I Am Groot (Já jsem Groot)
70/100 - 48×

I Am Groot(Já jsem Groot)

Před tímhle rozverným dítětem nikdo galaxii neochrání! Takže si podržte klobouky, protože malý Groot přebírá otěže ve vlastní kolekci krátkých filmů o jeho dospívání a mezihvězdných trablích s několika novými a neobvyklými postavami.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 5 minut
žánr
Animovaný, Komedie, Sci-fi
hrají
Vin Diesel (Groot)

Groot si vykouzlil svůj design

Groot si vykouzlil svůj design

Prvních pět Grootových filmů už můžete sledovat na Disney+ a při té příležitosti jsme se rozhodli nadělit seriálu jeho vlastní vzhled. Ten mu vytvořila naše @joyeux, které za design s roztomilým Grootem děkujeme. Co na něj říkáte vy?

17 1
13.8.2022

Diskuze /2

PecaCZE

Nádhera… Epizody mají hodně krátkou stopáž a jsou o ničem, takže nemám ani co hodnotit. Kdyby měli 15 minut, tak už by mě to snad ani nebavilo. Je to pro děti, vizuál je moc hezkej.

13.8.2022 | 15:35:15
M4JKY

Veľmi sa mi páči :) určite super práca :) … Aj keď jednotlivé epizódy som čakal trošku dlhšie ale určite ma to bavilo a vzhľad tomu dodal len väčšie čaro :)

15.8.2022 | 15:46:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E05: Groot and the Great Prophecy

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Nepřehlédněte

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

Jelikož se Grootův seriál zaměří na dětského Groota a v rámci nedávných filmů je tento stromový mimozemšťan již v dospělejší fázi vývoje, je důležité určit, v jaké době se seriál bude odehrávat. A na to jsme obdrželi odpověď.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama