Hunters (2020)
88/100 - 20×

Hunters (2020)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

Lonny Flash

Lonny Flash

Bývalý filmový herec, který využívá své slávy ku prospěchu Lovců a figuruje jako jejich mistr převleků.

Sezóny 1
2020 -

Lonny je slavná filmová hvězda takových hitů, jako jsou frančízy Spy 33 či Bullets on Mars, který získal Cenu Tony. Hrál po boku mnoha filmových hvězd z Tinseltownu a se spoustou z nich i spal. Jeho kariéra však narazila na tvrdé dno a Lov považuje za svůj návrat na scénu. Tohle je totiž jeho nejdůležitější role, role, pro kterou byl stvořen. Lonny využívá své schopnosti se v kohokoliv proměnit a stejně tak i svou slávu, přístup a konexe, aby u Lovců sloužil jako mistr převleků.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Já do čtvrté epizody: NIC

Já v půlce čtvrté epizody: Ty vole, vždyť to je Ted Mosby!! :D

12.8.2020 | 22:58:11

Stav titulků

Epizoda S01E10: Eilu v' Eilu

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @tominotomino, @massa1970

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Nepřehlédněte

Lovci se vrátí s druhou sérií

Lovci se vrátí s druhou sérií

Téměř půl roku uběhlo od premiéry seriálu Hunters a my stále nevěděli, jestli bude pokračovat. Dnes však Amazon konečně vydal oznámení, které je pro seriál přívětivé. Je to oficiální, lovci nacistů se vrátí s druhou řadou. Jste za prodloužení rádi?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama