I Am Groot (Já jsem Groot)
70/100 - 48×

I Am Groot(Já jsem Groot)

Před tímhle rozverným dítětem nikdo galaxii neochrání! Takže si podržte klobouky, protože malý Groot přebírá otěže ve vlastní kolekci krátkých filmů o jeho dospívání a mezihvězdných trablích s několika novými a neobvyklými postavami.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 5 minut
žánr
Animovaný, Komedie, Sci-fi
hrají
Vin Diesel (Groot)

Uvidíme v seriálu i nějakého jiného Strážce galaxie?

Uvidíme v seriálu i nějakého jiného Strážce galaxie?

Díky tomu, že už víme, že se I Am Groot bude odehrávat po událostech filmu Strážců galaxie 2, nabízí se možnost na účinkování nějakého dalšího Strážce kromě Groota. A my vám můžeme prozradit, že minimálně jeden z nich se skutečně objeví.

11 0
8.8.2022

Jelikož seriál I Am Groot souvisí s filmovou sérii Strážci galaxie a jeho hrdinou je Groot z těchto filmů, vyvstává otázka, jestli se k němu připojí i někdo z jeho vesmírných parťáků. Těch je několik, takže se nabízí působení aspoň několika z nich a zajisté by to ocenili i fanoušci. Kromě Groota, kterému opět propůjčí hlas Vin Diesel, s jistotou víme o zapojení minimálně jedné další postavy, a to Grootova nejvěrnějšího parťáka Rocketa. Jeho dabér Bradley Cooper potvrdil, že tomuto mluvícímu mývalovi opět propůjčí svůj hlas i v I Am Groot. S Rocketem můžeme počítat určitě v závěrečné páté epizodě Magnum Opus, jelikož i popis tohoto dílu Rocketa zmiňuje.

Groot se chystá namalovat rodinný portrét sebe a Strážců a věnuje velké úsilí tomu, aby shromáždil malířské náčiní a vytvořil své veledílo. Rocket se dozvídá, o co se Groot pokouší a vzápětí zjišťuje, jak nepořádný a katastrofální může umělecký proces být.

(Tuto dvojku určitě uvidíme alespoň v jednom díle. Foto: Disney)

Kromě Bradleyho Coopera můžeme také počítat s účastní režiséra Strážcovských filmů Jamese Gunna, který svůj hlas poskytne chytrým hodinkám. Ty objeví Groot a nasadí si je na hlavu a jelikož umí svítit, bude je používat jako baterku. Nikdo další ze Strážcovské sestavy nebyl do seriálu potvrzen, o to větší překvapení to pro fanoušky bude, jestli se někdo nakonec objeví. Velkým kandidátem je Drax Ničitel, jehož podobizna byla přítomna v raných návrzích pro seriál. Pokud se skutečně Drax objeví, není ale jisté, že to bude s hlasem Davea Bautisty, který nemá se studiem Disney zrovna nejlepší vztahy a sám prohlásil, že ačkoliv má Draxe a Strážce galaxie rád, už se těší, až s rolí skončí, jelikož udržovat svou formu a neustálé nanášení make-upu je pro něj náročné. Vždyť když se podíváte i na seriál What If…?, můžete si všimnout, že tam poskytl postavě Draxe hlas herec Fred Tatasciore.

Zdroje: CBR, ScreenRant

Jste rádi, že v seriálu uvidíme i Rocketa? A chtěli byste vidět ještě někoho dalšího ze Strážců?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E05: Groot and the Great Prophecy

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Nepřehlédněte

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

Jelikož se Grootův seriál zaměří na dětského Groota a v rámci nedávných filmů je tento stromový mimozemšťan již v dospělejší fázi vývoje, je důležité určit, v jaké době se seriál bude odehrávat. A na to jsme obdrželi odpověď.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama