I Am Groot (Já jsem Groot)
70/100 - 48×

I Am Groot(Já jsem Groot)

Před tímhle rozverným dítětem nikdo galaxii neochrání! Takže si podržte klobouky, protože malý Groot přebírá otěže ve vlastní kolekci krátkých filmů o jeho dospívání a mezihvězdných trablích s několika novými a neobvyklými postavami.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 5 minut
žánr
Animovaný, Komedie, Sci-fi
hrají
Vin Diesel (Groot)

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

Jelikož se Grootův seriál zaměří na dětského Groota a v rámci nedávných filmů je tento stromový mimozemšťan již v dospělejší fázi vývoje, je důležité určit, v jaké době se seriál bude odehrávat. A na to jsme obdrželi odpověď.

12 0
7.8.2022

Když se podíváte na aktuální marvelovské univerzum, všimnete si, že aktuálně se jeho filmy a seriály nacházejí ve čtvrté fázi, do jejíhož konce zbývá uvést už jen seriál She-Hulk a druhý díl Black Panthera. Logicky si asi říkáte, že I Am Groot také náleží do čtvrté fáze, jelikož jeho premiéra je ještě dřív než She-Hulk, ale není tomu tak. Jak Groot, tak i další marvelovský animák What If…? jsou sice vydány v době čtvrté fáze, ale ani jeden do ní plnohodnotně nenáleží a jsou spíše takovými „doprovodnými seriály“ této fáze.

Groota je to nejspíš i z důvodu doby, v níž se seriál bude odehrávat. V aktuálních filmech je z Groota již teenager, avšak první řada našeho seriálu se zaměří na Groota ještě stále v jeho dětské podobě. Proto tedy vyvstává otázka, mezi jaké filmy bude I Am Groot přesně zasazen? Brad Winderbaum, ředitel streamování v rámci Marvel Studios, na tuto otázku odpověděl a prozradil, že se seriál odehrává v době mezi dějem filmu Strážci galaxie 2 a potitulkovou scénou ze stejného filmu, v níž jsme mohli vidět Groota již ve své teenagerské podobě. Tvůrci seriálu tedy mají velký časový úsek, který mohou prostřednictvím Groota nějak zaplnit. Je také velice pravděpodobné, že ve druhé sérii I Am Groot už bude náš stromový hrdina starší a bude se blížit svému aktuálnímu náctiletému já.

(Groot nám ukáže, co ve svém životě dělal po událostech Strážců galaxie 2. Foto: Disney)

A nejspíš právě kvůli tomu, že se seriál bude časově odehrávat ve fázi tři, jej nelze označit za plnohodnotnou součást čtvrté fáze. Navíc i režisér Strážců galaxie James Gunn o seriálu promluvil tak, že ani „nemusí nutně být součástí Strážcovské ságy. Grootovy epizody jsou totiž svým vlastním kánonem.“

Zdroj: ComicBook

Těšíte se na příběhy, které nám Groot představí?

Diskuze /3

Venous4

Delaji z vaznosti celeho vesmiru MCU totalni frasku pro decka, neni divu ze pro 90 % lidi skoncilo MCU Avengers Endgame. Cela ctvrta faze je vysmech

#2 Lan
8.8.2022 | 12:20:51
Lan

#1 Venous4: 90% lidi skoncilo po Endgame jo, hmm, zajimava teorie. Co na takovy blabol rict, snad jedine I am Groot

#3 PecaCZE
8.8.2022 | 14:46:52
PecaCZE

#2 Lan: To je holý fakt, že po Endgame skončila éra a co točej dál není moc ucelený a je fakt, že filmy po Endgame až na výjimku No Way Home, dostávají horší hodnocení, protože jsou slabší. Spousta lidí se nelíbí co se teď děje. Za mě vážnější Infinity War ve všech směrech lepší než komedie Endgame.

8.8.2022 | 17:11:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E05: Groot and the Great Prophecy

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Nepřehlédněte

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

V jaké době se bude Grootův seriál odehrávat?

Jelikož se Grootův seriál zaměří na dětského Groota a v rámci nedávných filmů je tento stromový mimozemšťan již v dospělejší fázi vývoje, je důležité určit, v jaké době se seriál bude odehrávat. A na to jsme obdrželi odpověď.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama