Zdroj: NBC
V dnešních dopoledních hodinách v České republice proběhlo zatmění slunce. Získali jste jako správní Hrdinové své schopnosti?
Dnes začneme trošku odlehčeně. Po půl desáté jste dnes mohli být na obloze svědky částečného zatmění slunce. Jak jistě víte ze seriálu, při zatmění slunce získávají lidé schopnosti (1×01 – Genesis), ale zároveň ti, kteří schopnosti mají, je při zatmění ztrácejí (3×10 – The Eclipse I a The Eclipse II). Vrcholné zatmění dnes nastalo v 10:45 a celkové zatmění skončilo v 11:57. Na další zatmění slunce si musíme počkat 11 let, takže pokud jste nezískali schopnosti dnes, tak snad příště. V roce 2026 se ale bude opět jednat o částečné zatmění jako v dnešním případě. Úplné zatmění v České republice bude k vidění až v roce 2135, takže pokud nedisponujete regeneračními schopnosti Claire, Adama, Wolverina od vedle z X-menů, nebo se nekoupete v zázračné vodě jako Ra's al Ghul ze seriálu Arrow, tak zřejmě máte smůlu a příštího úplného zatmění se nedožijete.
Jakou schopnost považuje za nejzajímavější a jakou byste chtěli ovládat a proč?
Zdroj: NBC
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2006 | Ukončeno
5 sezón
| NBC
| 44 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.
Obsazení:Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)
(více)
Diskuze /8
herriete Lébl.
Ta snad příště :D a mě osobně před maturitou by se hodila Hirova,nebo Mattova schopnost,ale proč nemyslet ve velkém Peterova původní schopnost by se taky šikla
#8 Ethan.OliverWinnie 2.0
Těžko říct. Když o tom přemýšlím jen tak, je těžké si vybrat. Kdybych si měl skutečně vybrat a získat, je to ještě horší. Ale asi létání … nebo telepatie … nebo cestování časem … nebo … sakra. :-D
Harfist
tak to fakt nemám, já používám zásadně sarkofág :D
Navrus
Já dnes získal chřipku, tak snad to není moje schopnost :D Kdybych si měl vybrat nějakou schopnost, tak by to bylo ohýbání energie do různých forem jako měla slečna z Micahovo party v komiksech :) Nebo ovládat elektřinu jako Elle :3
KarlCZ
Mně by se líbilo vracet se časem jako Hiro :D Pár věcí udělat jinak, to by bylo fajn :D
Aprok
já si vsadil sportku :D :D tak sem zvědavej na večer !! když byla ta konstalace měsíce a schopnost :D :D tu mám od narození jen se ještě neprojevila :D :D
YamataNoOrochi
Z dnešního zatmění mám tak max vyblikané oči, jako bych svářela, protože brýle, které jsem zakoupila za, sic pro mne momentálně nevelký, ale pro někoho nemalý peníz, byly naprd. Měla jsem si klasicky očadit svíčkou sklíčko a bylo by… případně ustřihnout starý foťákový film… Díky důvěře v moderní technologie, distribuované v obchodní síti, jsem byla celé odpoledne v práci použitelná jen jako námezdní síla – podej, přines, v horším případě nezavazej, já vidím… Takže Schopnosti? Snad jsem dnes získala alespoň jedinou – dodělat ve volném čase (zítra) všechno, co jsem dnes nezvládla, protože jsem čučela do Slunce :-P.
Ethan.Oliver
#1 herriete Lébl.: Presne tak. To by bolo mega z tou jeho schopnostou