Hunters (2020) (Velký lov)
83/100 - 23×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Poslední sezóna
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

S01E01: In the Belly of the Whale

S01E01: In the Belly of the Whale

Na počátku všeho přešla přes dům Heidelbaumových pohroma. Její nejmladší člen Jonah byl vržen do břicha velryby, ale byl z temnoty vytažen ochráncem Meyerem Offermanem. Někde za prastarou zemí Manhattanu se strážkyně zákona Millie Morrisová, jejíž víra byla testována, trmácela po smrti postarší ženy na Jih.

cz sk
21.2.2020
1 hodina 30 minut

Základní info:

Režie: Alfonso Gomez-Rejon
Scénář: David Weil

Hrají: Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Jerrika Hinton (Millie Morris), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson), Jeannie Berlin (Ruth Heidelbaum), Henry Hunter Hall (Cheeks), Caleb Emery (Bootyhole), Ebony Obsidian (Carol Lockhart), Jonno Davies (Tobias), Annie Hägg (mladá Ruth), Zack Schor (mladý Meyer), James Le Gros (Harry Grimsby), Kenneth Tigar (Heinz Richter), Veronika Nowag-Jones (Gretel Fischer), Victor Williams (Kennedy Groton), Tramell Tillman (detektiv Sommers), Gordon Winarick (Dennis Duncan), Izabella Miko (Helen Hirsch), Bill Timoney (Dick Marshall),…

Foto: Amazon

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Hned na začátku docela černý humor, pak docela vážná kombinace různých témat. Dobově docela zajímavé, leč i když lákavé, dosti většinou nepravděpodobné. Al Pacino super. Každopádně se zdá, že nakonec každý dostane, co zaslouží.

28.1.2023 | 22:11:08
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo fakt jak Biff pořada oslavu a navštěva v něm pozna nacistu a nečekal jsem že zavraždi všechny přitomne aby si uchoval kryti a Jonah tež neměl chybu jak si myslel že všechno vyřeši sam to jkak napochodoval mezi gangstery aby zjistil co se stalo to bylo fakt blby a to jak pak se vydal sam na lov tak to bylo ještě hloupější když ho malem zabili a nečekal jsem že mezi lovci bude i jeptiška a jinak jsem zvědav koho budou lovit dal a jsem zvědav co ma v planu plukovnik když chce vybudovat čtvrtou řiši.

redaktor
22.2.2021 | 11:16:53
mirofilmphoenix

páčilo sa mi…supeeer

19.4.2020 | 7:09:40
Kalam

bože to je slátanina, to se fakt nedá brát vážně… odpad

25.2.2020 | 14:08:15
Elatra

Paráda

22.2.2020 | 22:01:00
Remi91

Od první minuty našlapané, drsné, akční, provokativní a lidské. Příběh má spád a říz. Nálada je lehce melanchonická. Hrátky s kamerou mě okouzlili. Má to v sobě něco z Farga, něco z Boys. Po první epizodě musím říct, že podobný počin tady chyběl a ani jsem o tom nevěděl. Amazon dodává další zajímavý kousek. 90%

22.2.2020 | 20:30:08

Stav titulků

Epizoda S02E08: The Trial of Adolf Hitler

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino, @massa1970
Titulky k druhé sérii jsou z oficiálního zdroje.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama