Hunger Games Který film má šestý nejlepší úvodní víkend všech dob?

Který film má šestý nejlepší úvodní víkend všech dob?

Který film má šestý nejlepší úvodní víkend všech dob?

No přeci Catching Fire!


3 0
25.11.2013

Catching Fire začalo tedy pěkně zostra a za tři dny vydělalo jenom v USA 158 milionů dolarů. Stalo se tak 6. nejúspěšnějším filmem v žebříčku úvodní víkend, který vedou Avangers , které následuje Iron Man 3, třetí místo drží poslední díl Harryho Pottera, poté následuje The Dark Knight Rises a The Dark Knight.

Oproti jedničce si film vylepšil o bezmála o pět a půl milionů, protože ten během prvních tří dnů vydělal 152 milionu dolarů. Samozřejmě se bavíme o částkách utržených v USA.


Celosvětově je na tom Catching Fire mnohem líp. Mají již na kontě 304 milionů dolarů při rozpočtu 130 milionů. Říká se, že aby se film zaplatil, musí jeho výdělek být alespoň 2,5 krát vyšší než rozpočet.

Takže tvůrce Catching Fire čekají prémie a to pořádné!

Diskuze /3

zlatodeni

Osobně doporučuji ! Včera jsem na něj byla už podruhé a zaujal detaily, které přehlédnete na poprvé :) zvažuji ještě jednu návštěvu kina (a prosím neberte mě jako fanatika :) jsem obyčejný člověk a za film kolikrát nejsem schopna utratit více jak 150, ale Hunger Games mě donutili) 20/10 hvězdiček

webmaster
25.11.2013 | 15:11:37
karoz

Nemůžu jinak, než souhlasit. Nejlepší film, co jsem za poslední dobu viděla. Překvapením pro mě bylo, že jsem se u něj i párkrát zasmála :-) možná, že i těch 20 hvězdiček by bylo málo :-)

25.11.2013 | 17:41:05
Angelot

Taky souhlasím! Skvělý film! Nemohu se dočkat třetí části! :) Jsem fanouškem i knížek :) Ale filmová Katniss je prostě perfektní!

25.11.2013 | 22:01:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Síla Vzdoru 2.část

Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část

Premiéra: 19. 11. 2015
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Danny Strong, Peter Craig
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Claflin, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Stanley Tucci, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Jena Malone, Amanda Plummer
Stopáž: 135 minut

Ohodnoťte jednotlivé filmy:

Reklama

Síla Vzdoru část 1.

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás