I Am Groot (Já jsem Groot)
70/100 - 42×

I Am Groot(Já jsem Groot)

Před tímhle rozverným dítětem nikdo galaxii neochrání! Takže si podržte klobouky, protože malý Groot přebírá otěže ve vlastní kolekci krátkých filmů o jeho dospívání a mezihvězdných trablích s několika novými a neobvyklými postavami.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 5 minut
žánr
Animovaný, Komedie, Sci-fi
hrají
Vin Diesel (Groot)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Groot's First Steps

  S01E01: Groot's First Steps

  Malý Groot zjišťuje, že není jedinou zhýčkanou rostlinou na palubě vesmírné lodi. Šťastná náhoda přiměje Groota k tomu, aby se pokusil o své první kroky z květináče a dozvídá se, že abyste mohli utíkat, musíte se nejprve naučit chodit.

  10.8.2022
  4 minuty
 • S01E02: The Little Guy

  S01E02: The Little Guy

  Je těžké být malým stvořením, ale když Groot čistou náhodou objeví civilizaci miniaturních modrých mimozemšťanů, vše se mění. Ti mají z velkého stromového dítěte nejprve strach, avšak záhy zjišťují, že je hrdinou, na nějž čekali.

  10.8.2022
  4 minuty
 • S01E03: Groot's Pursuit

  S01E03: Groot's Pursuit

  Groot prošetřuje strašidelný zvuk, který se ozývá po celém Quadrantu, obrovské lodi Plenitelů, kterou považuje za svůj domov. Během toho se střetává s Iwuou, inteligentním měňavcem, který na sebe vezme jeho podobu. A ten nejlepší způsob, jak vyřešit, kdo je skutečným Grootem, je taneční soutěž.

  10.8.2022
  4 minuty
 • S01E04: Groot Takes a Bath

  S01E04: Groot Takes a Bath

  Každý občas potřebuje čas na relaxaci a hygienu, ale občas to dopadá trošku jinak, když jste malý Flora Colossi. Když Grootova směs do koupele zapříčiní ohromný listový růst, vezme Groot svůj účes do vlastních rukou a začne být nápaditý ohledně svého stylu.

  10.8.2022
  4 minuty
 • S01E05: Magnum Opus

  S01E05: Magnum Opus

  Groot se chystá namalovat rodinný portrét sebe a Strážců a věnuje velké úsilí tomu, aby shromáždil malířské náčiní a vytvořil své veledílo. Rocket se dozvídá, o co se Groot pokouší a vzápětí zjišťuje, jak nepořádný a katastrofální může umělecký proces být.

  10.8.2022
  4 minuty

Stav titulků

Epizoda S01E05: Magnum Opus

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

Jelikož se Grootův seriál zaměří na dětského Groota a v rámci nedávných filmů je tento stromový mimozemšťan již v dospělejší fázi vývoje, je důležité určit, v jaké době se seriál bude odehrávat. A na to jsme obdrželi odpověď.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama