Hunters (2020) (Velký lov)
83/100 - 23×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Poslední sezóna
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

Jonah Heidelbaum

Jonah Heidelbaum

Mladík, který se po vraždě své babičky přidává k Lovcům a stává se přínosným kryptoanalytikem.

Sezóny 1
2020 -

Jonah je geniální a komiksy milující dealer trávy, který se snaží najít své místo ve světě, když je jeho babička brutálně zavražděna u nich doma. Zničený touto událostí a nyní osiřelý se Jonah vydá na výpravu za nalezením spravedlnosti a vykonáním pomsty. Na své cestě zjišťuje, že jeho babička, která je přeživší Holokaustu, byla členkou tajné skupiny lovců nacistů a on sám je brzy vtažen mezi ně, když se setká s jejich vůdcem Meyerem Offermanem. Lovci si vzápětí uvědomí, že Jonahovy dekódovací schopnosti a brilantní mysl dělají z Jonaha cenný přírůstek do jejich skupiny a po právu i nezastavitelného lovce nacistů.

Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Celkem slušnej vývoj postavy, epicky dovršený finální epizodou.

12.8.2020 | 23:01:44

Stav titulků

Epizoda S02E08: The Trial of Adolf Hitler

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino, @massa1970
Titulky k druhé sérii jsou z oficiálního zdroje.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama