staré“ a „nové“. :-)

#1 virus10: Já flash back ani nepotřebuju, hlavně ať máme o všech aspoň jednovětné / jednoobrazové info, co se s nimi stalo (viz. osud Claire).

#12 tom99 #15 virus10

#11 Allien9: Tak jelikož se většina hlavních postav vrací, tak asi budeme vědět, co aktuálně dělají. Spíš hrozí, že už se nedozvíme, co se stalo se Samuelem, Andem a ostatními, ale důležitými, postavami…

Sylar mě mrzí byla to má nej postava.

S tou Claire se mi to nějak nezdá.

Naschvál jsem se na to teď kouknul (https://www.youtube.com/watch?…) a mrtvá být nemůže. Když si od ní Syler vzal její schopnost, tak jí řekl, že je jiná než ostatní a že ji nemůže zabít ani kdyby chtěl, protože nikdy nemůže umřít. Takže to zřejmě jenom hraje.

#16 virus10 #17 tom99 #19 komja

#11 Allien9: Ty by jsi nechtěla vidět jak Luke Collins sejme třeba Claire, Samuela, Petera a další?? :D Hlavně Mohindera by měl :D

#14 molanmolab: V takovým seriálu se můžeš zbavit i nesmrtelný postavy, však oni něco vymyslí :) Například takhle málem zmizel Sylar. https://www.youtube.com/watch?…

#14 molanmolab: Ano, říká ji, že je výjimečná, ale to kvůli tomu, že má v sobě katalyzátor, který do ní ukryl Kaito Nakamura. Katalyzátor je důležitou součástí, aby šlo vytvořit sérum se schopnostmi. To se pak řeší ve zbytku třetí série.

Jinak člověk s regeneračními schopnostmi MŮŽE zemřít. Adam Monroe zemřel, když z něj Arthur Petrelli vysál život. Navíc několikrát bylo v seriálu vysvětleno, že kulku do hlavy (do mozku) člověk nerozchodí. Sám to Adam říká Peterovi v s02e10…

Seriál o hercích, kteří neumí hrát. První a druhá řada byla naprosto skvělá. Bohužel třetí a čtvrtá, kterou jsem vzdal už po dvou dílech, byly strašný průjem. Na Reborn kouknu, ale moc jim nevěřím. Nejvíc se těším na tragicky výraz Matta Parkera při používání jeho skillů.

#14 molanmolab: Zde je problém, protože jak jsi mohl v jednom díle vidět tak „zemřela“. Stačí, aby jí jaksi něco vrazili do hlavy a nechali to tam → tím se jí zbaví. Dále haiťan ji dokáže zabít, nechá její schopnost zmizet a potom stačí rána do hlavy. Takže mají dost způsobů jak vysvětlit, že je pryč ;)

#1 virus10: Rozhodně s tebou souhlasím Virusi. :)

Je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, ale bez Petera to bude na nic. Peter a Claire byly moje nej postavy. No a ještě Isaac, ale ten je zas už nějakou dobu pod kytičkama. Njn, třeba to nějak vykompenzujou.

Keby to nevyšlo s Heroes: Reborn, máme predsa ešte Sense8 od Wachovskich. :-)

#23 Aprok

#22 megary: Sense8 naprostá dokonalost !!!!

To že se nevrátí Claire a ani Niky/Tracy mi vůbec, ale vůbec nevadí, ale škoda toho Petera, teda před oslabením jeho shopnosti. Třeba si to ale pokud bude seriál dost úspěšný rozmyslí a alespoň bude mít cameo.

štve mě že se nevrátí Clair,Pete a Syler podívám se na první epizodu.. a potom se rozmyslím jestli to budu sledovat dál..

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Hrdinové
(Heroes)

83/100 171×

DobrodružnýKomiksovýSci-fi

USA | 2006 | Ukončeno
5 sezón | NBC | 44 minut
Amazon Video | SkyShowtime

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

Obsazení:

Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

(více)