I Am Groot (Já jsem Groot)
70/100 - 48×

I Am Groot(Já jsem Groot)

Před tímhle rozverným dítětem nikdo galaxii neochrání! Takže si podržte klobouky, protože malý Groot přebírá otěže ve vlastní kolekci krátkých filmů o jeho dospívání a mezihvězdných trablích s několika novými a neobvyklými postavami.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 5 minut
žánr
Animovaný, Komedie, Sci-fi
hrají
Vin Diesel (Groot)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Are You My Groot?

  S02E01: Are You My Groot?

  Když Groot prozkoumává mimozemskou planetu Termu, objeví v hnízdu podivné vejce. Jakmile se z něj vylíhne malé stvoření, Groot okamžitě propadne jeho kouzlu a přijme jej za svého vlastního potomka.

  6.9.2023
  4 minuty
 • S02E02: Groot Noses Around

  S02E02: Groot Noses Around

  Když Groot objeví bionické zařízení ve tvaru nosu, jenž mu dodá schopnost čichu, rychle zjišťuje, že nemá strkat svůj nový nos tam, kam nepatří.

  6.9.2023
  3 minuty
 • S02E03: Groot's Snow Day

  S02E03: Groot's Snow Day

  Po přistání na ledové planetě Falligar Groot zkrášlí sněhuláka harampádím, čímž nechtěně vytvoří nezastavitelného robotického sněhuláka, který napáchá spoušť.

  6.9.2023
  4 minuty
 • S02E04: Groot's Sweet Treat

  S02E04: Groot's Sweet Treat

  Když se k lodi přiblíží mezigalaktický stánek se zmrzlinou, Groot, který zoufale touží po této dobrůtce, zběsile pročesává loď, aby našel potřebné mince.

  6.9.2023
  4 minuty
 • S02E05: Groot and the Great Prophecy

  S02E05: Groot and the Great Prophecy

  V tomto dobrodružství, které vypráví Pozorovatel, se Groot ocitá v samém srdci prastarého chrámu na planetě Drez-Lar a musí naplnit bájné proroctví, aby zachránil celý vesmír.

  6.9.2023
  4 minuty

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E05: Groot and the Great Prophecy

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Nepřehlédněte

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

Jelikož se Grootův seriál zaměří na dětského Groota a v rámci nedávných filmů je tento stromový mimozemšťan již v dospělejší fázi vývoje, je důležité určit, v jaké době se seriál bude odehrávat. A na to jsme obdrželi odpověď.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama