První ukázka na nové Hrdiny dorazila mnohem dříve, než jsme všichni čekali. Podívejte se na první klip s názvem Aurora.
Během včerejšího Super Bowlu se stanice NBC pochlubila s první ochutnávkou na novou sérii svých znovuzrozených Hrdinů. 15-ti sekundová ukázka je doprovázena za klasické a ústřední hudby Hrdinů, nechybí nám tam pohled na zatím jediného navrátivce Noaha Benneta, nově obsazeného Zacharyho Leviho, ale hlavně nám klip odhalil (zřejmě) novou postavu s novou schopností.
Co říkáte na první klip na Heroes: Reborn?
Zdroj: NBC
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2006 | Ukončeno
5 sezón
| NBC
| 44 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.
Obsazení:Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)
(více)
Diskuze /15
KarlCZ
Těším se jak něco :)
kubislav
Taky se na to neskutečně těším. Zároveň mám ale obrovská očekávání :)
The Czech One
Se tesim jak malej Jarda :D
barahir čestný člen redakce
No vida, tak to je dobře, že NBC zainvestovala do reklamy při Super Bowlu. Ale z té „Annie“ jsem trochu v rozpacích. Každopádně Noah vypadá dobře.
maxf1
Těším se na „Chucka“
Aprok
tak pro mě nejoblíbenější postava ta mála holčička !!! :D :D
CermmiCZ
Taky se těším, ale doufam že to nějak nezkoní :D
Apooom
Yes! paráda, fakt potěšilo takhle navečer ;)
anicka.nah
tak to vypadá úžasně :D
Nepster
super, jelikoz tam bude zjevne jedina postava, tak doufam ze tomu prizpusobi i dej, nejakej posun v case nebo tak, protoze aby se vratil serial s uplne jinym obsazenim stavajicich postav, to vic nastve nez potesi :/
Dejw-id
Bude tam i Claire?
barahir čestný člen redakce
Teď na to koukám znovu a ono je tam zase zatmění slunce. K tomu se už snad vracet nebudou?
Navrus
Ukázka je super! Hlavně aby to nebylo něco ve stylu seriálu Believe, když tam je ta malá holčička. Believe se mi líbilo, ale kdyby se celé Reborn točilo jen kolem ochrany malé holky, tak bych nadšený teda nebyl.
G_
Ukázka je fajn, ale staré postavy měly nechat v původní serii, vůbec mi tam Noah nesedí… ale což, určitě se těším a budu to sledovat, nebo spíše hltat – jsou to zkrátka Heroes :)
Romusha
Ukázka luxusní! Ale nejvíc mám radši Petera Petrelliho :)