Hunters (2020) (Velký lov)
84/100 - 22×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Poslední sezóna
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: In the Belly of the Whale

  S01E01: In the Belly of the Whale

  Na počátku všeho přešla přes dům Heidelbaumových pohroma. Její nejmladší člen Jonah byl vržen do břicha velryby, ale byl z temnoty vytažen ochráncem Meyerem Offermanem. Někde za prastarou zemí Manhattanu se strážkyně zákona Millie Morrisová, jejíž víra byla testována, trmácela po smrti postarší ženy na Jih.

  21.2.2020
  1 hodina 30 minut
 • S01E02: The Mourner's Kaddish

  S01E02: The Mourner's Kaddish

  A druhý den vytvořil Bůh Lovce, kteří z podnětu Meyera přijali Jonaha do svého kmene. Lovci se hněvali, „Ne!“ a naříkali, „Lov není nic pro dítě!“ Ale Jonah ukázal svou cenu a odhalil temné chvalozpěvy nového nepřítele. Následujíc smrt postarší ženy, Milliino světlo si posvítilo na zlověstné pravdy, zatímco Velké zlo se spiklo, aby všechny udrželo ve stínech.

  21.2.2020
  1 hodina 2 minuty
 • S01E03: While Visions of Safta Danced in His Head

  S01E03: While Visions of Safta Danced in His Head

  Když Millie hledala spravedlnost, vyslanci Zla vyhledali Millie. Meyer apeloval na Jonaha, jehož víra byla napjatá kvůli procesům Lovu. Jonah se následně uchýlil k čmoudící trávě svých společníků a také ho pronásledoval přízrak jeho babičky. Lovci se lopotili, aby si nějak vyložili tajná slova zlomyslného prohlášení.

  21.2.2020
  1 hodina 4 minuty
 • S01E04: The Pious Thieves

  S01E04: The Pious Thieves

  Láska k penězům je základem všeho zla. Stopy zavedly Lovce do doupěte obchodníka, kde objevené pozůstatky minulosti odrážely zlo přítomnosti. Millie zavedl její kompas do Offermanova domu, načež se setkala s Jonahem a vyhrnula na něj: „Snažně tě prosím, choď v pravdě!“

  21.2.2020
  1 hodina
 • S01E05: At Night, All Birds are Black

  S01E05: At Night, All Birds are Black

  Meyer předal Jonahovi přísloví, kterým se Jonah posilnil. Had s ostrým jazykem usiloval o otrávení odhodlání Lovců. Zlo zapustilo kořeny na území Alabamy, načež Lovci zde sestoupili, aby ho potlačili. Posel sdělil Millie chmurné zvěsti o Zlu, které se šíří po celé zemi.

  21.2.2020
  1 hodina
 • S01E06: (Ruth 1:16)

  S01E06: (Ruth 1:16)

  Slyšte! Svatební písně zazněly, aby Lovce spojily v době neshod. „Lov není jenom o smrti,“ naříkal Meyer před Jonahem, „Je také o životě!“ Avšak jejich veselí bylo umírněno nečekanou ránou a podezřením, že mají mezi sebou Jidáše. Millie se snažila objevit původ Zla a musela kvůli tomu učinit oběť.

  21.2.2020
  1 hodina
 • S01E07: Shalom Motherf***er

  S01E07: Shalom Motherf***er

  A hle! Datum, které jim bylo zlým proroctvím předpovězeno, je tady. Lovci byli trýzněni zlomyslnými přízraky minulosti, zatímco se den vytrácel a Temnota se připravovala na úder. Millie zanechala spravedlivého jednání, aby uspíšila cestu k rozsudku.

  21.2.2020
  1 hodina
 • S01E08: The Jewish Question

  S01E08: The Jewish Question

  A celou zemi zaplavila naprostá temnota. Zatámco si Lovci hověli v údolí stínu smrti, obrátili se ke hvězdám, aby jim ukázaly cestu. Temnota ale stejně vnikla do Jonahova srdce a sváděla jej k hříchu. Pastýř Meyer požádal Millie, aby se přidala k jejich stádu.

  21.2.2020
  1 hodina 4 minuty
 • S01E09: The Great Ole Nazi Cookout of '77

  S01E09: The Great Ole Nazi Cookout of '77

  Když se strašlivý mor plížil po zemi a hrozil pohlcením všech lidí v ní, Lovci se vydali do velkého boje, aby tomu zabránili. Na prahu spravedlnosti musela Millie čelit odporné zradě a usilovala o osvobození Jonaha od pomsty a korupce.

  21.2.2020
  57 minut
 • S01E10: Eilu v' Eilu

  S01E10: Eilu v' Eilu

  Nenuťte mě vás opustit nebo se od vás odvrátit. Kam půjdete vy, půjdu i já a kde zůstanete, zůstanu i já. Vaši lidé budou i moji lidé a váš Bůh mým Bohem.

  21.2.2020
  1 hodina 8 minut

Stav titulků

Epizoda S02E08: The Trial of Adolf Hitler

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino, @massa1970
Titulky k druhé sérii jsou z oficiálního zdroje.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama