Hunters (2020) (Velký lov)
84/100 - 22×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Poslední sezóna
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Van Glooten's Day 1972 Butter Sculptor of the Year

  S02E01: Van Glooten's Day 1972 Butter Sculptor of the Year

  Dva roky po nepovedené misi, která Lovci otřásla, vede Jonah v Paříži dvojí život se snoubenkou Clarou. Záhy odhalí, že nejproslulejší nacista historie je možná stále naživu. Millie Morrisová zatím v Los Angeles stíhá nebezpečného válečného zločince. A roky před založením Lovců narazí Meyer Offerman na zrádnou hrozbu, jež by mohla odhalit jeho pravou totožnost.

  13.1.2023
  55 minut
 • S02E02: Buenos Aires

  S02E02: Buenos Aires

  Jonah přesvědčí Millie, aby se s ním vydala na lov Hitlera a oběma se pak podaří dát Lovce dohromady pro poslední a nejzásadnější misi. Když Lovci přistanou v Jižní Americe, kde by se měl bývalý nacistický vůdce skrývat, střetnou se s nebezpečným protivníkem. Mezitím v minulosti v New Yorku se Meyer Offerman propracovává k bývalému nacistovi, který by ho mohl zničit.

  13.1.2023
  49 minut
 • S02E03: Duck. Quail. Goose. Crow.

  S02E03: Duck. Quail. Goose. Crow.

  Jonah, Millie a Lovci neochotně souhlasí, že spojí své síly s Chavou poté, co odhalí její pravou totožnost i vztah k Jonahovi. Tým zamíří do luxusního hotelu na argentinském venkově, kde mají zadržet jedinou osobu, která ví, kde se Hitler nalézá. Jedná se o známého nacistického zabijáka přezdívaného Vrána. Meyer se střetne s dávným nacistickým kumpánem, který ho vydírá.

  13.1.2023
  50 minut
 • S02E04: The Fare

  S02E04: The Fare

  Zatímco Lovci nacházejí další stopy vedoucí k odhalení Hitlerova úkrytu, Jonahovo krytí je ohroženo, když se v Argentině neočekávaně objevuje jeho snoubenka Clara. Mezitím Travis a zmanipulovaný Joe spřádají plán, jak Lovce zničit jednou provždy. V minulosti je odhalen vztah Meyera a Ruth a zjišťujeme, jak Lovci vznikli.

  13.1.2023
  55 minut
 • S02E05: Blutsbande

  S02E05: Blutsbande

  Jonah dává vale událostem v hotelu Palladio a vede tým za záchranou své životní lásky, než bude pozdě. Jeden z Lovců zatím bojuje o život. V minulosti míří Meyer do Německa, aby zrekrutoval nového člena Lovců. Ruth začíná Meyera podezírat.

  13.1.2023
  48 minut
 • S02E06: Only the Dead

  S02E06: Only the Dead

  V jednom velkém argentinském údolí objevují naši Lovci Hitlerův komplex a ocitají se v bezprostřední blízkosti skutečného zla. Síly dobra se konečně střetávají se silami zla. V minulosti zjišťujeme, že se Meyer a Chava už setkali. Meyer to Ruth celé roky tajil a její podezření ohledně Meyerovy skutečné identity narůstalo.

  13.1.2023
  46 minut
 • S02E07: The Home

  S02E07: The Home

  Zatímco se Jonah pokouší propašovat představitele největšího zla z Argentiny, aby byl postaven před soud, ocitáme se v minulosti ve válkou zmítaném Německu v domě zvláštního starého páru, jejichž příběh bude mít vliv na Jonahův úspěch nebo neúspěch.

  13.1.2023
  59 minut
 • S02E08: The Trial of Adolf Hitler

  S02E08: The Trial of Adolf Hitler

  Začíná proces století a v něm se má Adolf Hitler konečně zodpovídat celému světu. Jonah se snaží zachránit život, který dřív vedl s Clarou. Konečně vyjdou najevo Ruthiny hrozné závěry o Meyerově pravé identitě. Jak se střetávají minulost, současnost i budoucnost, Jonah, Meyer, Millie i ostatní Lovci se mohou jen dohadovat, zda jejich lov zla může kdy skončit.

  13.1.2023
  1 hodina 6 minut

Stav titulků

Epizoda S02E08: The Trial of Adolf Hitler

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino, @massa1970
Titulky k druhé sérii jsou z oficiálního zdroje.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama