Hunger Games Flavius

Flavius

Flavius

Flavius je jeden ze tří členů Cinnova přípravného týmu Katniss. Spolu s ním je v týmu ještě Venia a Octavia. Pochází z Kapitolu, takže jejich styl Katniss shledává za velice zvláštní. Flavius měl na starosti Katnissiny vlasy.

Aréna Smrti

Poprvé se s Flaviem potkáváme, když připravuje Katniss na setkání se Cinnou. Je nespokojený s jejím vzhledem a často na to naráží. Společně se zbytkem týmu připravují Katniss na rozhovory s Caesarem Flickermanem. On i zbytek týmu byli nadšení, když se Katniss vrací z arény jakožto vítězka a s láskou ji vítají. Poté už ji připravují jenom na poslední rozhovor.


Vražedná Pomsta

Flavius spolu se zbytkem týmu, Effie Trinketovou a Cinnou jedou navštívit Katniss do 12. kraje, kde ji následně připraví na krátký rozhovor spolu s Peetou v show Caesara Flickermana. Poté co se Katniss zasnoubí s Peetou, přijíždí Flavius spolu s týmem a Cinnou za Katniss, aby vybrali její svatební šaty. Flavius brečel, když prezident Snow oznamoval, že na letošní Hladové Hry budou sklizeni lidé, kteří už někdy vyhráli, což znamenalo že Katniss se bude na 100 % účastnit. Před tím než Katniss odešla do arény, se s ní dramaticky a se slzami rozloučil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Síla Vzdoru 2.část

Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část

Premiéra: 19. 11. 2015
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Danny Strong, Peter Craig
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Claflin, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Stanley Tucci, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Jena Malone, Amanda Plummer
Stopáž: 135 minut

Ohodnoťte jednotlivé filmy:

Reklama

Síla Vzdoru část 1.

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás